• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Як просто упакувати подарунки на Новий рік своїми руками

Вибір новорічного подарунка дуже непросте заняття, особливо якщо врахувати, що зараз практично все і всім доступно. Однак, важливий не тільки подарунок, але і упаковка, адже саме вона надає таємницю і шарм подарунку.

Як просто упакувати подарунки на Новий рік своїми руками


Що можна використовувати в якості упаковки

Упаковка подарунка не обов'язково повинна бути дорогою. Її можна зробити багатьох підручних матеріалів:

чорно-білі газети;
листи з нотами;
старі речі, наприклад, светри, сорочки;
крафт-папір або пергамент;
залишки шпалер;
коробки.


Це досить обмежений список - на ділі ви можете використовувати практично все, що знайдете будинку. Головне, щоб подарунок був надійно загорнутий. Намагайтеся підбирати обгортку так, щоб не залишалося великих "хвостів", але і "натягувати" папір не доводилося. Зі старого светра можна зробити відмінну упаковку для пляшки або "рукав" для невеликої коробочки.

Чим можна прикрасити упаковку

Як просто упакувати подарунки на Новий рік своїми руками


Отже, ущо упакувати подарунок ми знайшли, тепер потрібно декорувати. Для цього можна використовувати різні матеріали: від шишок і ялинових гілок, до залишків ниток. При прикрасі упаковки максимально залучайте свою фантазію. Використовуйте різні матеріали і намагайтеся мислити неформатно. Наприклад, оберніть подарунок крафт-папером, підпишіть олівцем, обмотайте мотузкою і бантиком закріпіть льодяник або печиво. Такому подарунку буде рада як дитина, так і дорослий.

Як просто упакувати подарунки на Новий рік своїми руками


Зараз в магазинах можна знайти приголомшливі штампики - їх також можна використовувати для декорування упаковки. Навіть за допомогою звичайного олівця зі стірательной гумкою на кінці можна створити унікальний малюнок - просто занурюйте кінчик гумки в фарбу і створюйте свої унікальні візерунки.

Зверніть увагу і на таку "дрібницю" як листівка або етикетка з ім'ям одержувача на подаруноку. Можна оформити її в тому ж стилі, а можна і вибрати вдале фото і приклеїти його - так точно ніхто з членів сім'ї і гостей не переплутають свої подарунки.

На коробці з подарунком можна створити цілу композицію з шишок і гілочок, можна обв'язати стрічками і закріпити на них гіпсову фігурку. Таку упаковку точно не можна купити в магазині!
загрузка...
Як просто упакувати подарунки на Новий рік своїми руками
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають