• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Костюми для дівчаток на Новий рік 2018

Новорічний ранок для дівчинки завжди дуже хвилюючий захід. Підготовка до свята починається завчасно з пошуку відповідного карнавального костюма. Адже це так важливо перевтілитися хоча б на деякий час в свою улюблену героїню, якою захоплювалася під час читання книг або перегляду мультиків і фільмів.

На новорічному святі можна постати в образі будь-якого персонажа. У разі, якщо дівчинка грає роль в новорічній виставі, то їй потрібен новорічний костюм для дівчаток 2018 відповідний її ролі. А ось, якщо є свобода вибору, то при існуючому на сьогоднішній день вражаючому асортименті, можна і розгубитися. Довгий час дівчатка приходили на новорічні урочистості практично в одноманітних костюмах і особливо не виділялися з натовпу. Якщо і з'являвся якийсь оригінальний костюм, то це було винятковою рідкістю. В основному всі були Сніжинками і Снігурками.

Костюми для дівчаток на Новий рік 2018


Тематика карнавальних костюмів для дівчаток


Сьогодні костюм на новорічне свято можна підібрати в абсолютно різних напрямах. Вибрати наряд для майбутнього свята дівчаткам можна в наступних тематиках:

новорічна,
національна,
царські особи,
тварини,
птахи і комахи,
овочі і фрукти,
сезони року і природні явища,
героїні з казок,
мультиків і фільмів,
піратки,
уніформа.


Новорічні костюми

Костюми персонажів, які символізують свято Нового року, завжди користуються популярністю. При появі на святі дівчинки в наряді Снігуроньки або Сніжинки оточуючим відразу стає зрозуміло, чиє це свято. Зазвичай такі костюми виконуються з декоруванням, яке візуально нагадує сніг. Тому при появі персонажів в нарядах новорічної тематики, у гостей свята відразу створюється відповідний настрій. Карнавальні костюми виглядають на дівчатах дуже зворушливо, що призводить навколишнє публіку в захват.

Костюми для дівчаток на Новий рік 2018


Національні костюми

Одяг з національним колоритом завжди виглядає дуже яскраво. Якщо за сценарієм новорічного ранку дівчинці необхідно виконати пісню чи танець якогось народу, то наряд з національним мотивом тільки підкреслить їх суть. Серед найпопулярніших нарядів, які вибирають дівчатка є костюми: східний, іспанський (Кармен), циганочка, україночка, грузинський. Насправді, для новорічного ранку можна вибрати національний костюм будь-якої країни. Головне, щоб дівчинка відчувала себе в ньому комфортно на урочистому заході і він відповідав їй за розміром.

Костюми для дівчаток на Новий рік 2018


Костюми царських осіб

Яка маленька дівчинка не мріє опинитися хоча б на кілька годин справжньою принцесою? Напевно, таких маляток немає. Читаючи популярну казку братів Грімм про Попелюшку, багато дівчаток уявляють себе на її місці. Новорічне свято стане відмінним приводом, щоб перевтілитися в принцесу.

Костюми для дівчаток на Новий рік 2018


Тварини, птахи і комахи

Костюми з образом якоїсь тварини, птиці або комахи виглядає на дівчатах по-хулігански. Так і здається, що Муха-цокотуха або Лисичка почнуть пустувати і перевернуть весь будинок догори дном. Категорія костюмів з тематикою тварин, птахів і комах є однією з найбільш популярних для новорічних свят. Завдяки великій кількості представників тваринного світу і світу комах тут є, на чому зупинити свій вибір. Дівчатка зупиняють найчастіше вибирають костюми наступних тварин і комах:

Муха-цокотуха,

жар-птиця,

сорока,

лисичка,

бджілка,

овечка,

білочка,

зайчик.


Костюми для дівчаток на Новий рік 2018


Костюми овочів і фруктів

Вибір на костюми цієї категорії зазвичай доводиться в разі, якщо сам костюм виконаний яскраво і ефектно. Зазвичай у дівчаток немає переваги бути на новорічному ранку гарбузом або вишенькою. У разі, якщо на новорічній виставі необхідний образ якогось овоча або фрукта, то такий костюм виконає подвійну функцію. Наряд зіграє необхідну роль для театралізованої постановки і запам'ятається оточуючим своєю яскравістю. Найчастіше дівчатка вибирають такі костюми:

бурячок,

капуста,

картопля,

кукурудза,

баклажан,

гарбуз,

помідори,

редиска,

морква.


Костюми для дівчаток на Новий рік 2018


Сезони року і природні явища

Костюми, що символізують пори року і природні явища стануть ідеальним варіантом для театралізованого свята на новорічному ранку. Якщо необхідно за сценарієм зобразити осінь, зиму, весну або літо, то кращого варіанту, ніж карнавальний костюм не знайти. Костюми грози, хуртовини, хмаринки, веселки і хмаринки тільки підкреслять суть ролі дівчинки, якщо вона читає вірш від імені відповідного природного явища або є його символом у новорічній виставі.

Костюми для дівчаток на Новий рік 2018


Героїні з казок, мультиків і фільмів

Переглядаючи новий мультик або читаючи казку, кожна дівчинка починає представляти себе в образі героїні яка її сподобалася. Новорічне свято стане прекрасним приводом перевтілитися у свого кумира і деякий час побути в його «шкурі». Більшість дівчаток вибирають для ранку образ позитивної героїні, але бувають і виключення. Іноді дівчатам хочеться побешкетувати і побути на новорічному святі хуліганкою. З тієї причини, що сюжет превалюючої частини дитячих казок і мультиплікаційних фільмів побудований на протистоянні добра і зла, вибрати свою героїню з однієї чи іншої сторони досить легко. Як же це все-таки класно на час перевтілитися в прекрасну дівчину і всім посміхатися як героїня улюбленої казки. Не менш приємно для дівчинки буде гарненько похуліганити, одягнувшись в костюм негативного персонажа.

Серед позитивних образів вибирають:

Попелюшка,

Мальвіна,

Червона шапочка,

Білосніжка.


Костюми для дівчаток на Новий рік 2018


Серед негативних образів вибирають:

кікімора,

дияволка,

відьмочка.


Костюми для дівчаток на Новий рік 2018


Піратки

Образ молодої піратки зустрічається у багатьох літературних творах і мультиплікаційних фільмах. Цей образ запам'ятовується дівчаткам особливим пустощоми і веселістю. Чому б не перевтілитися в лиху піратку на новорічному святі? Одягнувшись в такий костюм і взявши з собою пластмасовий пістолет, можна зробити новорічний ранок набагато завзятіше і веселіше.

Костюми для дівчаток на Новий рік 2018


Уніформа


Дівчата з раннього дитинства починають придивлятися до професій дорослих. На новорічному ранку дівчинка в костюмі, що символізує якусь дорослу професію, буде виділятися серед всіх інших. Основний вибір випадає на наступні костюми:

морячка,

стюардеса,

кухар,

медсестра.


Це лише найчастіші варіанти професій, які імпонують дівчаткам.

Костюми для дівчаток на Новий рік 2018


Костюми темних сил

Костюми, які зазвичай одягають на Хеллоуїн, користуються популярністю і на святі Нового року. Серед безлічі добродушних образів, дівчинка в наряді Баби Яги, кажана або вампірш буде виділятися своєю екстравагантністю і запам'ятається всім учасникам новорічного свята.

Костюми для дівчаток на Новий рік 2018
загрузка...
Костюми для дівчаток на Новий рік 2018
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають