• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Як вибрати оригінальний подарунок чоловікові на Новий рік

Питання подарунків коханій людині дуже непросте, особливо якщо ви разом не перший рік. З одного боку, хочеться подарувати щось ніжне і романтичне, що буде нагадувати про вас, а з іншого боку - щось практичне, те, що не буде стояти на полиці або лежати без діла.

Як вибрати оригінальний подарунок чоловікові на Новий рік


Що подарувати чоловікові: практичні подарунки

Безумовно, при виборі подарунків потрібно орієнтуватися на вид зайнятості та захоплення вашого чоловіка, але є й універсальні практичні подарунки, які стануть в нагоді будь-якому чоловіку. Жарти про шкарпетки, на жаль, до сих пір доречні і кейс шкарпеток (бажано одного кольору) буде до речі. Досить практичний подарунок - щоденник. Зробіть іменну обкладинку на замовлення - і ви отримаєте унікальну річ, гідну стати подарунком до Нового року. Чи вважаєте, що одного щоденника мало? Подаруйте на додаток до нього ручку.

Дуже часто чоловіки проводять за кермом багато часу. Це може підказати вам ідею подарунка. Так, наприклад, дуже корисною виявиться масажна накидка на сидіння авто (яка, до речі, може бути з підігрівом). Заслуговують на увагу і такі девайси, як термокружки і чашки з підігрівом. Вибираючи таку кружку, звертайте увагу на відгуки і не спокушайтеся, побачивши низькі ціни - швидше за все якість такого виробу залишає бажати кращого, а ви ж хочете вручити якісний подарунок, який прослужить довго.

До речі, не полінуйтеся зробити гравіювання на подаруноку - вартує це недорого, але ваш чоловік напевно оцінить такий знак уваги.

Що не варто дарувати на Новий рік

А тепер спробуємо зайти зі зворотного боку і розглянемо подарунки, які дарувати на головне зимове свято не варто.

Піжами, сорочки та шкарпетки (крім випадку, описаного вище). Якщо ви хочете піднести щось з цього, то є сенс відправитися в магазин разом і озвучити свому обранцю, що ви хочете піднести йому такий презент, але це вже буде не сюрприз, тому про подарунок на Новий рік все ж доведеться поламати голову.

Книги - ще одна категорія подарунків, яку варто поставити під сумнів. Безумовно, якщо ваш чоловік давно шукав якесь видання або дуже любить читати - то, так, ви можете вибрати йому літературне (або довідкове) видання. Якщо ж ви вважаєте, що вашому чоловікові ця книга може стати в нагоді - то краще зупинити свій вибір на іншому варіанті.

Подарунки, які вказують на недоліки не варто дарувати не тільки чоловікові, а й іншим людям. Погодьтеся, лисіючим буде неприємно отримати засіб по догляду за волоссям, а трохи повненьким - гантелі або абонемент в тренажерний зал (крім випадку, коли людина попросила подарувати йому саме це). Такі речі, як краватка і парфум, теж не варто дарувати, грунтуючись на власному смаку.

Не опускайтеся до банальностей, не даруйте гелі для душу, мило та інші засоби гігієни. Ваш чоловік цілком в змозі сам придбати їх. Такі подарунки, як квіти і м'які іграшки, абсолютно не чоловічі, і якщо перші можна підносити в особливих випадках, то другі точно перейдуть потім до вас.
загрузка...
Як вибрати оригінальний подарунок чоловікові на Новий рік
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають