• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Сценки на новий рік 2018

Cценки на Новий рік 2018 - смішні і сучасні

Зустрічати Новий рік завжди веселіше і цікавіше у великій компанії, коли безліч людей збираються разом з метою поспілкуватися, підняти настрій і відсвяткувати улюблене свято. Але іноді в одній компанії виявляються люди, які погано знають один одного.

Сценки на новий рік 2018


Деякі можуть соромитися, інші, навпаки, занадто шумлять, і в результаті вийде плутанина. Щоб уникнути цієї неприємності, бажано запланувати цікаві заняття для всіх гостей. Гарною розвагою стануть сценки на Новий рік 2018, смішні і сучасні.

У великій компанії настрій поліпшується, тому сценки матимуть успіх. Головне, задіяти в процесі якомога більше учасників і не боятися імпровізувати. У більшості випадків люди швидко втягуються в запропоноване заняття, починають додавати щось своє, активно спілкуються, і вечір проходить дуже весело.

Кращі смішні сценки для веселої компанії

Ці сценки сучасні, і вони придумані спеціально для зустрічі новорічного свята. Наступаючий 2018 - рік собаки, тому можна запропонувати гостям безліч сценок, пов'язаних з цими тваринами. Відмінно підійдуть смішні сценки, загадки та конкурси, що залучають глядачів. Ви можете вибрати найбільш підходящі варіанти для вашого новорічного сценарію.

Сценки на новий рік 2018


Весела сценка «Мокрі глядачі»

Для сценки потрібно підготувати 2 непрозорі ємності (наприклад, глечики), один наповнити водою, а інший - конфетті. Потім ведучий піднімається говорити тост. Він розповідає, що в деяких країнах, де часто йде дощ, є повір'я, що на Новий рік крапельки води приносять щастя, і кожна крапля, що впала на людину, стає виконаним бажанням. Тому дощ в новорічну ніч вважається великою удачею. Але, оскільки у нас холодно і немає дощу, потрібно шукати інші способи залучити щастя.

У процесі мовлення потрібно продемонструвати, що в глечику є вода (наприклад, налити трохи в склянку). В кінці тосту необхідно непомітно підмінити глечики (помічник може передати другій глечик під столом) і, розмахнувшись, висипати вміст на глядачів. Вважаючи, що в глечику вода, всі кинуться врозтіч з вереском і криками, але наздожене їх тільки дощ з конфетті.

Дуже позитивна сценка для компанії «Ріпка»

Для цієї сценки знадобиться 7 учасників і ведучий. Учасникам призначаються ролі: дід, баба, внучка, жучка, кішка, мишка і ріпка. Ведучий розповідає історію, а учасники зображують те, про що він говорить. Завдання - показати події максимально яскраво і весело.

ведучий:

- Посадив дід ріпку.

[Перед глядачами з'являються дід і ріпка. Вони повинні зобразити, як дід посадив ріпку. Наприклад, ріпка може сховатися під стіл.]

- Виросла ріпка велика-превелика.

[Ріпка показує з-під столу, як вона росте.]

- Став дід тягнути ріпку. Тягне-потягне, витягти не може. Кличе на допомогу бабку.

Надалі, згідно оповіданню, до дії приєднуються всі учасники. Добре, якщо роль мишки буде грати дитина, наприклад, маленька дівчинка. Бабці можна пов'язати серветку замість хустки, а на роль кішки запросити даму з найкрасивішим манікюром. Коли спільними зусиллями «ріпка» буде задіяна з-під столу, вона повинна тримати в руках сюрприз для всіх гостей. За допомогою цієї сценки можна подати торт або солодке.

Сценка «Колобок» на новий лад

Знадобляться учасники: дід, баба, Колобок, заєць, вовк і лисиця. Для ролі Колобка вибирається найбільший учасник і вмощується на стілець в центрі залу. При цьому Колобок і лисиця можуть бути парою.

ведучий:

- Спекли дід з бабою колобка, який вийшов симпатичний, але дуже ненажерливий.

Колобок:

- Дід, баба, я вас з'їм!

Дід з бабою:

- Не їж нас, Колобок, ми на тебе квартиру перепишемо!

[На сцені по черзі з'являються заєць, вовк і лисиця.]

Колобок:

- Заєць, заєць, я тебе з'їм!

заєць:

- Не їж мене, Колобок, я тобі морквину подарую!

[Передає колобку пляшку або який-небудь фрукт зі столу.]

Колобок:

- Вовк, вовк, я тебе з'їм!

вовк:

- Не їж мене, колобок, я тобі зайця віддам!

[Ловить зайця і передає колобку.]

Колобок:

- Лисиця, лисиця, я тебе з'їм!

лисиця:

- Та ні, колобок, я сама тебе з'їм!

[Забирає у колобка «морквину» і відпускає зайця.]

Колобок:

- Ах ти яка, лисиця! Тоді виходь за мене заміж!

[Колобок і лисиця сідають на стілець разом, навколо збираються інші учасники сценки.]

ведучий:

- І стали вони жити-поживати, та добра наживати. І зайця усиновили.

Сценки для корпоративу з приколами

Сценки на новий рік 2018


Для корпоративу краще підбирати масові сценки, де в дію задіяні всі присутні. Можна розіграти наступні сценки.

Танцювальна сценка «Навколо світу»

Краще провести, коли починаються танці. Вона допоможе розкріпачити гостей і дасть хороший заряд подальшому танцювальному вечору.

Ведучий урочисто оголошує, що всі присутні запрошуються в подорож навколо світу. Потім по черзі включаються мелодії. Завдання ведучого - вивести на танцпол якомога більше гостей.

Починаємо з Крайньої Півночі - пісня «Відвезу тебе я в тундру». Їдемо на оленях, показуємо ріжки, перша зупинка в циганському таборі, пісня «Циганочка» і т. Д.

«Хитрий Дід Мороз»

До гостей підходить актор, одягнений Дідом Морозом, і пропонує всім написати по одному бажанню. Потім записані бажання збираються в мішок і ретельно перемішуються. Після цього Дід Мороз розповідає, що недавно повернувся з відпустки, де витратив всю магічну силу, тому гостям доведеться виконувати бажання самостійно. Листочки роздають знову в довільному порядку, а гості повинні спробувати виконати бажання, які їм попалися.

Сценки для дорослої компанії - старий Новий рік

Для дорослої компанії потрібні менш гучні, але при цьому захоплюючі сценки, які привернуть загальну увагу. Наприклад: завдання на інтелект або невеликі тематичні конкурси. Наступні сценки зі змагальним елементом добре підійдуть, щоб відсвяткувати старий Новий рік.

«Найбільш близькі»

Ведучий запрошує кілька пар гостей і роздає їм мандарин, ялинкову кулю і пробку від шампанського. Звучать 3 композиції для повільного танцю (по 15-20 секунд). Під час танцю пари повинні утримувати між собою кожен з предметів по черзі, не гублячи його. Ведучий оголошує: Мандарин символізує все найсолодше, що є в парі, і свіжість почуттів. Ялинкову кульку символізує крихкість наших сердець. Пробку можна утримати, тільки якщо ви добре знаєте один одного. Переможці отримують приз і звання «Найбільш близькі».

Сценка «Новорічний тост»

Запрошуються кілька учасників, кожному видається список слів, пов'язаних з Новим роком. Наприклад: «сніжинка», «Дід Мороз», «Снігуронька», «казка», «любов». Учасники повинні виголосити тост, використовуючи ці слова. Якщо слів не вистачає, можна попросити допомогу залу і отримати по одному додатковому слову 3 рази. За найвеселіший тост дається приз. Переможець вибирається кількістю оплесків.

Відео приколиСмішні й сучасні сценки допоможуть швидко налагодити спілкування один з одним, навіть якщо в компанії зібралося багато незнайомих до цієї зустрічі людей.
загрузка...
Сценки на новий рік 2018
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають