• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Як прикрасити стіну гірляндою на Новий рік

Зробити кімнату більш ошатною перед Новим роком допоможе декорування однієї з її стін гірляндою і іншими прикрасами. З гірлянди можна викласти будь-яку фігуру, що нагадує про наближення свята, наприклад, ялинку, сніжинку або Діда Мороза.

Як прикрасити стіну гірляндою на Новий рік


Вам знадобиться

- гірлянди;
- ялинкові іграшки;
- цвяхи, скотч або спеціальні кліпси для кріплення гірлянд;
- прищіпки;
- фотографії;
- мотузка, волосінь.


Якщо ви бажаєте прикрасити кімнату перед Новим роком так, щоб декор нагадував про наближення свята, то в цьому випадку найкращим варіантом буде створення на стіні оригінальної ялинки. Для цього спочатку на стіну прикріпіть спеціальні кліпси-гачки (можна скористатися і іншими кріпленнями - скотчем, цвяхами) в певному порядку: перші три кліпси приклейте в формі маленького трикутника, потім три кліпс приклейте трохи нижче раніше створеної фігури, розташувавши їх також у формі трикутника , але в півтора рази більше, ніж перший. Продовжуйте викладати "трикутники" все нижче до тих пір, поки не отримаєте потрібну висоту створюваної "ялинки".
Після того, як кліпси будуть викладені, закріпіть на них гірлянду. При бажанні ялинку можна прикрасити, підвісивши на неї іграшки або мішуру.

Як прикрасити стіну гірляндою на Новий рік


З гірлянд на стіні можна зробити не тільки ялинку, але і будь-яке інше дерево, наприклад, березу. Техніка виконання наступна: до стіни приклеюються кліпси у формі високого прямокутника (стовбур дерева), потім від верхньої частини цього прямокутника в сторони під різними кутами приклеюються інші кліпси так, щоб їх розташування нагадувало крону створюваного дерева.
Після виконаної роботи залишається лише прикріпити гірлянду до кліпсів і включити пристрій.

Як прикрасити стіну гірляндою на Новий рік


Якщо ви боїтеся пошкодити стіну або шпалери кількістю кріплень, то вам підійде цей варіант прикраси стіни. Він досить простий: необхідно приклеїти на стіну дві кліпси (або вбити цвяхи) і прив'язати до них мотузку або волосінь. Далі за допомогою красивих яскравих прищіпок або скріпок прикріпити до мотузки / волосіні гірлянду у вигляді хвилі. Дану композицію можна доповнити і іншим декором - новорічними іграшками, мішурою, а можна і зовсім підвісити до неї фотографії з кращими моментами, що минають.

Як прикрасити стіну гірляндою на Новий рік
загрузка...
Як прикрасити стіну гірляндою на Новий рік
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають