• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

В який колір наряджати ялинку в 2018 році

До Нового року ми починаємо готуватися заздалегідь - продумуємо наряди до свята і сервіровку столу, купуємо подарунки рідним і близьким, а щоб новорічний настрій не покидав нас - за кілька днів до свята встановлюємо і прикрашаємо ялинку. Мало хто знає, але прикрашена за правилами ялинка може позитивно позначитися на справах в наступаючому році.

В який колір наряджати ялинку в 2018 році


В який колір наряджати ялинку в 2018 році


Прикраса ялинки під Новий рік - чудова традиція, яка згуртовує сім'ю. Час, проведений за таким захоплюючим заняттям, пролітає швидко, тому якщо ви бажаєте розтягнути його на трішки більше, то спробуйте нарядити зелену красуню відповідно до правил, які пропонують астрологи. Наступаючий Новий рік 2018 - рік Жовтої Земляної Собаки, тому в якості декору краще брати мішуру і іграшки в жовтувато-пісочних тонах.

Вважається, що покровителька 2018 року любить не тільки жовтий і всі натуральні кольори, але і червоний, тому не нехтуйте цим красивим відтінком, він красиво поєднується із зеленою хвоєю.

Щоб надати ялинці яскравості, для декору бажано використовувати гірлянди в білому або жовтому кольорі, іскристий елемент - "дощик". Для додання свіжості якнайкраще підійдуть декоративні білосніжні сніжинки. Щоб не перевантажувати зелену красуню кольорами, використовувати краще за два основні кольори, наприклад, в 2018 році найбільш підходящими поєднаннями є червоний з золотим, червоний з білим, золотий з білим, золотий з коричневим, червоний з жовтим.

В який колір наряджати ялинку в 2018 році


Рекомендації вище дані з урахуванням, що прикрашається ялинка класичного зеленого кольору, якщо ж потрібно задекорувати штучну ялинку з білої "хвої", то іграшки для її прикраси краще брати в одному кольорі - або в червоному, або в жовтому, або в зеленому. Прикрасивши ялинку відповідно до вишенаписаних рекомендацій, ви задобрити головний символ року і він подарує вам багато щасливих днів у році, що настає.
загрузка...
В який колір наряджати ялинку в 2018 році
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають