• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Який вибрати подарунок свекрусі і свекру на Новий рік 2018

Подарунок свекрухи - найскладніше питання, яке потрібно вирішити жінці, адже потрібно, щоб мама чоловіка була задоволена. Буде задоволена вона - будуть задоволені всі інші. Тому до вибору презенту потрібно підійти дуже відповідально. І як варіант можна розглянути спільний подарунок свекру і свекрусі.

Який вибрати подарунок свекрусі і свекру на Новий рік 2018


Враження в подарунок

Це дуже популярний напрям останнім часом. І якщо молодим людям часто дарують екстремальні подарунки, наприклад, стрибок з парашутом, то людям у віці такі презенти будуть не актуальні. Що ж можна подарувати свекру і свекрусі? Ось кілька варіантів:

романтична вечеря на двох;
поїздку в романтичне місто або місто їхній молодості,
політ на повітряній кулі або прогулянку на конях;
фотосесію;
білети в театр;
персональне заняття з тренером з танців.


Однак, такий подарунок потрібно обговорити з чоловіком. По-перше, він може подати ідею, а по-друге, допоможе визначитися, чи варто приділяти увагу тому чи іншому варіанту.

Який вибрати подарунок свекрусі і свекру на Новий рік 2018


Спільний подарунок свекру і свекрусі

Якщо ж батьки чоловіка домосіди, то їх можна порадувати такими подарунками як біокамін, масажні насадки на крісла (якщо немає медичних протипоказань), деревце бонсай, іонізатор повітря або його зволожувач, ортопедичні подушки, парні халати, набір з пледа і декоративних подушок.

Якщо ж свекруха і свекор живуть за містом або люблять проводити час на дачі, то цілком можна підібрати комплект меблів, шезлонги, аксесуари для приготування шашлику або барбекю. Це, безумовно, практичні і корисні подарунки, тому презенти такого роду варто доповнити невеликими, але приємними подаруночками, наприклад, набір цукерок ручної роботи або продуктово-алкогольний кошик. Також можна вручити сувеніри з символом наступаючого року.
загрузка...
Який вибрати подарунок свекрусі і свекру на Новий рік 2018
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають