• 23:29 – Як зробити Різдвяний вінок з підручних засобів 
  • 22:35 – У чому зустрічати Новий 2018 рік Собаки по знакам Зодіаку 
  • 22:22 – Яких прикмет на Новий рік треба дотримуватися, щоб привернути любов, удачу і багатство 
  • 22:02 – Які сувеніри на Новий рік можна зробити своїми руками 

Сценарій на новий рік 2018 для старшокласників

На Новий рік старшокласникам теж хочеться підготувати щось яскраве, незвичайне. Причому здивувати підлітків вже досить складно. Потрібно дійсно, щось цікаве, насичене подіями, запальними конкурсами. Для того, щоб гості вечора не почали нудьгувати, потрібно постійно залучати їх до участі у святі.

Можна зробити це за допомогою ігор, дати їм можливість звернутися до глядачів, виступити, наприклад. У статті ми приготували кілька варіантів зустрічі Нового 2018 року собаки для старшокласників.

Операція «Врятуй Діда Мороза»

Цей сценарій свята обов'язково сподобається всім присутнім. Звичайно ж, якщо з відповідальністю підійти до його втілення в життя. Самих старшокласників, звичайно ж, теж можна залучити до участі - дати їм зіграти бандитів, наприклад, або добрих фей. До речі, не думайте, що старшокласники не вірять в казкових чарівниць - під Новий рік дива хочеться всім, та й почуття гумору ніхто не відміняв.

Крім того, слід уважно підійти до підготовки костюмів до Нового 2018 року Собаки для старшокласників. Саме вони відповідають за те, щоб звичайний день зробити яскравим святом.

Отже, почнемо операцію «Врятуй Діда Мороза». Ведучі цього вечора - дві казкові феї, одягнені в білосніжні іскристі костюми. Також, в постановці беруть участь бандити, циганка і Дід ​​Мороз зі Снігуронькою.

Першими на сцену виходять ведучі - феї.

Фея 1: Ось і прийшло до нас свято, яке ми чекали так довго!

Фея 2: Це Новий рік! Він уже стоїть прямо на порозі школи!

Разом: Друзі, ми від щирого серця вас вітаємо і, звичайно ж, традиційно чекаємо до нас в гості ...

Глядачі: Діда Мороза!

Фея 1: Обіцяємо, що свято вийде дуже веселим.

Фея 2: Ніхто не буде нудьгувати - це вже точно! Давайте зустрінемо Новий рік хороводом. Пісню про ялинку заспівуй!

Учасники свята починають водити хоровод, співати пісню. Несподівано на вечорі з'являються бандити. А замість мелодії «В лесу родилась елочка» чомусь починає грати пісня «Тому, що ми банда» групи «Дискотека" Аварія ".

Бандит 1: Ні, ну ви це чули взагалі? Так що тут відбувається таке?

Бандит 2: Ясно що, знову вони пісні ці свої співають, та хороводи навколо ялинки водять ...

Бандит 3: Шановні, а нічого ви не забули?

Бандит 4: Чи не розумієте? Ех, а ще школярі. Так, нас на своє свято ви не запросили.

Бандит 1: Прикро ... Ну, нічого, ми помстимося вам. Так, за мною банда!

Ображені розбійники розбігаються з страхітливими криками. У залі з'являється Снігуронька під красиву новорічну мелодію.

Снігуронька: Ось іде Старий рік. Його змінює Новий. Як же багато чудових днів він принесе з собою. А наші турботи і печалі старий рік забере назавжди.

Фея 1: Здрастуй, наша дорога Снігуронька.

Фея 2: Як же довго ми чекали тебе!

Фея 1: Але де ж дідусь Мороз? Хіба ви не зустрілися з ним по дорозі на свято?

Снігуронька: Ах, по дорозі його вкрали якісь бандити. Я думала, що вони і мене заберуть. Тепер ніякого свята може і не бути. Як же ялинку нам запалювати?

Фея 1: Ну нічого, Снігуронька. Дід Мороз не раз з неприємностей цілим і неушкодженим вибирався.

Фея 2: І в цей раз все буде добре! Ну, а ми допоможемо. І обов'язково всі разом зустрінемо свято!

Фея 1: А поки давайте вогники запалимо на ялинці. Нехай знають ці бандити - вони не зможуть зіпсувати наше свято.

Далі в сценарії Нового 2018 року собаки для старшокласників, за допомогою гостей, феї запалюють вогники на ялинці. І тут на сцені з'являються моторошно втомлені бандити.

Бандит 1: А ну забирайте свого Мороза! Ех, і бандит він виявився!

Бандит 2: Базікає стільки. Казки якісь розповідає. Я трохи не збожеволів!

Бандит 3: А палиця то, у нього якась ... Посох цей чарівний ... Ух, у мене боки досі болять ...

Бандит 4: Та й мішок цей непотрібний собі візьміть! Ми не всеодно неможемо його відкрити (виносять мішок з подарунками).

Снігуронька радісно підбігає до Діда мороза і обіймає його.

Снігуронька: З тобою все в порядку, дідусь?

Дід Мороз: Здрастуй, моя мила. Привіт дітлахи. Ти ба, як ви підросли! А я ось постарів зовсім, тепер не можу відрізнити правду і обман. Ось всякі непорядні люди і ображають мене.

Снігуронька: Ми покараємо їх дідусь, знатимуть, як псувати всім свято!

Фея 1: Я зараз як накажу їм: «Замри», і вони з місця не зможуть зійти.

Бандити: Ні! Ну, вибачте нас чи що! Адже ми теж хочемо новий рік відзначити!

Дід Мороз: Ох, ну залишайтеся.

Снігуронька: Так, всі труднощі позаду. Але глядачі чомусь занудьгували. Давайте відзначати вже. Адже свято ось - ось прийде!

Фея 1: А я вже запросила того, хто допоможе нам круто зустріти Новий рік.

Фея 2: Дзідзьо ???

Фея 1: Ні ... Але нудно не буде! Зустрічайте!

Звучить циганський романс. На сцену неспішно виходить циганка.

Циганка: Ну, добрий вечір, дорогі діти. Давайте з вами трохи пограємо. Виходьте сюди до мене - будемо малювати!

Конкурс «Намалюй ялинку»

Гостям дають олівці, листочки, фарби. Зав'язують очі.

Циганка: А зараз, мої дорогі Малевичі, намалюйте символ Нового року - справжню ялинку. Ось вам пензлик в рот.

Звучить запальна новорічна мелодія. Старшокласники з зав'язаними очима і без допомоги рук намагаються намалювати ялинку.

Циганка: Боже мій. Так такі картини потрібно в галереї виставляти! Які ви всі молодці. Кожен заслужив невеликий приз (роздає призи учасникам).

Конкурс «Наряди Діда Мороза»

У цьому конкурсі беруть участь дві команди по три людини. У кожній команді буде учасник, який зображує Діда Мороза - його саджають на стілець.

Двох учасників, що залишилися зв'язують один з одним, зав'язавши їм протилежні руки стрічкою. Вільними руками вони повинні будуть під музику нарядити Діда Мороза - одягнути йому бороду на гумці, вуса, шапку, костюм, рукавиці і вручити валянки.

Коли учасники одягнуть Дідів Морозів, вони повинні будуть пригостити їх мандарином. Звичайно ж, попередньо їм потрібно буде очистити їх, не розв'язуючи рук.

Конкурс «Ну-ка дуй-ка»

Для участі в конкурсі запрошуються 3-5 чоловік Перед ними на підлозі ставляться перешкоди у вигляді пляшок або склянок. Кожному дається невелика повітряна куля і трубочка.

Циганка командує: Почали!

Учасники дмуть в трубочку і своїм диханням намагаються докотити кульку до кінця дистанції, обходячи перешкоди. Все це супроводжується запальною новорічною музикою. Хто перший виконає завдання - той і переможець.

Завершується вечір, звичайно ж, новорічною дискотекою. Кожен із персонажів говорить гостям привітання і прощається з ними.

Фея 1: Ви чуєте, приходить Новий рік?

Фея 2: Так, ось він уже йде по коридорах школи! Наближається до нас!

Циганка: Наступного року ви станете ще старше, і може, вже не захочете брати участь в наших веселих новорічних витівках.

Розбійник 1: Але сподіваємося, що ви в душі назавжди залишитеся дітьми!

Розбійник 2: Адже тільки діти вміють так щиро радіти! Так круто веселитися!

Розбійник 3: І на дискотеці ми з вами продовжимо веселощі! А поки найприємніша частина вечора - подарунки !!!

Снігуронька і Дід ​​Мороз теж прощаються з гостями і роздають подарунки.

Сценарій для веселого свята за мотивами фільму «Ялинки»

Ще один варіант веселого свята для новорічного вечора. Він відмінно підійде для старшокласників. У цьому новорічному сценарії на Новий 2018 рік задіяні майже справжній Іван Ургант і ціла зграя собак.

Ведучий вечора - Іван Ургант. Його колега - Снігуронька теж веде свято. Також беруть участь собаки - Йоко і Пірат, пес Чад зі своєю зграєю, півень на ім'я Мажор і дідусь Мороз.

На сцену виходить Іван Ургант і знаходить там Снігуроньку в сльозах.

Іван: Так, збирався я вже до Олі, до сина і що я бачу - Снігурка наша вся в сльозах! Ти чому плачеш, застудишся ж?

Снігуронька: Я зараз таку сумну історію почула ... Рік собаки на носі, а тут двох закоханих собак розлучити намагаються. Йоко господарі відвезли в Лондон назавжди, а Пірат тут пропаде без неї.

Пірат: Пропаду! Ех, життя моє сумне! Друзі, хіба самі ви не кохали? Допоможіть мені залишитися з моєю коханою Йоко. Я збираюся знайти її в Лондоні!

Під час свята, героям і гостям відвідати декілька країн: Білорусь, Польщу, Німеччину, Францію. А в процесі, вони беруть участь в найрізноманітніших новорічних конкурсах.

У Парижі знаходиться яхта, на якій гості можуть дістатися до Лондона. Її капітан - півень на ім'я Мажор. Щоб відвезти всіх до Лондона, він вимагає, щоб Снігуронька станцювала йому святковий танець. А після, вирішує залишити свою кохану на яхті назавжди.

Щоб забрати Снігуроньку з пазурів Півня, гостям вечора доведеться позмагатися з ним у конкурсі Караоке. У підсумку, півень, звичайно ж, програє і йому доводиться довезти всіх до місця.

Він вітає гостей зі святом, і прощається з ними.

У Лондоні нашу команду чекають і інші небезпечні пригоди. З'ясовується, що пес по кличці Чад взяв Йоко в полон. Щоб врятувати її знадобиться допомога Діда Мороза. Той перемагає злого пса в чесному бою сніжками з вати і скотча.

В результаті Йоко обіймає свого коханого Пірата. Всі задоволені! Оголошується новорічна дискотека.

Новий рік для старшокласників «Ялинковий випускний»

У цьому шоу, присвяченому зустрічі Нового року Собаки 2018, можуть брати участь і вчителі, і учні.

Учасники:

ялинка - красуня в зеленій сукні або костюмі з яскравими іграшками, в окулярах і з пригладженим волоссям (образ молодої дівчини всезнайки);
заєць - учень старших класів в шортах світлого кольору і футболці, з вушками і розмальованим обличчям;
сніжинки - дві дівчини в пишних білих спідничках і майках білого кольору;
сніговик - стрункий учень старших класів в спортивному костюмі білого кольору, з сучасною зачіскою і просунутими поглядами на життя;
собака - загримована старшокласниця в сукні жовтого кольору, з бантом на шиї.

Спочатку учасники сидять за партами - вчитися їм не дуже подобається, вони вже відчувають себе дорослими і найрозумнішими. Наприклад, собака поклала на парту ноги, і робить собі манікюр. Сніговик захоплено грає в планшет. Сніжинки роблять Селфі і говорять про Інстаграм Снігової королеви. Тільки Ялинка, сидячи за першою партою, читає книгу.

Ялинка: Народ, до речі, у нас же скоро буде випускний!

Сніговик (продовжуючи грати): Ну ... і що в цьому такого?

Ялинка: Як же ви не розумієте! Щороку ми приймаємо участь в цих святах, хороводах. А коли ми станемо випускниками, вже ніхто не буде цим займатися. Як же дітки будуть зустрічати свято? Кому вони будуть кричати «Ялинка гори»? Сумно все це ...

Тиша в залі. Всі сідають поруч і починають серйозно обговорювати - що робити.

Собака: Ось як же так. Мій рік на носі. І у мене ж в цьому році - вступ до ВНЗ. Чи не повеселитися особливо! Як же ми всі змінилися за ці роки. Подивіться на нашого Сніговика. Раніше він був милим товстуном. А зараз що?

Сніговик:
Просто сьогодні в тренді бути струнким. А ще - розумним. Давайте залишимо час новорічних ранків позаду - будемо ставитися до життя серйозніше і дивитися в світле майбутнє.

Сніжинки: Але ж школярі не зможуть без сніжинок, без ялинок і новорічних хлопавок. Це так сумно. Зараз зроблю пост в Інстаграм.

Ялинка: Я вважаю, що без Діда Мороза ми нічого не вирішимо.

Учасники сценки кличуть Дідуся Мороза. Той приходить, дивиться на всі боки і сідає в подиві на стілець.

Дід Мороз: Я нічого не розумію. Хто мене кликав? Де діти? Ялинка, ти чому не готова до свята?

Ялинка: Дідусь, допоможи, ми не знаємо, що робити. У цьому році у нас буде випускний і ми не розуміємо, хто потім буде для дітей ялинкою, і як далі жити без Сніжинок і Зайчика.

Заєць: Це справжнє засмучення. Що ж нам робити?

Дід Мороз: Ну, ви чого, діти? Зараз вирішимо вашу проблему. Я вас познайомлю з вашими заступниками. Друзі, давайте всі разом покличемо мою внучку: Сні - гу - Роч - ка!

Снігуронька виходить до гостей і приводить із собою малюків: Ялинку, Зайчика, Сніговика і Сніжинок.

Снігуронька: А ось і ваша зміна. Тепер вони будуть розважати школярів, не переживайте.

Дід Мороз: Ялинка, а сьогодні перед випускним, за традицією ...

Всі: Раз! Два! Три! Ялинка, гори!
загрузка...
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають