• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Що потрібно встигнути зробити до Нового року

Ось і добігає кінця старий рік. Кожен щось планував і втілював свої мрії в життя. Одним все вдавалося легко, іншим довелося потрудитися. Тепер настав час підвести підсумки, а саме завершити все, що потрібно встигнути зробити до Нового року.

Що потрібно встигнути зробити до Нового року


Примирення. За поточний рік ви не раз вступали в конфлікти. Якісь розбіжності відбувалися з вашої вини, деякі образи заподіяли вам навколишні люди. Нехай це тепер стане не важливим. Попросіть у всіх пробачення і вибачте людей самі.

Позбутися від непотрібних речей. Напевно у вас є речі, якими ви вже не користуєтеся. Позбавтеся від них, нехай у ваше життя увійде щось нове. Наприклад, старий одяг віддайте тим, кому він дійсно потрібен, книги, які ви не читаєте, здайте в бібліотеку, а старий велосипед подаруйте сусідському хлопчику, нехай тепер він на ньому покатається.

Виконайте обіцянки. Часто люди в поспіху обіцяють що-небудь, а потім не можуть виконати. Вони роблять це лише для того, щоб від них швидше відстали, а інші, страждають з їхньої вини. Особливо переживають з такого приводу діти. Адже вони вірять дорослим і чекають, що ті виконають свої обіцянки. Коли ви робите з дитиною таким чином, ви вчите її брехати і втрачаєте авторитет в очах свого малюка. Якщо не можете стримати слово, краще не обіцяйте, а поки, вибачитеся перед усіма, кому пообіцяли даремно.

Купуйте подарунки. Звикайте вибирати подарунки заздалегідь, інакше вам доведеться купувати те, що залишилося в магазинах. татові можете подарувати дорогу краватку або шарф, мама буде рада отримати щось з побутової техніки. Подругам краще дарувати абонементи в спа салони або фітнес зали, можливо, якийсь предмет одягу або постільну білизну. Друзі будуть раді акустичній системі в машину, можна подарувати збірник улюблених фільмів або ігор, а також набір для гоління. Діти оцінять настільні ігри, солодощі, хороші фільми або іграшки.

Віддайте борги. Якщо є борги, погасіть їх в поточному році. Віддайте сусідові гроші, сплатіть борг за мобільний зв'язок, заплатіть всі штрафи і, якщо є така возомжность, остаточно виплатіть кредит.

Звичайно, це приблизний список того, що потрібно встигнути зробити до Нового року. Напевно ви зможете сміливо додати свої пункти. Наприклад, генеральне прибирання або оновлення гардероба. Найголовніше - залишити в старому році все погане і непотрібне. Адже саме це заважає людям бути по-справжньому щасливими.
загрузка...
Що потрібно встигнути зробити до Нового року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають