• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Що не можна дарувати на Новий рік 2018

Наближається Новий рік, а це значить, що скоро життя наповниться приємними клопотами! Вибір новорічних подарунків - це так захоплююче, адже кожного члена сім'ї хочеться порадувати в це сімейне свято. Але при цьому багато хто замислюється - а що ж подарувати на Новий рік, як краще подарунок піднести?

Що не можна дарувати на Новий рік 2018


Традиційно мало який Новий рік обходиться без сувенірів - це і статуетки, і листівки, і календарі. Символом 2018 року Кам'яна Собака, отже, майже кожен будинок наповниться символічними сувенірами з її зображенням. Дами отримують від чоловіків квіти, в сімейному колі даруються побутові речі, дитині купують іграшки і цукерки.

Але давайте розглянемо категорію речей, які в Новий 2018 рік дарувати не варто. Не всі подарунки будуть доречні. І справа може бути в етнічних міркуваннях, соціальних підвалинах або ж поганих прикметах. Наприклад, невідповідним новорічним подарунком можна назвати годинник. Саме з ними пов'язано багато повір'їв - це і початок нещасливою життя, і символ розставання.

Кухонне начиння теж може викликати розлади. Ножиці, ножі та виделки не варто дарувати, так як існує повір'я ніби вони погіршують здоров'я. Запальнички - найчастіше до розлуки. Носовички (так-так, і таке, буває, дарують) - дрібні домашні неприємності. Ремені / пояси - неможливість кар'єрного росту. Ланцюжок - начебто, здавалося б, приємний подарунок, тільки у багатьох він асоціюється з розлукою. Перлинні прикраси - до сліз. Не варто дарувати людині порожній гаманець. Варто туди покласти хоча б символічні сто гривень.

Літнім людям не варто дарувати халати. Може це і корисна річ, але навіває думки про старість. А ось домашні тапочки не дарують за правилами етикету. Порада для чоловіків: якщо ви ще не збираєтеся узаконювати стосунки зі своєю дівчиною (та й взагалі не плануєте серйозних відносин), не купуйте в подарунок прикраси, особливо - кільця. Косметика - теж не дуже вдалий подарунок. Найчастіше вона просто дівчині не підходить. Дарувати її можна в разі, якщо ви перевагу дівчини вивчили вже напам'ять. Також жінкам не варто дарувати ваги, омолоджуючі косметичні засоби - ну тут і так зрозуміло чому.

Колегам по роботі трохи недоречно дарувати засоби особистої гігієни - це не делікатно, у людини можуть виникнути неприємні думки. Подружжю краще не дарувати колективний подарунок, адже він може підійти тільки одному з них, тоді хтось по суті залишиться без подарунка. Краще купити окремо подарунок і дівчині, і хлопцеві.

І, звичайно, варто розглянути топ-5 непотрібних подарунків на Новий рік. Перед покупкою подарунка завжди варто гарненько подумати - а вас такий презент би обрадував? На перше місце по марності можна поставити непотрібні дрібниці (всілякі статуетки, які зазвичай просто припадають пилом, кишенькові календарі, непотрібне начиння для кухні). Такі речі просто викличуть асоціації з мотлохом. Далі йдуть ялинкові прикраси. Адже подарунки треба дарувати до або після свята, до того моменту будинок вже вбраний, отже, ваш подарунок як мінімум буде стояти в коробці до наступного Нового року. Парфуми - теж даремний подарунок, якщо ви не знайомі зі смаком людини. Парфуми можуть не сподобатися, і їх просто кому-небудь передаруть. Блокноти з авторучками теж непотрібні подарунки, які часто передаровують. І п'ята категорія подарунків - набори для душу - річ, безумовно, приємна, але ви ж не хочете, щоб презент розцінили як неприємний натяк?

Подаруйте рідним в Новий рік 2018 дійсно корисні і приємні речі. Не сумнівайтеся - вони дадуть відповідь тим же! Тоді Новий рік пройде в теплій та веселій обстановці.
загрузка...
Що не можна дарувати на Новий рік 2018
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають