• 23:29 – Як зробити Різдвяний вінок з підручних засобів 
  • 22:35 – У чому зустрічати Новий 2018 рік Собаки по знакам Зодіаку 
  • 22:22 – Яких прикмет на Новий рік треба дотримуватися, щоб привернути любов, удачу і багатство 
  • 22:02 – Які сувеніри на Новий рік можна зробити своїми руками 

Як написати листа Діду Морозу з прикладами

Наближення новорічних свят змушує багатьох батьків подбати про подарунки для своїх дітей. Одна з найбільш вражаючих подій з дитинства вважається відправлення власного листа дитиною для Діда Мороза.

Як правильно скласти текст листа і які головні факти вказати в ньому

На початку листа Дідові Морозу необхідно привітати його і обов'язково подякувати за хорошу роботу і подарунки, отримані раніше. Потім потрібно представитися і написати кілька цікавих фактів про себе: якісь досягнення, захоплення, заслуги, інтереси і так далі. І вже, виходячи з цих даних, вказати, який подарунок вам хотілося б отримати від дідуся Мороза. Можна написати, чому саме цей подарунок, а ніякий інший.

Писати листа батьки повинні разом з дитиною, навіть у найменшому віці. Після його відправлення він буде чекати відповіді і подарунка. А ось тут доведеться потрудитися і виконати прохання, написане Дідові Морозу. Для того щоб ваша дитина не попросила ніяких нездійсненних бажань, необхідно її заздалегідь до цього підготувати і пояснити, що дідусь старий і великі речі не донесе, як і найдорожчі подарунки купити не зможе.

Зразок листа Дідові Морозу від дівчинки

Здрастуйте шановний Дідусь Мороз!

Пише тобі Катя Іванова. Мені 6 років. Я ще не ходжу в школу і відвідую дитячий сад. Дідусь Мороз спасибі тобі за подарунки, отримані в минулому році. За цей час я виросла і вже навчилася читати і писати. Весь рік я добре себе вела і слухалася батьків. Дідусь Мороз можна попросити тебе подарувати мені красиву ляльку. Я так люблю грати вдома в іграшки і у мене з'явитися нова подружка !!!

Зразок листа Дідові Морозу від хлопчика

Здрастуйте Дідусь Мороз!

Я дуже давно хотів написати тобі листа. Мене звуть Антон і мені 9 років. Я вчуся в школі і додатково відвідую Дитячу Школу Мистецтв. Мені дуже подобатися малювати. Дідусь Мороз можна у тебе попросити справжні художні фарби, які допоможуть мені намалювати красиві картини.

Твій Антон.

Залежно від роду занять і захоплень для вашої дитини в якості подарунка підійдуть різні конструктори, роботи, ляльки, м'які іграшки, телефони, планшети, ковзани, м'яч і безліч інших. Важливо в це свято догодити своїй дитині і змусити її посміхнутися.

Лист потрібно покласти в красивий конверт і відправити Дідові Морозу. Причому, можна дійсно відправити його за адресою в Київ:

вул. Хрещатик, 22, м.Київ-1, Україна — 01001, Пошта Діда Мороза.

А можна просто забрати його собі і замовити поштою на будь-якому сайті в інтернеті відповідь від Дідуся Мороза. Ну, а подарунок придбати самостійно.
загрузка...
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають