• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Немає новорічного настрою що робити

Красива мішура, веселі вогники, передсвяткова суєта - багатьом з нас вони приносять задоволення. Але що ж робити, якщо нічого з цього вас не радує? Що робити, якщо немає ніякого передчуття свята і сам Новий рік не в радість?

Немає новорічного настрою що робити


Ось кілька порад, які можуть допомогти.

1. Якщо для вас тягарем влаштовувати свято для себе, то зробіть його для інших! Станьте з учасника організатором. Прекрасно, якщо у вас є діти - вони самі вдячні шанувальники будь-якого чарівництва. Створіть їм казку своїми руками - їх очі які світяться, захоплення і радість набагато кращі попутники вашого настрою, ніж сумне спостереження за чужою суєтою. Тільки не забувайте, що чари люблять не тільки діти.

2. Немає кращого способу відчути свою приналежність до свята, ніж подарунки. Причому дарувати подарунки в більшості випадків навіть приємніше, ніж отримувати. Підійдіть до цього питання з усією душевною теплотою, яка у вас є. Не варто бігати по магазинах з механічним обов'язком - новорічний настрій вас так не знайде. Ретельно подумайте, який подарунок вам хотілося б подарувати кожному близькому і не тільки людині. Нехай це буде щось зовсім маленьке і недороге: листівка з якимись особливими словами або талісман. Головне, щоб вам самим було приємно вручати цей подарунок.

3. Якщо вам не хочеться ніяк вкладатися в Новий рік, хай вже так і буде. Не прикрашайте, не готуйте, не організуйте. Просто купіть квитки на святкування новорічної ночі в який-небудь культурний центр, або театр, або ресторан. Або приєднаєтеся до будь-якої компанії, яка готова все зробити за вас. Навіть не важливо, близькі це вам люди або зовсім випадкові знайомі - в будь-якому випадку вам гарантовано веселе або затишне святкове спілкування.

4. Ну, і врешті-решт, ні в яких законах не прописано, що ви зобов'язані бути натхнені святом в новорічну ніч і напередодні її. Ви можете просто спостерігати за передсвятковою суєтою і новорічним настроєм інших. Саме споглядання щасливих людей може зробити вас самих хоч трішки щасливішими.
загрузка...
Немає новорічного настрою що робити
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають