• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Як зробити об'ємну сніжинку з паперу: покрокова інструкція

Найчастіше новорічні об'ємні сніжинки роблять по техніці орігамі. Прикраси, виготовлені подібним чином, дійсно виходять незвичайними і красивими. Але найпростіше все ж зібрати 3D-сніжинки з паперу своїми руками на Новий рік, використовуючи самий звичайний клей. Занадто багато часу на виготовлення таких прикрас зазвичай не йде. Самі ж 3D-сніжинки при цьому вийдуть не менш ефектними і святковими, ніж зібрані по техніці орігамі.

Як зробити об'ємну сніжинку з паперу: покрокова інструкція


Вам знадобиться

- білий папір;
- голка з нитками;
- лінійка і ручка;
- паперовий клей;
- циркуль;
- невеликий шматок яскравої тканини.


Отже, давайте подивимося, як зробити об'ємну сніжинку на Новий рік, крок за кроком. Для початку візьміть папір білого кольору і покладіть його перед собою на стіл. Можна брати для виготовлення 3D сніжинок і матеріал будь-якого іншого відтінку. Однак білі або на крайній випадок блакитні сніжинки будуть в кінцевому підсумку виглядати більш натуральними і природними.

Намалюйте на приготованому листку чотири однакових кола за допомогою циркуля. Діаметр кіл вибирайте в залежності від того, якого розміру сніжинку ви хочете виготовити. Оптимальним варіантом у даному випадку вважається діаметр в 5-10 см.

Акуратно виріжте кола за допомогою ножиць. Використовуючи циркуль, розділіть кожну таку заготовку на 8 рівних частин. Проріжте кола по накресленим лініях у напрямку від краю до центру (не доходячи до нього приблизно на 1-1.5 см).

Підігніть вирізані «пелюстки» від центральної лінії до середини за допомогою олівця. Зафіксуйте їх у такому положенні за допомогою клею. Для того щоб зробити об'ємні сніжинки з паперу своїми руками красивими, на цьому етапі роботу виконувати не поспішаючи, намагаючись зробити «пелюстки» абсолютно однаковими по товщині.

Як тільки всі чотири паперових «квітки» будуть готові, з'єднайте їх між собою. Використовуйте для цієї мети голку і нитки. Просто акуратно зшийте всі заготовки, уклавши їх одну на іншу.

Щоб сніжинка виглядала більш ефектною, виріжте з яскравої тканини маленький кружок і закріпіть його посередині зібраних квіток. Цю операцію при бажанні можна виконати вже на етапі складання заготовок.
Як зробити об'ємну сніжинку з паперу: покрокова інструкція


Таким чином, тепер ви знаєте, як легко і просто зробити об'ємні сніжинки з паперу, покроково. Для того щоб виготовлені подібним чином прикраси виглядали ще більш святково, додатково оформите їх, наприклад, маленькими паєтками та блискітками.
загрузка...
Як зробити об'ємну сніжинку з паперу: покрокова інструкція
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають