• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Що принесе новий 2018 рік

Нарешті остигає вогонь Червоного Півня, який, ідучи, забирає з собою всі тяготи, які нам довелося пережити в 2017 році. Запальний птах забирається геть, поступаючись місцем більш доброзичливому символу - Жовтому (Земляному) Собаці.

Що принесе новий 2018 рік


Отже, задирака Півень залишає свій пост, який після нього займе Жовта Собака. В кінці кожного року забобонні люди кидаються до астрологічних календарів і книг (сайтів), щоб дізнатися прогноз на майбутній рік. Що ж нам обіцяє Собака в 2018 році?

Після двох минулих вогненних років на зміну палким пристрастям прийдуть мир і спокій. Нехай майбутня володарка року і непередбачувана, але наступаючий рік принесе нам стабільність, спокій і гармонію. Саме в цьому році припиняться війни між різними країнами, і буде розвиватися світова економіка.

Наступаючий 2018 рік ідеальний для створення міцної сім'ї.

Щоб привернути до себе Жовту Собаку, обов'язково проведіть новорічні свята у великій компанії. Володарка оцінить це і віддячить вам тим, що весь 2018 рік ви постійно будете в оточенні людей. Іншими словами, в майбутньому році ви не будете самотні, з вами завжди буде приємна компанія.

Для людей, які народилися в рік Собаки, ідеально підійде професія, пов'язана зі спілкуванням. В першу чергу це стосується журналістики: інтерв'ю, збір матеріалів, конференції. Якщо ви народжені в рік Собаки, чому б не спробувати в новому році себе в ролі журналіста або репортера. Зміна обстановки завжди йде на користь, а зміна робочого місця часто виявляється правильним вибором. Подумайте, а раптом на новій роботі у вас все буде виходити набагато краще, і ви зрозумієте, що це ваше покликання? Крім журналістики, зі спілкуванням пов'язана професія психолога чи вчителя. Новий рік - як нове життя. Це ідеальний шанс почати з початку і змінити своє життя. Поступіть на психологічний, педагогічний, філологічний факультети; вчіться, розвивайтеся, реалізовуйте свої мрії.

Удачі вам в новому році, нехай всі ваші починання увінчаються успіхом і дарують вам щастя! З новим роком!
загрузка...
Що принесе новий 2018 рік
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають