• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Як прикрасити ялинку, якщо в будинку кішка

Кожен, у кого є кішка, знає, що ялинка для даної тварини - "майданчик". Варто лише принести в будинок пухнасту красуню і нарядити її, звір всіляко намагається "зруйнувати" цю красу. Тому щоб ялинка простояла новорічні свята в більш-менш належному вигляді, доводиться дотримуватися певних правил при установці та оздобленні дерева.

Як прикрасити ялинку, якщо в будинку кішка


У більшості випадків, якщо встановити і прикрасити ялинку в будинку, де є молода кішка або кошеня, то вже через кілька днів пухнаста красуня буде виглядати не дуже презентабельно. Справа в тому, що ці вихованці обожнюють дерева, та й від яскравих блискучих і шелестячих елементів на кшталт мішури, дощику і іграшок кішки без розуму. Єдиний спосіб зберегти ялинку в квартирі в належному вигляді - грамотно її встановити і прикрасити.

По-перше, необхідно вибрати для ялинки міцну опору / підставку. Дана деталь вбереже дерево від падіння, якщо кішка вирішить на нього видертися. Для більшої стійкості можна прив'язати ялинку до батареї або гардин.

По-друге, потрібно виділити для ялинки таке місце в квартирі, щоб поблизу не було столу, полиць і інших меблів, куди тварина могла б піднятися, а звідти вже застрибнути на дерево. Якщо в будинку кілька кімнат, то ялинку краще встановити в тій, яку можна буде закрити від вихованця в періоди відсутності людей.

По-третє, прикрашати пухнасту красуню необхідно "правильними" іграшками. Варто відмовитися від дорогих скляних елементів, замінивши їх симпатичними дерев'яними, пластиковими або тканинними, тим більше що зараз у продажу є безліч неймовірно красивих іграшок які небються. Не варто навішувати на ялинку мішуру і "дощик", так як ці блискучі прикраси привертають кішок найбільше, а багато вихованців люблять не тільки пограти з цим оздобленням, але ще і "підкріпитися" ними. Пам'ятайте - така "їжа" може привести до загибелі вихованця.
загрузка...
Як прикрасити ялинку, якщо в будинку кішка
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають