• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Символ 2018 року за східним календарем

Символ 2018 року — Жовта Земляний Собака. Початок східного Нового року за григоріанським календарем припадає на другий молодик у період з 22 січня по 21 лютого. За астрономічної традиції він отримав назву одного з 12 тварин китайського гороскопу, відповідає класичним характеристиками домінуючою стихії з притаманним їй кольором і енергетикою.


Який символ року буде в 2018 році і що він означає?


Забарвлення тварин в зодіакальному колі розглядається через призму 5 елементів: дерева, повітря, вода, металу, вогню. Кожен з них символізує життєві процеси, що проходять в просторі і внутрішньому світі людини. Жовтий колір у китайській міфології ототожнюється з Центром світу, означає влада і процвітання. Тому золотисті шати і прикраси в Китаї раніше носили лише особи благородних кровей. Колір сонця ототожнюється:зі стабільністю;

родючістю;

досягненнями;

славою.


Символ 2018 року за східним календарем – собака з відтінком минхуан (сонячним) знаходиться під заступництвом Сатурна. Планета світло-жовтого кольору підсилює енергетику знака, розкриває потенціал людини, зумовлює хід подій, відповідає за результат.


В зодіакальному колі знак займає 11 місце, зображений як тригон дії. Тварина наділене янської енергією, що стимулює до творчості, руху вперед. Цикл 12 Земних Гілок формує 4 геометричні фігури — Трикутники Духовної Спорідненості. На 3 вершинах 3 7 і 11 знаходяться Тигр, Кінь, Собака, наділяють людини:яскравим темпераментом;

емоційністю;

авантюризмом.

Символ 2018 року за східним календарем


Як символ року впливає на характер


Знак відповідає за народження чесних людей, які вміють зберігати вірність мрії. Аспекти земної стихії яскраво виражені у Козерогів, Тельців, Дів. Вони неквапливі, практичні, досягають успіху за рахунок впертості, цілеспрямованості. Приземленість, внутрішня зосередженість, вміння виділяти важливе допомагають реалізовувати бізнес-проекти, створювати міцні зв'язки на роботі та в сім'ї. При цьому Ська (жіноча) енергетика загострює інтуїцію, чутливість, привносить у спілкування щирості.Позитивні якості знака: загострене почуття справедливості, бажання допомогти, вірність, проникливість.Негативні риси: неврівноваженість, агресія, дратівливість, невгамовне красномовство, марнославство.


Сильний дух, мужність, уміння відстояти особисті інтереси допоможуть подолати бар'єри на шляху до мети в новому році.


Чого очікувати від 2018 року


Полярне вплив двох протилежних начал — Ян і Інь, положення небесних світил визначають поведінку людей, розвиток подій протягом 365 днів. Якщо два попередніх вогненні роки були насичені бурхливими подіями в політиці, економіці, особистому житті щільна енергетика земної стихії дозволить:відчути грунт під ногами;

знизити емоційний градус;

«включити» логіку.

Особливості року — матеріальні блага, стабільність, конкретика, розважливість.


Це найкращий час для реалізації великих задумів. Собака не любить інфантильності, лінощів, порожніх обіцянок. Пощастить працьовитим, чесним, ініціативним людям. Вони можуть розраховувати на підтримку друзів, допомога ззовні, везіння. Вдалий час для одруження, відкриття своєї справи, будь-якої діяльності.


Символ 2018 року за східним календарем


Енергії року симулюють до змін у всіх сферах, тому спроби змінити життя закінчаться добре. Це стосується пошуку нової роботи, освіти, професійного зростання. Однак з любов'ю, сім'єю не все так просто. Неврівноважені відносини в парі, що тягнуться роками, закінчаться розривом.


Наївно вважати, що рік Собаки пройде без проблем. Періоди зльоту зміняться кризами. « Приземлена» енергетика не дозволить швидко перемикатися, керувати настроєм, рухатися вперед. У цьому плані простіше знакам Повітря і Вогню.


Буде багато спірних моментів, де доведеться шукати компроміси. В основному це стосується грошових питань і оточення. Розбіжність поглядів, думок на життя, підходів до роботи, обставини змусять змінювати правила гри в налагодженому бізнесі, давно функціонуючої системи. Важко доведеться людям консервативних поглядів, які не бажають визнавати неефективність старих моделей поведінки, управління, організації.


Судячи з зоряним конфігураціям, будуть складені економічні проблеми, припиняться військові конфлікти. Техногенних катастроф не очікується. У фінансовому секторі триває пожвавлення. У світовій політиці можливі ротації. Загальна ситуація в країні порівняно з попередніми роками помітно покращиться. Можна сміливо подорожувати по світу.


Символ 2018 року за східним календарем


Символ року — талісман удачі


Щоб притягнути матеріальний успіх, важливо правильно вибрати наряд, амулет, прикрасити стіл. До вбрання золотистих, пісочних, бронзових і лимонних тонів краще придбати ювелірні вироби. Талісман року – алмаз. Китайці наділяють камінь захисними силами і впевнені, що він додає сили та впевненості. Можна одягти улюблену сукню, не забувши доповнити образ жовтого біжутерією.


Який символ 2018 року, такий і оберіг. У центрі столу доречна порцелянова статуетка тваринного або фігурка, зроблена своїми руками. Образ уособлює достаток, приємні зміни в житті. Пару собачок Фу з рогом на голові для охорони краще піставити біля вхідних дверей. Зображення тварини з ієрогліфами, написаними від руки, вишитими або викладеними соломкою принесуть у дім щастя. Обов'язкові умови зустрічі Нового року — азарт, фантазія, веселий настрій.

загрузка...
Символ 2018 року за східним календарем
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають