• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Як повісити гірлянду на стіну красиво

Перед Новим роком багато хто з нас прикрашають свої будинки різними приємними дрібницями, що нагадують про наближення цього довгоочікуваного свята. Наприклад, гірлянда - це одне з таких прикрас.

Як повісити гірлянду на стіну красиво


Новий рік - найбільш очікуване свято в році, і так приємно довгими грудневими вечорами спостерігати за переливаючими вогниками гірлянди в передчутті довгоочікуваного свята. Особливо цікаво розглядати гірлянду, яка повішана на вікні або стіні певним візерунком, що символізує Новий рік, наприклад, у формі ялинки.

Зробити ялинку з гірлянди на стіні зовсім нескладно, необхідно взяти спеціальні кліпси і приклеїти їх на стіну в певному порядку, потім на ці кріплення повісити "вогники". Що стосується розміщення кліпс, то найоптимальніший варіант, при якому фігура виглядає привабливіше за все, наступний: перші три кліпси клеяться в формі трикутника, четверта - нижче трикутника на кілька сантиметрів і трохи правіше, п'ята - нижче на кілька сантиметрів четвертої кліпси і трохи лівіше трикутника і так далі. Важливо витримувати пропорції так, щоб ялинка донизу пропорційно розширювалася. Після приклеювання кліпс потрібно повісити на них саму гірлянду: спочатку слід кінець прикраси розмістити вгорі, формуючи верхівку дерева у формі трикутника (перші три кліпси), потім поступово спускатися все нижче і кріпити гірлянду на кліпси по спіралі. У результаті повинна вийти симпатична ялинка.

Як повісити гірлянду на стіну красиво


Ну а щоб "дерево" виглядало ще більш святково, його можна прикрасити: в місцях, де проходить гірлянда, приклеїти в хаотичному порядку кліпси і підвісити на них яскраві ялинкові іграшки.
загрузка...
Як повісити гірлянду на стіну красиво
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають