• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Чому деякі люди не люблять Новий рік

Новий рік - це найяскравіше, але, на жаль, не всіма улюблене свято. Можливо, ви знаєте таких людей, яких не радує новорічне свято. Давайте розберемося, чому таке відбувається
Чому деякі люди не люблять Новий рік


Немає компанії і планів на Новий рік

Часто ви можете почути від людей про те, що у них немає новорічного настрою. Для початку давайте розберемо, що ж це таке. Новорічний настрій - це передчуття радісного свята, очікування дива. Якщо у людини немає веселої компанії і планів на Новий рік, то він автоматично налаштовує себе на те, що ця ніч пройде нудно. Тому не бачить сенсу щось змінювати.

Свято як додаткове навантаження

Починається все з благих намірів влаштувати незабутнє свято. Потім починається метушня. Біганина по магазинах, прибирання, готування. Для святкування вже не залишається ні бажання, ні сил. Якщо це повторюється щороку, то свято починає сприйматися як додаткове навантаження, яке зовсім не хочеться брати в свої вихідні.

Передсвяткова суєта

У гіпермаркетах збирається настільки багато народу, що неможливо нормально вибрати продукти, місця паркування всі зайняті, а в самому залі не можна пройти не наткнувшись на чужий візок. Такий натовп народу може втомити навіть найзатятіших любителів новорічних свят.

Питання грошей

Новий рік - це час грошових витрат. Необхідно закупитися до святкового столу, вибрати подарунки. Деякі вважають подібні витрати є необгрунтованими, тому не люблять це свято.

П'яні люди

Далеко не всі згодні проводити Новий рік тверезо. Тому і виходить, що в свято на вулицю виходять багато п'яних, неодекватних людей.

Традиції

Існують деякі новорічні традиції. По-перше, це робочий корпоратив, а значить привітання не завжди приємних колег. По-друге, підготовка святкового столу, яка забирає чимало сил.
загрузка...
Чому деякі люди не люблять Новий рік
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають