• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Як прикрасити ялинку, якщо в будинку маленька дитина

Якщо в будинку маленька дитина, то до прикрашання ялинки необхідно підійти відповідально. Не можна в якості декору використовувати гострі і дрібні іграшки, скляні, відмовитися варто і від "дощику".

Як прикрасити ялинку, якщо в будинку маленька дитина


Якщо в будинку маленька дитина, то встановлювати і прикрашати ялинку потрібно за певними правилами. Всім нам відомо, що діти дуже допитливі, і якщо дещо не доглянути, то вони можуть упустити зелену красуню або ж спробувати на смак її декор. Тому вибір прикрас та установка ялинки з обов'язковим її кріпленням до стелі або стін - процедура обов'язкова.

Отже, перше - вибір іграшок. Якщо в будинку дитина, яка вже ходить самостійно, при цьому їй досить складно пояснити, що яскраві елементи на дереві - це не з розряду ласощів, то в якості іграшок краще купити великі щільні пластмасові кулі, дерев'яні або тканинні іграшки без дрібних деталей. В цьому випадку можна буде не боятися, що малюк, отримавши одну з таких, зможе відкусити її частину. Якщо ж хочеться повісити "заборонені" іграшки, які дорогі серцю, то їх краще розмістити в тій частині ялинки, до якої дитина не зможе дотягнутися.

Гірлянди - елемент, без якого ялинка - НЕ ялинка, адже так приємно у вечірній час запалити яскраві вогники, щоб насолодитися їх красою. Та й перелив блискучих іграшок робить новорічну красуню ще краше, що не може не підняти настрій. Гірлянди також найкраще розміщувати так, щоб дитина до них не дістала.

Від "дощику" при оздобленні ялинки краще відмовитися, адже він добре виглядає лише в тому випадку, якщо "срібні нитки" проходять повністю з верхівки дерева і до його низу. Ну а якщо у дитини буде доступ до ялинки, то дитя просто зніме прикрасу, або ж, не приведи Боже, поласує ним.
загрузка...
Як прикрасити ялинку, якщо в будинку маленька дитина
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають