• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Як зробити Різдвяний вінок з підручних засобів

Зовсім скоро Новий рік, пора задуматися про оформлення домівки. Навіть якщо ви не збираєтеся відзначати вдома, святкова обстановка буде ще довгий час вас радувати.
Різдвяні вінки виглядають дуже красиво, але ціни в магазинах на них, як правило, кусаються. Але можна зробити його своїми руками.

Як зробити Різдвяний вінок з підручних засобів


Для того щоб зробити різдвяний вінок, нам знадобиться:

1. Серветки без малюнка

2. Газети або звичайний папір А4

3. Нитки

4. Ножиці

5. Клей

6. Простий олівець або ручка


Перше, що потрібно зробити, це сформувати каркас. Для цього нам знадобиться газета або листи А4. Складаємо листи в трубочку і закруглюємо за формою бублика. Щоб ваш вінок був більше, візьміть побільше листів, якщо хочете маленький, то, відповідно - менше. Щоб каркас добре тримався, обмотайте його ниткою.

Далі створюємо імітовані гілки ялини за допомогою серветок. Бажано брати зелені серветки без малюнка, щоб вони більше нагадували ялинку, але якщо хочете вінок іншого кольору, то беріть кольори, більш наближені до новорічних (білий, блакитний, синій, червоний). Беремо серветку і розрізаємо її на 4 частини. Оскільки спочатку вона була складена, то розшаровується на ще кілька квадратиків.

Кожен квадратик насаджуємо на тупу сторону олівця так, щоб середина квадратика збігалася з олівцем і змащуємо виступ клеєм. Далі приклеюємо середину квадрата до каркасу. Так проробляємо з кожним квадратиком, приклеюючи їх максимально близько один до одного. Виходить імпровізована ялинка.

Після того, як ви приклеїли всі квадратики, можна приступати до прикраси різдвяного вінка. Можете пофантазувати і прикрасити на свій смак. Добре підійдуть бантики, зірочки, намистинки, ялинкові кульки, блискітки. Якщо немає ніяких прикрас, можна без проблем вирізати з кольорового паперу трохи зірочок і бантиків і справжній різдвяний вінок готовий!
загрузка...
Як зробити Різдвяний вінок з підручних засобів
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають