• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Як нарядити ялинку на Новий рік 2018: ідеї ефектного декору

Ефектно прикрашена, блискуча зелена красуня відразу створює піднесену атмосферу в домі, дарує відчуття свята задовго до бою курантів. Знаючи прості секрети, як прикрасити ялинку на Новий рік креативно і по-особливому, яскраво і красиво, можна заздалегідь створити собі передсвятковий піднесений настрій, позбутися від смутку і Сплін, а житлу додати казкового затишку і тепла, яких так часто не вистачає в зимову пору .

Як нарядити ялинку на Новий рік 2018: ідеї ефектного декору


Прикрашаємо ялинку на Новий 2018 рік Собаки

Це тільки здається, що для створення в будинку святкової атмосфери досить ялинку купити і навішати на неї мішури, скляних кульок і гірлянд. Насправді прикрашання ялинки на Новий рік - ціла оформлювальна наука, в якій виділяються свої стилі і тренди. Дизайнери, які займаються професійним передсвятковим оформленням інтер'єрів офісів, магазинів, салонів і кафе знають, як красиво нарядити ялинку, не тільки, коли на декорування виділено необмежений бюджет, але і коли в арсеналі немає дорогих іграшок і прикрас.

Головне правило, якого слід дотримуватися при декоруванні: помірність. Надлишок навіть дорогих прикрас, авторських новорічних іграшок «перевантажує» новорічну композицію, робить ялинку непримітною за всією цією блискучою мішурою. Щоб отримати вдома по-справжньому ефектне і стильно прикрашене деревце, дизайнери радять при оздобленні домашньої ялинки дотримуватися наступних правил:

враховувати розмір і форму хвойного дерева (як правило, їли дрібніші, ніж сосни, з більш тонкими гілками і дрібними голками, а ялиці мають виражену витягнуту форму);
мати в оформлювальному арсеналі не тільки підвісні іграшки, а й прикраси на прищіпках (пташки, метелики, грибочки, фігурки гномів) для тонких гілок, а також хвилясті декорації: «дощик», намиста, гірлянди;
вибрати один колір декорування, який буде домінантним святкової композиції;
не залишати при оздобленні новорічної красуні порожніх, незаповнених місць, а нижню частину дерева декорувати за допомогою вати, ватину, новорічних символів і непомітних великих прикрас.


В процесі декорування хвойного дерева періодично варто відходити від нього на далеку відстань, яка дозволяє площа приміщення або квартири, щоб оцінити одержуваний результат з боку. На відстані, як правило, в очі відразу кидаються недоліки: порожні місця і прогалини в декоруванні, негармонійність за кольором і формою повішених поруч іграшок. Оцінюючи оформлення з боку завжди можна швидко виправити помилки, додати іграшок або прибрати зайві, замінити колірне рішення на більш виразне і гармонійне.

Як красиво нарядити ялинку: способи декорування


Щоб новорічне дерево виглядало ефектно, святково і красиво перш ніж приступати до його прикраси потрібно визначитися зі способом оформлення. Всього виділяють чотири варіанти оформлення:

кругове;
спіральне;
вертикальне;
хаотичне.


Для витягнутих хвойних дерев найчастіше застосовують кругове декорування, що додає відсутній обсяг, або прикрашають їх по спіралі. При круговому оформленні на кожній візуально створеної горизонтальної лінії повинно розташовуватися замкнуте коло з іграшок і прикрас різних розмірів, але в одній колірній гамі.

При спіральнім оформленні найбільші новорічні кулі, дзвіночки і інші іграшки розташовують на нижніх гілках, замикати спіраль нагорі повинні маленькі за розміром прикраси, а вінчати всю композицію ялинкова верхівка. Спіралей, що йдуть паралельно один одному може бути кілька. Для більш ефектного їх виділення кожну з спіралей створюють, використовуючи іграшки одного кольору, але різних розмірів.

Як нарядити ялинку на Новий рік 2018: ідеї ефектного декору


Вертикальний спосіб декорування найчастіше використовується, коли необхідно створити ефект високого дерева. При цьому обов'язково використовується декоративна прикраса на верхівку ялинки - зірка або піка, від якої вниз спускають вертикальними лініями велика кількість блискучого «дощику», бус і гірлянд. Іграшки при такому способі оформлення вішаються в довільному порядку, але рекомендується в якості домінанту використовувати не кулі, а іграшки у вигляді крапель, бурульок, які мають витягнуту овальну форму. Головне, не допускати утворення пустот в декорі навіть в погано переглядаючих місцях.

Як нарядити ялинку на Новий рік 2018: ідеї ефектного декору


При хаотичному оформленні новорічної ялинки всі прикраси вішаються в порядку, що підказала фантазія та інтуїція. Використовуючи такий спосіб оформлення, важливо не забувати про сполучуваність форм і забарвлень ялинкових прикрас, стежити за рівномірним розподілом всіх іграшок, не допускати «перевантаження» декораціями. Починати оформлення варто з найбільш тендітних, найулюбленіших, найбільш незвичайних іграшок. Розташовувати їх варто ближче до верхівки дерева, щоб у святковій метушні і товкотнечі хтось із дітей або гостей випадково не розбив або не зашкодив прикрасі. Після того, як головні іграшки розвішані, можна приступати до оформлення прикрасами які залишилися. Починати робити це знизу і занадто не старатися.

Як нарядити ялинку на Новий рік 2018: ідеї ефектного декору


Як нарядити ялинку в 2018 році

Пристрасть багатьох до східних календарів і гороскопів вже давно перетворило зустріч кожного року в дотримання певних ритуалів. І це торкнулося не тільки новорічного столу і нарядів. Прикраса ялинки на Новий рік теж набула свій сакральний сенс. В тренді 2018 натуральні лісові красуні, прикрашені мішурою, іграшками, «дощиком», атласними стрічками жовтого, оранжевого і золотого кольору. Все-таки, символом наступаючого року є саме Жовта Собака. Крім цих кольорів можна в невеликій кількості використовувати відтінки, які знаходяться в згоді зі стихією землі: блакитний, зелений, червоний.

Як нарядити ялинку на Новий рік 2018: ідеї ефектного декору


Крім звичного і традиційного іграшкового декору пухнастої красуні в цей раз рекомендується використовувати якомога більше натуральних прикрас. Це можуть бути шишки, кулі з жолудів, мандарини, маленькі декоративні яблучка, волоські горіхи, печиво, пряники та інші солодощі, загорнуті в блискучі яскраві фантики, пов'язані власноруч іграшки. Собака любить простоту і проходження традицій, що склалися.

Задуматися про те, чим і як нарядити ялинку на Новий рік 2018 краще заздалегідь, щоб в повній мірі насолодитися процесом в один з довгих зимових вечорів і відчути наближення свята. Коли в будинку вже буде блищати у всій своїй красі ефектна і барвиста ялинка, тоді буде легше визначитися і з іншими елементами декору приміщень, правильно підібрати і розставити святкові акценти.
загрузка...
Як нарядити ялинку на Новий рік 2018: ідеї ефектного декору
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають