• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Де краще зустріти Новий рік - в ресторані або вдома

Новий рік - головне свято в році. І зустріти його, звичайно ж, хочеться весело. Деякі відзначають це свято вдома, інші йдуть в гості до друзів. Зустрічають Новий рік, зрозуміло, і в ресторанах. То який спосіб можна назвати найвдалішим? Де краще зустріти Новий рік - в колі сім'ї та друзів або ж в ресторані?

Де краще зустріти Новий рік - в ресторані або вдома


Щоб відсвяткувати Новий рік весело, потрібно просто добре підготуватися до нього заздалегідь. Вдалим ж це свято може вийти як вдома або в гостях, так і в ресторані. І у того і в іншого способу є і свої переваги, і недоліки.

Новий рік вдома або в гостях: плюси і мінуси

Святкування наступаючого року в колі близьких людей для нашої країни ось уже кілька десятиліть є незмінною традицією. Близько 60% населення України відзначає це свято саме таким чином. Перевагами зустрічі Нового року вдома є:

затишна тепла обстановка;
домашня смачна їжа;
можливість виклику Діда Мороза і Снігуроньки;
можливість невимушеного спілкування.


Ну і звичайно ж, безумовний плюс святкування Нового року вдома - помітна економія коштів.

Недоліками ж такого способу зустрічі цього свята вважаються:

виснажливий передноворічний шопінг за продуктами;
необхідність самостійного приготування великої кількості складних страв;
трудомістке прибирання після святкування.


Також деяким людям зустрічати Новий рік вдома або у близьких може бути просто-напросто нудно.

Де зустріти Новий рік: ресторани

Основним плюсом зустрічі Нового року в якомусь ресторані є, звичайно ж, відсутність необхідності в тривалому готуванні перед святкуванням, а також трудомістким прибирання після нього. Обслуговувати за столом в даному випадку також нікого не доведеться. Цю роботу зроблять офіціанти. Також вважають ресторан найкращою відповіддю на питання про те, де зустріти Новий рік, ті громадяни, яким подобається знайомитися з новими цікавими людьми.

Недоліками святкування в ресторані є:

необхідність попереднього планування (пошук хорошого закладу, замовлення і оплата зручних місць);
відсутність можливості взяти з собою дітей;
незнайоме оточення;
ризик не надто якісного меню.


Великі витрати - це, звичайно ж, також серйозний мінус святкування Нового року подібним чином. Крім власне самого відвідування ресторану, в даному випадку доведеться також заплатити і за таксі, надіти найдорожчі наряди і ін.

Ще однією перешкодою до зустрічі Нового року в ресторані може стати просто-напросто відсутність гідного закладу в пункті проживання. Для жителів більш-менш великих міст подібної проблеми, звичайно ж, виникнути не може. Але жителі селищ, районних центрів, і вже тим більше сіл, можливості відвідати гідний заклад можуть і не мати. Ідея ж зустрічі Нового року в якомусь дешевому тісному галасливому кафе або ж громадській їдальні навряд чи комусь здасться занадто вже вдалою.

Так де ж краще зустріти Новий рік?

Таким чином, в обох цих способів є як свої плюси, так і мінуси. Конкретний же вибір місця зустрічі Нового року може залежати лише від особистих уподобань самих святкуючих, їх фінансових можливостей або ж даної конкретної ситуації.

Наприклад, ресторан може стати просто ідеальним вибором в тому випадку, якщо людині немає з ким зустріти Новий рік. Також таким чином часто відзначають це свято заможні громадяни.

У всіх інших випадках люди все-таки зазвичай хочуть зустрічати наступаючий рік вдома. Звичайно, можна зустріти Новий рік в ресторані і з близькими або друзями. Але найчастіше так чинять тільки для того, щоб просто спробувати щось нове. З року в рік же не надто багаті люди, які мають багато близьких і друзів ресторани на це свято, звичайно ж, зазвичай не відвідують.
загрузка...
Де краще зустріти Новий рік - в ресторані або вдома
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають