• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Як написати листа Діду Морозу маленькій дитині

Всі діти чекають подарунків від Діда Мороза на Новий рік. Вони знають, що зателефонувати казковому герою не вийде, тому із задоволенням пишуть йому листи. Вони розповідають новорічному чарівнику про свої мрії і просять принести бажану іграшку.

Як написати листа Діду Морозу маленькій дитині


Інструкція як написати листа Діду Морозу маленькій дитині

1 У перших числах грудня виберіть зручний для вас день. Бажано, щоб це був вихідний. Подбайте про те, щоб у вас і вашої дитини був відмінний настрій, а потім приступайте до складання листа.

2 Поясніть дитині, що хороші листи повинні бути докладними і барвистими. Однак, врахуйте всі побажання малюка.

3 Акуратно натякніть малюкові, що невежливо просити у Діда Мороза тільки подарунки. Нехай дитина розповість про те, як вона провела поточний рік, чого навчилася, привітає Діда Мороза і Снігуроньку з наступаючому святом, а потім чемно напише про подарунок.

4 Малюк, який вміє писати, може зробити це самостійно. Запропонуйте дитині спочатку скласти лист на чернетці, підкажіть як пишуться складні слова. Однак, не перевіряйте помилки строго. Малюк повинен писати свій лист від душі.

5 Зовсім маленька дитина навряд чи зможе сама написати листа Діду Морозу. Однак, не варто писати все за неї або роздруковувати лист на принтері. Краще намалюйте на папері контури букв, а дитина нехай їх обведе маркером або кольоровим олівцем.

6 Як тільки лист буде готовий, його варто прикрасити. Якщо дитина вміє малювати, нехай зобразить те, що забажає. Можливо, це буде довгоочікуваний подарунок або якийсь символ Нового року.

7 Також можна зробити аплікацію. Намалюйте на кольоровому папері ялинку і новорічні прикраси. Потім дайте дитині вирізати заготовки круглими ножицями.

8 Надіслати лист можна двома способами. Перший - написати безпосередньо в українську резиденцію Діда Мороза. Другий - придумати незвичайний спосіб. Наприклад, вийти на подвір'я з дитиною, зліпити сніговика і попросити останнього передати лист.

9 Якщо використовуєте перший варіант, то подбайте про відповідний лист і підготуйте подарунок. По-другому випадку вам потрібно буде лише купити бажану іграшку для дитини.
загрузка...
Як написати листа Діду Морозу маленькій дитині
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають