• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Як зробити красиві сніжинки з паперу

Мистецтво вирізання візерунків на папері виникло в середині XIX століття, коли папір став доступною сировиною. Ажурними паперовими листами прикрашали предмети побуту, обклеювали вікна замість штор. Згодом папір замінив текстиль, але традиція прикрашати приміщення паперовими сніжинками на Новий рік залишилася.

Як зробити красиві сніжинки з паперу


Легкі ніжні сніжинки з паперу створюють святкову атмосферу, і поряд з ялинкою є символом Нового року. З них роблять підвісні композиції, ними прикрашають лісову красуню, вікна, костюм дитини.

Звичайно, немає нічого складного в тому, щоб самому зробити сніжинки. Для їх виготовлення підійде і тонкий, і щільний папір, серветки, фольга. Треба взяти прямокутний або квадратний аркуш, скласти в кілька разів і вирізати візерунок.

Сніжинки можуть бути круглі, чотирьох-, шести-, восьмигранні. Це залежить від того, як згорнути лист. Найпростіший спосіб: квадрат скласти по діагоналі, трикутник який получився перегнути два рази навпіл. З такої заготовки вийде сніжинка з чотирма гранями. Щоб отримати восьмикутну сніжинку, треба заготовку ще раз перегнути і відрізати хвостик, він не потрібен.
Як зробити красиві сніжинки з паперу

Для шестикутної сніжинки прямокутний лист скласти навпіл. Від середини лінії згину до кутів підстави подумки прокреслити лінії і по ним загнути куточки. Ще раз звернути заготовку навпіл і обрізати зайве.

Як зробити красиві сніжинки з паперу


Для створення цікавих, з дивовижними візерунками, сніжинок можна скористатися шаблонами. Особливо якщо робите це вперше. Трафарет прикласти до заготівлі, обвести по контуру і вирізати.

Як зробити красиві сніжинки з паперу


Можна зробити красиві сніжинки з паперу без шаблону. Нарізати на одній і іншій стороні заготовки різних розмірів промінчики, кружечки, зубчики і інші завитки. Все, що підкаже фантазія. Принцип такий - чим менше залишиться паперу, тим ажурніше вийде сніжинка. Стандартів ніяких немає, в тому і принадність, що кожна сніжинка унікальна і неповторна.
загрузка...
Як зробити красиві сніжинки з паперу
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають