• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Костюми для хлопчиків на Новий рік 2018

Новорічні свята для більшості дітей є найулюбленішими. У ці дні з легкістю віриться в існування Діда Мороза, Снігуроньки, ельфів та інших казкових персонажів.

Діти з особливим трепетом чекають свята Нового року і вибирають новорічні костюми 2018 для хлопчиків з особливою ретельністю. Адже це так класно відчути себе в ролі свого улюбленого героя, яким захоплювався під час перегляду мультиків, фільмів або читаючи книги.

Костюми для хлопчиків на Новий рік 2018


Тематика карнавальних костюмів

Незважаючи на те, що Новий рік у більшості людей асоціюється зі стандартною символікою, присвяченій цьому святу, діти не завжди хочуть бути на урочистих ранках сніжинками або зайчиками. Якщо проведення свята не вимагає особливого дрес коду, то на святах можна зустріти хлопчиків в костюмах кого і чого завгодно. Карнавальні костюми умовно можна розділити на кілька тематичних категорій:

Персонажі мультиків, фільмів і казок.

Тварини і комахи.

Овочі та фрукти.

Національний колорит.

Пірати, ковбої, ніндзя.

Сезони року і природні явища.

Уніформа за професіями.

Одяг монарших осіб.

Новорічні.


Якщо дитина вже вибрала образ, в який хоче перевтілитися на новорічному святі, то батькам залишається тільки підібрати необхідний за розміром карнавальний костюм. А ось, коли хлопчик ще не визначився з вибором свого героя на святковий ранок, батькам доведеться поспостерігати за дитиною, щоб вибрати відповідний карнавальний костюм. У разі, якщо не вдалося розпізнати переваги хлопчика, завжди можна нарядити його в костюм, що символізує Новий рік.

Персонажі з мультиків, фільмів і казок

Сучасна кінематографічна і мультиплікаційна індустрія подарувала всім дітям величезну кількість героїв. Після перегляду чергового шедеврального творіння, образ сильного і доброго сміливця надовго залишається в пам'яті у хлопчиків. Вони починають наслідувати персонажам з екрану, використовуючи їх манеру рухатися і розмовляти. Для остаточного перевтілення в свого героя обов'язково потрібно костюм, за яким навколишнім відразу стане зрозуміло кого з себе представляє хлопчик.

Новорічне свято стане чудовою нагодою на якийсь час відчути себе «в шкурі» свого героя. Найчастіше хлопчики вибирають наступних супергероїв:

Людина-павук,

Бетмен,

Супермен,

Гаррі Поттер,

Аватар,

Кіт у чоботях,

Буратіно.

Це лише невеликий список героїв, в які хочуть перевтілитися хлопчики. Насправді персонажів величезна кількість і часом вибір дитини може бути абсолютно несподіваним для батьків і оточуючих.

Костюми для хлопчиків на Новий рік 2018


Тварини і комахи

Одна з найулюбленіших категорій хлопчиків і їх батьків. На новорічному святі можна бути як комариком з довгим носиком, так і хижим тигром. Вибір тварин і комах величезний. Серед комах найчастіше віддають перевагу наступним:

комарик,

коник,

світлячок,

павучок,

жучок.


Костюми для хлопчиків на Новий рік 2018


Різноманітність тваринного світу величезна і найпопулярніші його представники улюблені багатьма дітьми. Саме тому хлопчикам хочеться перевтілитися на деякий час в якогось звіра. У такому образі можна імітувати рухи і звуки тваринни, що виглядає дуже забавно. Найбільшим попитом серед звірят на новорічних ранках, яких вибирають хлопчаки, стають:

ведмідь,

кіт,

вовк,

їжачок,

тигр,

баранчик,

заєць,

пінгвін,

півень.

Це лише найпопулярніші представники тваринного світу, в образи яких одягаються хлопчики. Якщо батьки спантеличені пошуком карнавального костюма для ще зовсім маленьких хлопчиків, то ця категорія є найбільш зворушливою для вибору. Наприклад, образ жовтого курчати або ведмедика, зворушать всіх, від малого до великого.

Костюми для хлопчиків на Новий рік 2018


Овочі та фрукти

В основному хлопчики не мають особливих симпатій до якого-небудь овоча і фрукта. Вибір на цю категорію падає в тому випадку, якщо сподобався сам костюм своєю яскравістю та оригінальністю. Також такий костюм може знадобитися, якщо в сценарії новорічного ранку, хлопчикові необхідно створити образ або прочитати вірш від імені овоча або фрукта. У цій категорії найчастіше вибирають:

буряк,

цибулю,

помідор,

часник,

горох,

гриб.


Костюми для хлопчиків на Новий рік 2018


Національний колорит

Костюми з національним мотивом зазвичай присутні на всіх святах і Новий рік не виняток. Образ представника будь-якої національності світу стане цікавий для всіх. Одяг кожного народу має ряд відмінних рис і завжди привертає увагу оточуючих. Новорічний костюм з національним колоритом стане прекрасним приводом виконати народний танець і здивувати всіх гостей свята.

Костюми для хлопчиків на Новий рік 2018


Пірати, ковбої, ніндзя


Одна з найпопулярніших категорій при виборі карнавальних костюмів. Хлопчаки за своєю природою хулігани і постати в образі морського розбійника або майстра рукопашного бою для багатьох просто життєво необхідно. Вибір карнавальних костюмів з однією тематикою декількома хлопчиками стане чудовою нагодою влаштувати маленький бій між собою. Адже Новий рік несе в собі справжнє диво і так легко повірити в те, що відбувається, придумане собою.

Костюми для хлопчиків на Новий рік 2018


Сезони року і природні явища

Для новорічного ранку, в якому присутня історія про зміну сезонів року і прояві природних явищ, костюми цієї категорії стануть справжньою знахідкою. Карнавальні костюми весни, літа, осені і зими зможуть передати відповідний настрій більше, ніж тисячі слів. Хлопчики, які беруть участь в святі будуть виглядати набагато переконливіше в костюмах, якщо за сценарієм новорічної постановки необхідно зображення грім, блискавку, дощ, сніг або вітер.

Костюми для хлопчиків на Новий рік 2018


Уніформа за професіями


Який хлопчисько не мріє стати на деякий час дорослим і уявити себе чоловіком, який виконує серйозні завдання? Одягнувшись в костюм капітана корабля або поліцейського на новорічному ранку, хлопчик відразу буде виділятися. Серед вигаданих героїв, образ чоловіка в формі, буде виглядати дуже незвично.

Костюми для хлопчиків на Новий рік 2018


Одяг монарших осіб


Відчути себе справжнім графом або принцом, а може бути і королем, на новорічному карнавалі можна тільки у відповідному вбранні. Костюм представника «блакитної крові», одягнений на хлопчика, цікавий своєю яскравістю й пишністю. При появі принца або короля на новорічному ранку, багатьом його учасникам підсвідомо захочеться нахилити голову або присісти в реверансі.

Костюми для хлопчиків на Новий рік 2018


Новорічні

Стандартні новорічні костюми, які символізують свято, будуть завжди популярними. Дід Мороз і Санта Клаус завжди стануть бажаними гостями ранків, присвячених святкуванню нового року. Асортимент карнавальних костюмів для хлопчиків на новорічні заходи великий. Перевтілившись на святі в відповідний образ, дитина може відчути неповторний дух чарівництва і надовго запам'ятати цей день.

Костюми для хлопчиків на Новий рік 2018
загрузка...
Костюми для хлопчиків на Новий рік 2018
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають