• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Сценарій на Новий рік Собаки 2018 для дітей (ранок у початковій школі чи дитячому садку)

Новий рік – свято, якого малюки чекають з особливим нетерпінням. Задовго до свята дітвора починає писати листи Діду Морозу , готує листівки для бабусь і дідусів, приймає участь в оздобленні хатніх вікон і красуні-ялинки . Саме в це свято трапляються всілякі дива і чарівні події, ретельно підготовлені батьками, а дні перед Новим роком і Різдвом радують дітлахів незвичайними виставами, уявленнями і, звичайно ж, шкільними ранками.
Влаштувати казкове свято для малюків – завдання не з легких. На щастя, діти є найщирішими акторами. Вони повністю занурюються в сценарій вистави, від усієї душі переживають за героїв казки і намагаються показати максимум емоцій перед самими дорогими глядачами – мамами і татами, бабусями і дідусями. Звичайно, підбирати тематику ранку потрібно так, щоб вона була зрозуміла дітям певного віку.
Для дитячого садка краще вибрати уявлення, яке дозволить малечі перевтілитися в лісових звірят, перемогти злих героїв і допомогти Діду Морозу і Снігуроньці відшукати подарунки і запалити ялинку. Для малюків, які ходять в молодшу або середню групу дитячого саду, ми пропонуємо незвичайний сценарій свята. У ньому фігурують не тільки Дід Мороз, Снігуронька, білочки і зайчики, але і покровителі року за китайським календарем – тотем 2017 року Півень, а також Собака , яка буде правити в 2018 році!
Сценарій на Новий рік Собаки 2018 для дітей (ранок у початковій школі чи дитячому садку)
Готуйтеся до ранку заздалегідь, щоб діти встигли вивчити свої слова!

Сценарій «Як рік Півня рік Собаки не пускав»

Дійові особи:

Півник

Собака

Зайчик

Лисичка

Перша Білочка

Друга білочка

Дід Мороз

Снігуронька

У лісі стоїть ялинка, її наряджають Білочки і Лисичка. Поруч стоїть хатинка, в якій за столом сидить Півник і грає на гармошці, поруч з ним сидить Зайчик. З-за куліс виходить Собака і йде до хатинки.
Собака:
Рік Собаки до вас прийшов,

Двері відчиняє,

Так зустрічайте добре,

Наливайте Чаю!
Собака стукає в двері.
Тук-тук-тук, ось я і вдома!

Відкривай ж, Півник!

Чекає тебе тепер дорога,

Збирайся в дорогу, друже!
Півник:
Цілий рік я тут прожив:

Кукурікав, сторожував,

Заготовив купу дров!

Йти я не готовий!

Кукаріку, ко-ко-ко,

Заклюю тебе легко!

Забирайся геть, поки

Не стало тобі погано!
Собака йде до ялинки, сідає під неї і плаче. До неї підходять Білочки і Лисичка.
Перша Білочка:
Ми тебе так довго чекали!

Від чого ж ти сумна?
Друга Білочка:
Може, хто тебе скривдив?

Або нас не рада бачити?
Собака:
Ви одні – моя відрада!

Всіх дітей я бачити рада!

Тільки, видно, Новий рік

Ніколи до вас не прийде!

Півник піти не хоче:

Чистить пір'я, дзьоб свій точить.

Не пускає мене в двері
Перша Білочка:
Що ж робити нам тепер?
Лисичка:
Не сумуйте, не біда.

Вихід я знайду!

Хто вирішить будь-яке питання?
Друга Білочка:
Може, Дідусь Мороз?
Лисичка:
Так! Його покликати нам потрібно!

Ну, діти, крикнемо дружно!
Звірі і діти кличуть: «Дід Мороз!». З-за куліс виходять Дід Мороз і Снігуронька.
Дід Мороз:
Привіт, діти

І лісові звірі!

Почув вас крізь завірюху

І снігові заметілі!

Так мене гукали голосно,

Налякали навіть Вовка.

Що ж тут у вас трапилося?

Не біда чи трапилася?
Лисичка:
Бунтувати наш Петя став –

Він Собаку налякав.
Перша Білочка:
Не пускає Новий рік!
Друга Білочка:
Йти не хоче! Ось!
Дід Мороз:
Не пускає? Так Біда!

Ну-мо, прямуємо туди.
Всі підходять до хатинки.
Снігуронька:
Здрастуй, наш Півник, Петя!

Нас сюди покликали діти.

Чому не відчиняєш,

Рік Собаки не пускаєш?
Півник:
Ну навіщо вам потрібен пес?

Дзьоба немає, облізлий хвіст.

Що хорошого несе

Молодий собачий рік?

Краще я залишуся з вами,

Я ще прекрасніше стану:

Нове пір'я відрощу,

Хвіст павичем розпущу!

Дід Мороз:
Ні, стривай, так не годиться.

Новий рік вже не птаха!

Так належить природою,

Що має бути зміна року.
Снігуронька:
Не можна порядок порушувати,

А то біди не уникнути!
Зайчик:
Не відкриємо двері вам!

Розходьтеся по домівках.

Ну а тих, хто не піде,

Петя миттю заклює!
Півник схоплюється і починає тупотіти ногами.
Півник:
Ко-Ко-ко, кукаріку!

Я вас всіх змелю в борошно,

Чобітьми затопчу –

Але собаку не пущу!
Дід Мороз:
Ах, ти так! Вибачай,

Крижаною скульптурою стань!
Дід Мороз стукає тричі палицею і Півник завмирає на одному місці. Зайчик оглядає з усіх боків Півника і виходить з хатинки.
Зайчик:
У всіх прошу вибачення

За нашу поведінку!

Прошу в хатинку заходити

І Зайця сильно не судити:

Був зачарований Півнем,

Не думав, що творив,

І лише по цьому я в будинок

Вам двері не відкрив!
Снігуронька:
Ну що поробиш з тобою?

Дід Мороз:
Пробачимо на цей раз, Косого!
Грає весела музика. Собака входить в хатинку, сідає на місце Півника. Всі звірі сідають навколо столу. Дід Мороз і Снігуронька стоять обличчям до дітей.
Снігуронька:
Собаки рік прийшов, друзі,

Сьогодні нам сумувати не можна!

Дітям всім і всі глядачам

Ми хочемо сказати:
Снігуронька та Дід Мороз хором:
З Новим роком!
Завіса закривається.
Не забудьте обговорити з батьками, звідки взяти (або як виготовити) необхідні костюми для свята, включаючи вбрання Собаки і Діда Мороза!

Як підготуватися до проведення свята?

Добрий ранок, який надовго запам'ятається малечі, потребує відмінної підготовки. Зазвичай підготовчий процес лягає на плечі вихователів. Саме вони повинні придумати сценарій і доповнити його так, щоб усім діткам вистачило ролей. Вихователі та музичні керівники беруть на себе роль ведучих заходу, Дідуся Мороза та Снігуроньки, а також грають ролі негативних героїв. Щоб захід вдався на славу, досвідчені педагоги і методисти рекомендують врахувати такі поради:

при розподілі ролей постарайтеся не просто вказати, хто якого персонажа буде грати, а з'ясувати, чи подобається дитині його герой. Малюк, якому в образі вовка некомфортно, буде вередувати, хвилюватися, боятися. Натомість, граючи роль симпатичного йому зайця, він від душі повеселитися на сцені;

після того як ви розподілили ролі, починайте вчити з дітьми віршики та пісеньки. На цей етап потрібно виділити хоча б місяць. Приділіть час психологічної підготовки, щоб діти перестали боятися публічних виступів – хваліть малюків і налаштовуйте їх на позитивний лад;

будьте готові до того, що, незважаючи на всю підготовку, хтось із хлопчиків і дівчаток може розгубитися, розплакатися і забути слова. У цьому випадку вихователю потрібно бути поруч з дитиною і акуратно їй підказати, щоб не збити темп і дозволити іншим учасникам дійства продовжувати виступ. Занадто бурхливі сльози в молодшій групі можуть спровокувати плач інших дітей, так що малюка варто відвести зі сцени і заспокоїти;

заздалегідь повідомите батьків, що група буде готувати ранок – їм потрібно встигнути купити, взяти в оренду або виготовити своїми руками костюми і реквізит;

обговоріть питання, пов'язане з подарунками. По-перше, їх потрібно заздалегідь купити. А по-друге, від добробуту групи залежить, які презенти Дід Мороз принесе малюкам на свято – це можуть бути цукеркові набори або невеликі сюрпризи у вигляді однакових машинок і лялечок;

в якості сюрпризу малюкам можна влаштувати виставу після ранку. Особливо до душі їм припадають інтерактивні шоу – наприклад, з величезними мильними бульбашками, клоунами і фокусниками;

порадьте батькам запросити фотографа. Зазвичай мами і тати намагаються самі зафіксувати яскраві моменти з життя дитини, але коли двадцять чоловік одночасно фотографують на ранку, малюки можуть просто розгубитися. Якщо у когось з батьків є професійна техніка, вони можуть взяти роль фотографа на себе, а в іншому випадку краще залишити цю справу професіоналам, які вміють вести себе тихо і непомітно.
загрузка...
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають