• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Конкурси на новий рік 2018

Нові конкурси на Новий рік 2018

Перед святкуванням Нового року кожна людина замислюється над тим, як вона буде відзначати це чудове свято: скільки кілограм мандарин і цукерок потрібно купити, з ким, і головне, як провести свято. Ця стаття буде цікавою для тих, хто бажає наповнити ніч новими конкурсами на Новий 2018 рік.

Варіантів, як же провести Новий рік може бути досить багато, наприклад, з друзями на вечірці або в тісному родинному колі. До кожного з перерахованих варіантів слід підготувати конкурси на новий рік 2018, щоб ваша зустріч не загубилася серед спогадів, а запам'яталася вам яскравою подією.

Конкурси на новий рік 2018


Природно, до конкурсів подібного формату додаються зимові подарунки і гості: Снігуронька і Дід Мороз. В організації важливого свята варто виділити його універсальність, тобто здатність залучити самі різні вікові категорії. Якщо ви поняття не маєте, як правильно організовувати подібного виду свята, ми з радістю представляємо вашій увазі дванадцять широко універсальних новорічних конкурсів.

Новорічні ігри для дітей і школярів


Свято Нового року саме улюблене серед всіх свят діточок. Потрібно дуже постаратися зробити його особливо незабутнім.

Конкурс на новий рік 2018 «Вгадай героя»

Діти сідають в коло, в середині якого буде стояти ведучий і по колу називати імена казкових персонажів, які не буде доказувати їх повністю, наприклад, Кіт ..., Баба ..., Курочка ... та інші. Цей конкурс підступніший більш для ведучого, ніж для дітей, так як потрібно запастися чималим списком імен.

Конкурси на новий рік 2018


Конкурс на новий рік 2018 «Захист карнавальних костюмів»


Є тим же самим показом мод, що у моделей. Діти молодшого та шкільного віку з задоволенням раді походити в різних костюмах. Суть конкурсу в тому, що потрібно не тільки бути одітому в гарний новорічний костюм, але ще і відстояти його перед публікою. Дитина повинна впевнено вжитися в роль свого костюма: скопіювати поведінку персонажа, процитувати або зробити характерний тільки для нього жест.

Конкурси на новий рік 2018


Конкурс на новий рік 2018 «Новорічні фільми - це моя фішка»

Всі люблять новорічний фільм «Один вдома». Але щоб перемогти в цьому конкурсі одного лише фільму недостатньо. Діти діляться на дві команди, в кожній з яких учасники по черзі називають новорічні фільми. Діти, що не зможуть назвати фільм - вибувають. Переможе та команда, в якій залишиться більше діточок.

Конкурси на новий рік 2018


Конкурс на новий рік 2018 «Чарівна коробка»

Діти діляться на дві команди. Кожній групі дається одна коробка, в яку необхідно вмістити новорічні іграшки: гірлянди, «дощики», цукерки, мандарини, ялинкові кульки і інше. Цей конкурс вимагає злагодженої роботи в команді. Потрібно вміти правильно розподіляти простір!

Конкурси на новий рік 2018


Сімейні конкурси

Є люди, що віддадуть перевагу скромній вечері з сім'єю, ніж гучній вечірці на честь Нового року. Саме для них ми пропонуємо ряд цікавих конкурсів.

Конкурс на новий рік 2018 «Дізнайся обличчя рідного»

Для виконання провідної ролі вибирається одна людина. Його очі повинні бути щільно зав'язані темним шарфом або хусткою, а на руках обов'язково повинні бути рукавички. Коли сміливець готовий, з-за столу встає один член сім'ї і після слів нейтральної людину - «починай!» Учасник починає обмацувати обличчя родичів. Без рукавичок це зробити куди простіше, але ніхто не шукає легких шляхів.

Конкурси на новий рік 2018


Конкурс на новий рік 2018 «Вгадай-ка»

Кожному бажаючому потрібно зав'язати очі темною матерією і піднести його руку до мішка Дідуся Мороза. Там він знайде свій новорічний подарунок, але перш ніж звільнити очі, потрібно вгадати вміст подарунка. Така дія може принести задоволення і дітям, і дорослим.

Конкурси на новий рік 2018


Конкурс на новий рік 2018 «Смішні обличчя»


Цей конкурс дозволить вибрати найталановитішого маленького художника сімейства. Для конкурсу знадобиться одна дитина і один дорослий. За командою «старт» діти починають малювати на обличачх своїх партнерів смішні обличчя. Це можуть бути морди тварин, обличчя казкових персонажів або обличчя героїв мультфільмів. В кінці виноситися вердикт і той, хто зміг найбільше розсмішити публіку своєю роботою, отримує солодкий приз.

Конкурси на новий рік 2018


Конкурс на новий рік 2018 «У Новий рік всі діти»

Для конкурсу потрібні пари - мама і тато, сестра і брат, бабуся і дідусь та інші. Жінка виступає в ролі мами, а тато - дитини, який дуже голодний і його шлунок негайно потрібно наповнити пюрешкою. Може підійти будь-яка каша, але для дотримання правил конкурсу краще буде заздалегідь запастися фруктовими або овочевими пюре і ложечками. Після оголошення про початок «мама» починає годувати «свою дитину», і хто перший впоратися із завданням отримає винагороду.

Конкурси на новий рік 2018


Новорічні конкурси для корпоративу

Ви живете роботою і не мислите життя без неї? Тоді вам варто звернути увагу на нижче представлені конкурси, що допоможуть вам ще сильніше згуртувати колектив.

Конкурс на новий рік 2018 «Танцюють всі»

Після того, як співробітники наповнили свої животи всякою смакотою, радиться влитися в чарівну новорічну мелодію, або ж швидку і ексцентричну пісню. Кожному бажаючому дається аркуш паперу, на якому буде написана певна частина тіла. Тільки нею під час танцю учасник може користуватися. Хто покаже себе з кращого боку в такому скрутному завданні, може сміливо розраховувати на приз.

Конкурси на новий рік 2018


Конкурс на новий рік 2018 «Мішок Діда Мороза»


Усі присутні на святі повинні стати в одну лінію, з одного боку якої буде стояти Дід Мороз, а з іншого - його мішок. Коли включається музика, перший біля мішка повинен взяти того в руки і покружляти навколо своєї осі, наступний повинен повторити. На тому учаснику, на якому зупинилася пісня, зобов'язаний виконати одне бажання Діда Мороза (станцювати йому або заспівати пісеньку). Дійшовши до кінця кожен отримує подарунок.

Конкурси на новий рік 2018


Конкурс на новий рік 2018 «П'яна курка»

Завдання досить просте, якщо перед цим ви не дозволили собі випити алкоголь. Для конкурсу необхідна колода гральних карт. Хтось будує маленький картковий будиночок на інших картах колоди. Кожен по черзі витягує одну карту, при цьому намагаючись, щоб будиночок встояв на місці. Той, хто повалить картковий будиночок - той і п'яна курка, а в покарання - одна чарка спиртного.

Конкурси на новий рік 2018


Конкурс на новий рік 2018 «Пантоміма»

Кожному учаснику потрібно в точності показати казкового персонажа, написаного на листочку. На перший погляд - дуже легке завдання, але через те що в наш час дуже велика кількість мультфільмів, деяких персонажів ви можете навіть не знати.

Конкурси на новий рік 2018


Новий рік - чудове свято, яке потрібно зустрічати тільки з найближчими людьми і отримувати задоволення від організованого дива.
загрузка...
Конкурси на новий рік 2018
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають