• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

2018 рік якої тварини за гороскопом

Можна скептично ставитися до гороскопів і не вірити в астрологію, однак у будь-якому випадку цікаво дізнатися, якій тварині буде присвячений 2018 рік. Мільйони людей у всьому світі з завмиранням серця вивчають передбачення, прагнучи зрозуміти, що ж їх чекає в найближчому майбутньому. Психологи запевняють, що вірити треба тільки в хороше, тоді придуманий сценарій буде втілюватися в реальність. Тому варто дізнатися, яким же тварині буде присвячений 2018 рік, щоб прочитати східний гороскоп і вибрати з нього все найкраще!


Східний гороскоп


У східний гороскоп входять 12 тварин, кожне з яких відповідає певним років. Кожній тварині присвоюється певна стихія. Це може бути метал, вода, земля, повітря або полум'я. Тому в підсумку виходить коло з 60 тварин, характеристики кожного з яких залежать від того, до якої стихії вони належать. Наприклад, повітря «дарує» тварині легковажність, земля — докладність, полум'я — запальність.


Після 2017 року Півня в силу вступить 2018 рік пройде під егідою Жовта Земляний Собаки . Яким є характер цієї тварини і що принесе людству 2018 рік? Про це ви дізнаєтеся з цієї статті.


Жовта Земляний Собака: загальна характеристика


Жовта Земляний Собака — мирна тварина, яка терпіти не може конфліктів. Тому астрологи стверджують, що в 2018 році, нарешті запанують мир та спокій. Можливо, прийти до компромісу вдасться навіть тим, хто раніше вважався непримиренними ворогами.


Жовтий колір символізує не тільки Землю, але і сонячне світло. Це означає, що в 2018 році стане більше оптимізму і радості. Хочеться вірити, що гороскопи не брешуть щодо того, якій тварині за гороскопом буде присвячений 2018 рік і Жовта Собака дійсно принесе людям багато щастя.


Важливо відзначити, що Собака у східній астрології вважається жіночим знаком. Тому в 2018 році особливого успіху доб'ються люди, які володіють м'якістю, інтуїцією і щирістю. Правда, одночасно в 2018 році людей можуть очікувати досить помітні емоційні перепади.


Собака цінує дім і сім'ю. Тому в 2018 році пощастить вірним людям, для яких сім'я — на першому місці. Важко доведеться тим, хто звик до самотності. Хоча не виключено, що вони переглянуть свої погляди і вирішать, що пора почати нове життя.


2018 рік якої тварини за гороскопом


Характер людей, що народилися в рік Собаки


Кого подарує світу 2018 рік? Собака є чесним, безмежно відданим і вірним тваринам. Цими рисами вона наділяє людей, народжених у рік Жовтої собаки. Такі люди стають відмінними друзями, які готові прийти на допомогу у будь-який момент. Улюбленці Жовтої собаки не здатні потерпіти несправедливості: вони завжди стають на сторону слабкого і прагнуть відновити істину, навіть якщо ризикують при цьому самі.


Крім того, людям, що з'явилися в новому році 2018 тваринам якої буде Жовта Собака, можна буде довірити будь-яку таємницю: можна бути впевненими, що вони не видадуть чужих секретів ні за яких обставин.


Стихія землі подарує всім, хто народиться в 2018 здатність тверезо оцінювати обстановку і твердо стояти на ногах. Це стосується фінансового благополуччя: такі люди завжди знайдуть спосіб заробити і ніколи не залишаться на мілині. Крім того, вони будуть цінувати затишок і комфорт.


Жовта собака тверда у своїх рішеннях: її неможливо переконати або збити з пантелику. Люди, що відносяться до цього знаку, дуже чадолюбиви, завжди приходять на допомогу оточуючим і схильні до «рятівництві». Однак варто проявити обережність: часом, допомагаючи оточуючим, можна перетворитися в гордої людини, який пишається своїми вчинками і всіляко хвалиться ними перед оточуючими. Жовта Земляний Собаці варто ставитися до себе з гумором і тверезо оцінювати свою значимість для оточуючих.


2018 рік якої тварини за гороскопом


Негативні риси людей, які народилися під знаком Жовтого Собаки


Собака може бути дуже цинічною і гострої на язик. Вона говорить правду в обличчя, нічого не приховуючи і не приховуючи. З-за цього можуть виникати досить серйозні неприємності: подібне прямодушність пробачити готовий далеко не кожен. Тому всім тим, хто народжений під знаком Собаки, варто навчитися тримати язик за зубами і усвідомити, що говорити правду в обличчя стоїть далеко не завжди.


В колективі Жовта Собака може всіляко критикувати оточуючих. Колегам навіть часом здається, що такі люди спеціально шукають приводів для конфлікту. Однак це не так: для Жовтої Собаки подібна поведінка є способом заставити оточуючих до нових досягнень.


Іноді Жовті Земляні Собаки бувають надмірно песимістичними. Вони схильні впадати в депресію, довго переживають неприємності і поразки. Варто навчитися легше дивитися на життя: невдачі трапляються з кожним, однак це не привід думати, що життя погане.


Жовті Земляні Собаки бувають надмірно стурбовані фінансовим благополуччям. Вони можуть ставати жадібними і меркантильними, прагнуть до збагачення, забуваючи, що гроші заробляються не для того, щоб зберігатися під сімома замками. Не треба забувати про те, що існують і нематеріальні цінності.


2018 рік якої тварини за гороскопом


Сім'я і любов


Незважаючи на зовнішню товариськість, Жовта Земляний Собака не схильна підпускати до себе оточуючих занадто близько. Її друзями стають лише перевірені люди, разом з якими можна сміливо «піти у розвідку». Вибирати дружина люди, які будуть народжені в 2018 році, будуть досить довго. Однак шлюб буде дуже міцним і навряд чи ініціатором його розпаду стане той, кому протегує Жовта Собака.


Собака відрізняється вірністю і відданістю. Тому в 2018 році удача чекає тих, хто цінує свою сім'ю і не схильний «поглядати наліво». Це відрізняє 2018 від 2017 якому, як відомо, буде протегувати імпульсивний, емоційний і велелюбний Вогненний Півень.


До речі, астрологи вважають, що шлюби, які будуть укладені в2018 році, який буде тваринного Жовтої Земляний Собаки, будуть особливо міцними, тому якщо ви плануєте весілля, варто задуматися про те, чи не зіграти її в 2018. Якщо згадати, що 2019 рік буде роком Свині, яка аж ніяк не благоволить закоханим, які прагнуть зареєструвати стосунки, то стає очевидним, що 2018 — ідеальний рік для укладення міцного, тривалого шлюбу.


Жовта Собака подарує можливість зустріти свою другу половину всім одиноким людям, які не вирішуються будувати відносини з-за боязкості або сором'язливості. Головне — це не упустити свій шанс.


Рекомендації на 2018 рік для тих, хто активно будує кар'єру


Чий рік 2018? Кому вдасться досягти максимальних успіхів? Все дуже просто: собака вперта і активна, тому свою прихильність вона подарує людям, яких не зупиняють виникають на шляху перешкоди. Якщо в 2018 році докласти всі зусилля і не відмовлятися від задуманого, вдасться реалізувати свої плани. Активні, діяльні люди, сміливо беруть ініціативу в свої руки, зуміють отримати підвищення або добитися зростання власних доходів.


Жовта Земляний Собака не любить тих, хто присвячує величезну кількість часу мріям і фантазіям, відмовляючись від реальних дій. А всім іншим господиня року з радістю дасть можливість реалізувати себе і досягти піставлених цілей.


Жовта Собака зробить людей більш лояльними, спокійними і терпимими до недоліків оточуючих. Цим варто скористатися: 2018 легше буде домогтися симпатії, як з боку колег, так і від самого суворого начальства. Тому всім людям, які не бояться бути активними, не варто турбуватися: наступний 2018 рік, який стане роком тваринного стихії Землі, стане дуже успішним.


2018 рік якої тварини за гороскопом


Політична ситуація


Жовта Земляний Собака повинна принести людям мир і спокій. Адже ця тварина не любить конфлікти, а значить, навчить вирішувати питання мирним шляхом. Є надія, що суперники стануть партнерами, а вороги підпишуть пакти про ненапад. Великих успіхів досягнуто держави, які прагнуть вирішувати питання дипломатичним шляхом, а не зброєю.


Жовта Земляний Собака ніколи не залишає без потребують допомоги. Тому є ймовірність, що в 2018 році розвинені країни будуть надавати всіляку допомогу і підтримку бідним державам.


Тепер ви знаєте, якій тварині буде присвячений 2018 рік. Нехай ці знання принесуть вам удачу і благополуччя! До речі, щоб задобрити Земляну Собаку, зустрічайте Новий рік в одязі жовтого кольору і прикрасьте інтер'єр жовтими аксесуарами.


загрузка...
2018 рік якої тварини за гороскопом
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають