• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Як зробити новорічні декоративні подушки

Напередодні новорічних свят кожному хочеться прикрасити свою квартиру, щоб там була створена святкова, приємна атмосфера. Для цього можна поставити ялинку, розвісити гірлянди і якось трохи видозмінити загальний інтер'єр. У такій ситуації багато хто замислюється над тим, як зробити новорічні декоративні подушки.

Як зробити новорічні декоративні подушки


Чому саме подушки? Це, швидше за все, з бажання поєднати приємне з корисним. Адже, незважаючи на те що прикрасити в будинку можна практично все, не всі речі, які будуть на вигляд приємними, виявляться зручними та комфортними. А комфорт, як відомо, одна з найважливіших характеристик, яка важлива для всіх.

Крім того декоративні подушки мають ще одну дуже цінну перевагу. Це та легкість, з якою можна поміняти їх зовнішній вигляд. Тому по завершенню Нового року, або коли вам просто набридне такий стиль, ви легко зможете їх оформити як-небудь по-іншому. Це не займе ні багато часу, ні сил, ні фінансів.

Перед тим, як приступати, необхідно визначитися зі стилем і з тим, що ви хочете, щоб було зображено на подушці. Можна вибрати що-небудь зимове: холодні сині кольори, сніжинки. Можна зупинитися на чому-небудь святковому, і прикрасити свої подушки красивими ялинками або чим-небудь таким. Можна, навпаки, зробити їх в теплих тонах, щоб підкреслити тепло домашнього вогнища, як протилежність холодної стихії, домінуючої на вулиці. Тільки ви самі вирішуєте, що вибрати.

Після того як ви визначитеся з дизайном, можна переходити і до вибору техніки. Для цього найкраще знайти перелік різних технік, а після цього подивитися в будь-якому пошуковику картинки, які їм відповідають. Після перегляду ви будете представляти, як що виглядає і вам буде значно простіше визначитися. Крім цього варто враховувати складність виконання. Якщо ви вперше вирішили зайнятися рукоділлям, то краще спочатку зупинитися на чомусь простому і потім переходити до складніших речей. Але відразу можна відповісти, що робити декоративні подушки дуже просто, тому це не викличе у вас труднощів.

Якщо говорити про матеріали, то для декору підходять найрізноманітніші тканини. Краще виглядають тканини з цікавими фактурами, до них можна віднести: оксамит, шовк, атлас, хутро, замшу. Навіть мереживо буде виглядати доречно, а головне - оригінально і цікаво.

Тепер ви в загальних рисах уявляєте, як зробити новорічні декоративні подушки і можете пробувати себе в цьому.
загрузка...
Як зробити новорічні декоративні подушки
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають