• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

В одязі якого кольору зустрічати Новий рік 2018

Більшість людей Новий рік намагаються зустріти в наряді близьким за забарвленням з символом майбутнього року. І це не дивно, адже за повір'ям даний жест сприяє налагодженню всіх справ в найближчі 12 місяців. Покровителем майбутнього 2018 року Жовта Земляна Собака, однак колірна гамма наряду для цієї новорічної ночі не обмежується жовтим і коричневим кольором.

В одязі якого кольору зустрічати Новий рік 2018


Отже, символ 2018 року - Жовта Земляна Собака, тому неважко здогадатися, що для свята найкраще підійде наряд в жовтому або коричневому кольорі. Одягнувшись в шати жовтого кольору можна буде не сумніватися, що вся увага буде прикута до власниці такого комплекту, тому всім любителькам захоплених поглядів варто придивитися саме до цього кольору. Скромницям слід зупинитися на коричневому вбранні і відповідного відтінку. Вибір тут великий, адже коричневий має безліч тонів (від темного до світлого), а також варіацій з домішкою інших відтінків, наприклад, червоно-коричневий, жовто-коричневий, сіро-коричневий і т. д.

Перераховані вище забарвлення ідеальні для зустрічі Нового року 2018, однак вони підходять далеко не всім. Що ж робити в цьому випадку і наряд якого кольору вибрати? Відповідь проста - варто придивитися до комплектів класичних тонів. На новорічній вечірці цілком доречний буде як костюм, що складається з білої або бежевої блузки-сорочки і чорних або коричневих штанів / спідниці, так і ніжно-молочне плаття-футляр. Єдине на що потрібно звернути увагу - це на фасон вбрання, варто відмовитися від строгого стилю на користь елегантного або жіночного.

Крім перерахованих вище кольорів допускається зустріти Новий рік 2018 і в сірому або смарагдовому вбранні. Однак при виборі комплекту в цих відтінках перевагу слід віддати матовим попелястим нарядам, а при складанні образу обов'язково доповнити його жовтими аксесуарами або прикрасами.
загрузка...
В одязі якого кольору зустрічати Новий рік 2018
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають