• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Як намалювати Собаку на Новий рік 2018 поетапно олівцем: урок для дітей і дорослих

Передноворічна пора завжди супроводжується приємними клопотами, і головна з них – купівля презентів для рідних, друзів і колег по роботі. Звичайно, кожному зустрічному-поперечному купити подарунок не вийде – такі витрати не витримає навіть значний бюджет. Однак побалувати крапелькою уваги хочеться всіх без винятку. На допомогу в цьому випадку приходять хенд мейд сюрпризи – наприклад, листівки з тематичними зображеннями. Звичайно, можна придбати готовий виріб, віддрукована в друкарні. Однак вітання, створені своїми руками, радують набагато сильніше, ніж покупні листівки.
А що робити тим, хто не володіє творчими здібностями і не вміє малювати, – запитаєте ви? Звичайно ж, звернутися до віртуальних майстер-класів! З допомогою наших рад ви легко і просто намалюєте тотем 2018 року – симпатичну Жовту Собаку . Далі можна наклеїти зображення на картонну основу, декорувати штучним снігом, бісером та стразами, написати на розвороті привітання і вручити листівку дорогій людині.
Пропоновані майстер-класи будуть корисні і батькам маленьких дітей, які ходять в школу або дитячий сад – в цих установах ніяк не обійдеться без тематичних виставок, присвячених символу 2018 року. Крім того, за допомогою цих уроків можна виготовити з малюками вітальні листівки для хрещених батьків, бабусь і дідусів, дядьків і тіток, адже будь-який родич буде радий отримання особистих привітань, виготовлених руками дітей.

Майстер-клас №1: Простий малюнок собаки


Як намалювати Собаку на Новий рік 2018 поетапно олівцем: урок для дітей і дорослих

Цей малюнок є одним з найпростіших у нашій статті, так що його без проблем освоять навіть найменші дітки. Процес створення малюнка складається з таких етапів:Намалюйте на одній лінії шість однакових тісно прилеглих один до одного кіл невеликого діаметру.
На першому, четвертому, п'ятому і шостому колі проведіть за два вертикальних штриха – це заготовка для лапок собачки.
Над другим і третім колом намалюйте широку дугу – тут з'явиться мордочка песика.
З'єднайте мордочку з шостим колом, намалювавши ще одну дугу. Це начерк для тулуба.
У лівій частині тулуба, приблизно посередині, намалюйте трикутник-хвіст.
Поверніться до мордочці і з'єднайте другий і третій кола невеликим гуртком-носиком, розташувавши його на стику у верхній частині.
Зверху над другим і третім колом, трохи вище їх розташування, намалюйте очі і брови.
По правій і лівій частині мордочки намалюйте звислі вушка.
Залишилося тільки навести основні лінії, витерти гумкою допоміжні штрихи і розфарбувати собачку олівцями.Майстер-клас № 2: Простий малюнок цуценя


Як намалювати Собаку на Новий рік 2018 поетапно олівцем: урок для дітей і дорослих

Зворушливий щеня в мультяшному стилі прикрасить будь-яке новорічне привітання, адже від нього так і віє добром і теплотою. Впоратися з цією ілюстрацією зможе навіть дитина. Потрібно лише дотримуватися таких рекомендацій:Намалюйте у верхній частині аркуша коло, який потрібно доповнити внизу видовженим овалом – так ми позначимо мордочку цуценя.
У верхній частині нарису домалюйте звислі вушка.
Пририсуйте до мордочці ще один великий овал (внизу малюнка) – це буде заготівля для тулуба, – і чотири витягнутих овалу, щоб щеня знайшов лапки.
Деталізуйте лапки, примальовувавши їм «пальчики». Додайте цуценятко маленький хвостик.
Розділіть мордочку вертикальною лінією посередині. Відступивши від неї трохи в сторони і намалюйте очі. Вони повинні бути максимально наближені до нижнього овалу.
На нижньому овалі мордочки намалюйте ніс-гудзик, від нього проведіть коротку лінію і фігуру у вигляді літери «з», розташовану горизонтально. Так щеня отримає ротик.
Тепер залишилося обвести основні лінії малюнка і витерти гумкою допоміжні штрихи.Майстер-клас №3: Хаскі


Як намалювати Собаку на Новий рік 2018 поетапно олівцем: урок для дітей і дорослих

Отримати листівку з зображенням цього милого песика буде особливо приємно власнику чудового живого хаскі. Стилізована собачка, у якій без праці впізнається представник північної породи, малюється буквально за кілька простих кроків:Намалюйте трохи витягнутий в сторони овал, а потім поділіть його на дві частини, домалювавши у центрі лінію, загибающуюся догори.
У верхній частині нарису домалюйте вушка, залишивши між ними невелика відстань. Окресліть начерк в частині від вушок вниз. Проведіть схематичну лінію, яка стане шиєю песика.
Відступивши в сторони від центральної лінії, яка розділяє овал. Поставте точки приблизно під вухами. Обведіть їх невеликими гуртками, намалювавши вічка для собачки.
Внизу, в центрі нижньої частини овалу-мордочки намалюйте носик і лінію «усмішки». Проведіть уявну лінію від лівої частини мордочки собаки вниз. Відступивши пару сантиметрів і намалюйте продовження уявної лінії олівцем. Тепер проведіть уявну лінію вниз від правої частини мордочки, проведіть паралельну лінію до раніше намальованою. Сформуйте лапку. Від лінії, якою була позначена шия, домалюйте продовження для другої лапки – грудку цуценяти.
У правій частині малюнка, трохи нижче рівня голови, намалюйте пишний, згорнутий «бубликом» хвіст. Пририсуйте лінією спинку по напрямку до голови.
Намалюйте задню лапку, доведіть лінію живота до передніх лап. Домалюйте ще одну задню лапку з далекою від глядача боку.
Видаліть з малюнка зайві лінії гумкою і ще раз наведіть контури.Майстер-клас №4: Артемон


Як намалювати Собаку на Новий рік 2018 поетапно олівцем: урок для дітей і дорослихОднією з улюблених казок нашого дитинства є повість про пригоди Буратіно. Серед його друзів були не тільки ляльки, але і вірний пудель Артемон, неодноразово рятував героя від небезпек. Ось його-то ми і будемо малювати в наступному майстер-класі. Поетапний процес створення малюнка:Малюємо коло, намічаючи голову собачки. Трохи відступивши від центру лівої сторони, намічаємо мордочку.
Оформляємо ніс і лінію рота, трохи вище мордочки малюємо очі і брови.
Відмітна особливість будь-якого пуделя – стрижка «під лева», тому на наступному етапі оформляємо собачці кучеряву гриву.
Додаємо вуса і проводимо дві паралельні лінії від мордочки вгору.
На шиї Артемон носить пишний «комір» – промальовуємо для його оформлення схематичний овал. Додаємо лінію тулуба.
Додаємо на «комірі» кучері, а потім оформляємо передню лапу лежить собаки.
Другу передню лапку малюємо так, що б вона опинилася зверху першої. Домальовували кучеряве манжети.
Малюємо задню лапу з манжетою з вовни хвіст, декорований бантом.
На останньому етапі деталізуємо малюнок – на вовну потрібно додати завитків, чіткіше навести основні лінії, оформити бантик заломами і складочками.Майстер-клас №5: Щеня


Як намалювати Собаку на Новий рік 2018 поетапно олівцем: урок для дітей і дорослих

Зворушливий щеня стане чудовим малюнком для листівок, які ви готуєте друзям до нового року Жовтої Собаки . Намалювати цього песика зможуть навіть діти, настільки простим і зрозумілим є майстер-клас. Етапи роботи виглядають так:Накидайте мордочку цуценя. В верхній частині вона повинна бути ширше. Домалюйте вушка – для цього у верхній частині голови намалюйте схематичні трикутники, так як наш песик буде володіти вислыми вухами.
Виведіть вперед мордочку цуценя. Початок потрібно відміряти приблизно з середини голови, трохи відступивши вліво і вниз. Намалюйте носик, зубки і оченята. В останньому випадку потрібно намалювати кілька кіл – зіниці і райдужну оболонку, а також намітити гуртками місце, на яке припадає відбиття світла. Так очі цуценя будуть виглядати веселіше і жвавіше.
Деталізуйте голову, намалювавши шерсть і зробивши вушка менш геометричными – лілії повинні бути плавними і природними.
Окрасою нашої собачки будуть цятки – намалюйте кілька плям неправильної форми на мордочці цуценя.
Наш песик грайливо припадає до землі, тому оформимо йому нижні лапи так, щоб він робив на них упор. Це означає, що малювати лапи потрібно паралельно уявної поверхні землі.
Від голови песика проведіть вигнуту дугу вгору і вправо – спинка у цуценяти буде вигнутою. Від передньої лапи вгору проведіть лінію, оформивши животик.
Домалюйте задні лапки і хвіст, закручені бубликом.
Наведіть основні лінії і деталізуйте цуценя, зробивши шерсть з вираженими ворсинками.Майстер-клас №6: Білий Бім – чорне вухо


Як намалювати Собаку на Новий рік 2018 поетапно олівцем: урок для дітей і дорослих

Хто ж не пам'ятає зворушливий фільм по книзі «Білий Бім – чорне вухо», що оповідає про цієї собачої вірності й приязні до господаря? В подарунок тим, хто цінує дружбу між людьми і собаками, можна намалювати цього милого песика. Малюнок виконується буквально в кілька етапів:

Намалюйте коло, який буде схематичним зображенням голови песика.
Нижче і лівіше накидайте неправильний овал, щоб позначити майбутнє тулуб.
З'єднайте голову і тулуб двома лініями – це буде шия собачки.
Домалюйте мордочку і хвіст, позначте анатомічну лінію стегна, що переходить в задню лапу. Зітріть ластиком зайві лінії на рисунку вони позначені пунктиром.
Домалюйте парні лапи ззаду і спереду тулуба собачки. Позначте око, носик, вушка. Витріть схематичні лінії і наведіть основні. Вушко зробіть чорним.Як ще намалювати собаку на Новий рік?


Проста собачка


Як намалювати Собаку на Новий рік 2018 поетапно олівцем: урок для дітей і дорослих

Сторожовий пес


Як намалювати Собаку на Новий рік 2018 поетапно олівцем: урок для дітей і дорослих

Тер'єр з цятками


Як намалювати Собаку на Новий рік 2018 поетапно олівцем: урок для дітей і дорослих

Бігль


Як намалювати Собаку на Новий рік 2018 поетапно олівцем: урок для дітей і дорослих

Гонча


Як намалювати Собаку на Новий рік 2018 поетапно олівцем: урок для дітей і дорослих
загрузка...
Як намалювати Собаку на Новий рік 2018 поетапно олівцем: урок для дітей і дорослих
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають