• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Як загадати бажання на Новий рік Собаки 2018 щоб воно збулося?

Новорічна ніч – це час, наповнений чарівництвом, коли навіть затяті скептики починають вірити в чудеса і прояви добрих сил. І не важливо, скільки вам років – з боєм курантів і у маленьких дітей та людей старшого віку серце завмирає в очікуванні довгоочікуваних подарунків від Діда Мороза. Кожному з нас хочеться повірити в те, що казка чекає нас за віконцем, і найнеймовірніші бажання можуть здійснитися, якщо ми дуже-дуже цього захочемо.
Недарма кажуть, що під Новий рік що не забажається, то обов'язково відбудеться і неодмінно збувається! Головне – правильно сформулювати свій посил до сил Всесвіту. Не вірите? Випробуйте Новий рік 2018 запропоновані нами методи, щоб втілити в реальність свої найпотаємніші мрії!

Як загадати бажання на Новий рік, щоб воно збулося?


Як загадати бажання на Новий рік Собаки 2018 щоб воно збулося?
Запишіть свої побажання, щоб посилити ймовірність їх втілення в життя
З давніх часів наші предки дотримувалися численних ритуалів, які допомагали достукатися до Всесвіту і передати їй найпотаємніші бажання. Ми перерахуємо найбільш дієві з них.Спосіб №1: Класична записка в шампанському. Мабуть, даний метод найбільш популярний на пістрадянському просторі. Хто з нас не писав своє найзаповітніше бажання на шматочку серветки, щоб з першими ударами дзвону спалити його, розмішати попіл в келиху і випити його з настанням 12 годин? Дана методика перевірена не одним поколінням, так що ви можете сміливо застосувати її і посприяти втіленню всіляких бажань. Нюанс полягає в тому, що всі дії потрібно виконувати з максимальною швидкістю. Заздалегідь розріжте серветку на шматочки, приготуйте ручку або олівець, піставте поруч з келихом свічку й сірники. Крім того, бажання повинно бути сформульоване максимально конкретно і коротко – часу писати міні-твір просто не буде.
Спосіб №2: Лист у конверті. Спробуйте донести до Всесвіту найпотаємніші мрії, про яких ви не бажаєте поширюватися! Для реалізації задуманого вам знадобиться червоний конверт – цей колір привертає до себе увагу добрих духів. У конверт потрібно буде помістити лист, в якому викладені цілі, досягнення яких є важливим для вас в Новому році. Написати листа потрібно у відокремленому місці незадовго до настання 12 годин ночі. Записка повинна бути написана з максимальною відвертістю – не варто обманювати себе і сили Всесвіту. Потім лист поміщається в конверт, який потрібно буде запечатати. Покладіть конверт у кишеню, а коли почнуть бити куранти, візьміть його в руку і в подробицях уявіть все, що написали в листі. Після новорічної ночі покладіть конвертик в затишне містечко, щоб відкрити перед настанням чергового року і переконатися, що ваші думки та побажання були почуті і втілені в життя.
Спосіб №3: Візуалізація на містичному сувої. Не секрет, що з більшою ймовірністю збуваються мрії, підкріплені максимальної візуалізацією. Свої таємні думки можна не просто записати, а намалювати на аркуші паперу – візьміть фарби, олівці або різнокольорові ручки, і максимально точно зобразіть все-все, що ви хотіли б отримати в новому році. Намалюйте машину, багатоквартирний будинок з віконцями вашого майбутнього житла , присадибна котедж, весілля , парочку з малюком в колясці – все, що вам дуже хочеться отримати від життя. Потім поверніть листок зразок сувою, підпаліть свічку і заклейте папір воском, капнувши пару крапель. Зав'яжіть рулончик за допомогою яскравої стрічки і повісьте на новорічну ялинку, попередивши всіх членів родини або гостей, що його не можна чіпати. Сувій повинен висіти на ялинці до настання 12 годин ночі, а потім його потрібно перемістити до таємне місце і чекати, коли виповниться мрія. Перед наступним роком таємниче послання належить спалити.
Спосіб №4: Добрі справи для залучення фінансового благополуччя. Цей метод вважається найкращим для тих, хто бажає отримати фінансовий успіх. Всесвіт влаштована так, що чим більше ми роздаємо якихось благ, тим швидше росте наш добробут, ну а скупцы і скнари чахнуть на своїх багатствах, не відчуваючи від них ніякого задоволення. Для реалізації задуманого вам потрібно заготовити подарункові коробочки для упаковки і приємні сюрпризи – це можуть бути солодощі, фрукти, невеликі сувеніри. Розкладіть сувеніри з коробочками або загорніть їх у папір. Число таких презентів повинно бути таким же, як і останні дві цифри нового року (в нашому випадку – 18). Як тільки годинник проб'є дванадцять разів, загадайте бажання, а потім виходьте за поріг, щоб привітати 18 перехожих зі святом і роздати їм презенти. Обов'язково потрібно побажати фінансового достатку і благополуччя, адже добрі і щирі слова, які ви говорите на свята, завжди повертаються сторицею.
Спосіб №5: Баночка з бажаннями. Даний метод просто необхідний тим, хто має безліч різноманітних побажань. Вам знадобиться невеличка баночка, а також листочки паперу, конфетті, цукерки, ялинові гілочки, шматочки мішури або інші новорічні прикраси, які можуть поміститися в обрану ємність. Ввечері 31 грудня напишіть свої бажання на папері, закрутіть в рулончики і помістіть в баночку, присипавши хвоєю, блискітками, мішурою і іншим декором. Баночку можна і потрібно задекорувати, потім повісити її на ялинку і зняти тільки після опівночі. Після цього чарівна ємність переміщається в затишне містечко. Перед настанням чергового року баночку потрібно відкрити, вийняти папірці і переконатися, що дуже багато чого із задуманого збулося.
Спосіб №6: «Якщо сніжинка не розтане» В країнах пістрадянського простору, мабуть, не знайдеться людини, які не пам'ятав би чудову пісеньку з новорічного фільму про чарівників. Даний метод припускає, що Новий рік ви будете зустрічати під відкритим небом або хоча б знайдете можливість ненадовго вийти з квартири з настанням 12 годин ночі. Звичайно, потрібно, щоб погода була сніжною і безвітряної, а з темних небес сипалися прекрасні ажурні сніжинки. Підставте руку і зловіть одну з них. Якщо крижане мереживо не розтане, поки ви промовляєте своє бажання, воно обов'язково стане реальністю в новому році.
Спосіб №7: Іграшка-тайник. Години, які ми проводимо за окрасою новорічної ялинки можна сміливо назвати самим приємним передсвятковим дозвіллям. Саме в цей час можна приготувати незвичайний для тайничок побажань. Візьміть самий красивий і барвистий шар, акуратно зніміть кріплення і помістіть в нього паперову трубочку з написаним бажанням. Зберіть іграшку, ще раз обговорить й уявіть, що ви загадали, а потім повісьте кулька на ялинку.
Спосіб №8: Нічна свічка. Найпростіший спосіб, в якому потрібно використовувати обов'язковий новорічний атрибут – свічки. Незадовго до настання півночі приготуйте невелику свічку і сірники. Як тільки почнуть бити годинник, запаліть свічку і подумки сформулюйте своє бажання. Помістіть підставку зі свічкою недалеко від своєї тарілки і продовжуйте веселитися. Якщо свічка не згасне протягом святкування, а ще краще – повністю розплавиться, то загадане обов'язково стане реальністю.
Спосіб №9: Сила поштової листівки. Ще один відмінний метод, який полягає в тому, щоб купити яскраву новорічну листівку та записати на ній свою потаємну мрію і добрі побажання. Втім, можна вибирати і листівки, зображення на яких точно повторює візуалізацію вашого бажання – відпочинок на пляжі екзотичної країни, автомобіль, будинок у тихому передмісті або дитину в колясці. Далі потрібно піти на пошту та відправити листівку на свою адресу. Коли відправлення дійде до адресата, збережіть його – листівка стане вашим новорічним талісманом. До речі, варто скористатися нагодою, щоб як в старі добрі часи відправити листівки-вітання дорогим людям.
Спосіб №10: Озвучуємо бажання в кватирку. Достукатися до сил Всесвіту можна, озвучивши їм свої бажання вголос. У хвилини, коли починається бій новорічних курантів, підійдіть до відкритої кватирці або вийдіть на балкон, а потім промовте вголос свої найзаповітніші побажання, вклавши в голос всю силу переконання – новорічна энергетикапоспособствует швидкого втілення задуманого в реальність.Як налаштуватися на виконання бажання?


Як загадати бажання на Новий рік Собаки 2018 щоб воно збулося?
Головне при загадывании бажань – позитивний настрій та наснагу!
Фахівці в області психології кажуть, що запорука виконання мрії – це правильний настрій, грамотне формулювання і настрій, з яким ви підходите до своїх побажань. Збільшити шанси на виконання задуманого допоможуть такі поради:

Попрощайтеся з минулим. Щось нове приходить в наше життя лише тоді, коли ми повністю відпустили все, що нас не влаштовувало в минулому. Подумайте, яких помилок ви припустилися в минулому році, що хотіли б виправити, якби могли повертати хід часу у зворотний бік. Така робота на рівні підсвідомості допомагає нам розпрощатися з помилками і не повторювати їх у майбутньому. Спокійне настрій вельми позитивно позначається на виконанні бажань;
Вибачте кривдників. Злість і негатив – погані попутники, які відвертають від нас добрі сили Всесвіту. Перед настанням чергового року перепрошую всіх, хто, як ви вважаєте, завдав вам образи в минулому календарному періоді. Можна зробити це про себе, проговорити вголос або написати слова прощення на листку паперу і підпалити його, щоб у полум'ї згоріло все негативне і зле;
Обміркуйте результати 2017 року. Навіть в самому складному році знайдуться події або досягнення, які залишили після себе позитивні емоції. Згадайте кожне з них, щоб ще раз пережити радісний момент. Таке «вправа» наповнює нас вірою у власні сили і збільшує потенціал для досягнення нових результатів;
Обміркуйте побажання на майбутній рік. Робити це потрібно заздалегідь, щоб не зіпсувати момент і не побажати абсолютно непотрібні вам речі. Відчуйте, що ви будете відчувати, коли ваша заповітна мрія стане реальністю. Зрозумійте, для чого вам це потрібно, і чи не призведе це подія до того, що будуть порушені почуття інших людей. Пам'ятайте, що тільки самі добрі мрії гідні того, щоб збуватися;
Підберіть правильні слова. Коли ви загадуєте бажання, його обов'язково потрібно правильно сформулювати. Будь-які «хотілки» повинні наділятися в таку словесну форму, яка підкреслює їх виконання. Не думайте «хотів би відпочити на Балі» або «бажаю жити у своїй квартирі». Ваше бажання повинно звучати так, ніби воно вже стало реальністю: «відпочиваю на Балі» і «живу у своїй квартирі». Ще одна заборона психологи накладають на частинку «не». Бажання «хотіла б не набрати вагу в новому році» просто не сприймається підсвідомістю. Потрібно говорити «стану стрункішою, красивіше і ще більш привабливою для чоловіків». Те ж саме відноситься і до слова «була» – якщо скажете «хочу, щоб я була здоровою», Всесвіт може сприйняти цей посил, як щось, що відбувалося в минулому. Застосуйте формулювання «я здоровіше з кожним днем», щоб привернути до себе відмінне самопочуття;
Озвучуйте побажання тільки щодо себе. Звичайно, це не означає, що не потрібно бажати здоров'я і грошей своїм друзям або родичам. Мова про інше – часто ми формулюємо свої бажання так, що вони спрямовані на волевиявлення іншої людини. Тому, якщо хочете заміж за свого коханого чоловіка, кажете не «Хочу, щоб Федя покликав мене заміж», а «Федько стане моїм законним чоловіком в новому році»;
Максимально конкретизуйте. Бажання збуваються лише тоді, коли Всесвіт чітко розуміє наші посили. Коли в дитинстві ми хотіли якусь іграшку, то описували її батькам в найдрібніших подробицях. З віком ми починаємо бажати абстрактно – хочу перейти на нову роботу (незрозуміло, яку саме – може, нова виявиться гірше старої), хочу нову машину (знову-таки, стара машина може зламатися, і вам доведеться поміняти її на автомобіль класом нижче), хочу відпочинок за кордоном (цілком можливо, що ви опинитеся не в найкращому місці). Викладайте свої мрії в максимальних подробиці, уявляйте їх у своїх думках, відчувайте їх тактильно і відчувати радість від того, що мрія збулася – все це допомагає рухатися до наміченої мети.Як загадують бажання в інших країнах світу?


Як загадати бажання на Новий рік Собаки 2018 щоб воно збулося?
Загадайте бажання по-італійськи – з'їсти 12 виноградин під бій курантів
Хочете перейняти досвід жителів інших держав? Що ж, існує безліч секретних прийомів, які застосовують манірні англійці, пунктуальні німці або життєрадісні жителі Італії, щоб схопити собі частинку новорічного чарівництва. Наприклад, вам можуть сподобатися такі традиції:італійці з початком бою годин намагаються з'їсти 12 ягід винограду (такі «набори» можна купити в магазині, щоб не витрачати час на обривання ягідок з грона). Виноград асоціюється у італійців з благополуччям, міцним здоров'ям і щасливою долею, так що не дивно, що цей ритуал дотримується з особливою ретельністю;
шотландці живуть в досить прохолодних кліматичних умовах, тому обов'язковим новорічних ритуалом є посиденьки біля вогника. Посунутися ближче до каміна повинні всі члени родини. Крім того, важливо уявляти, як в жаркому полум'ї горять всі біди й прикрощі минулого року. З 12-м ударом годинника старший чоловік в родині відкриває двері будинку або квартири, щоб вигнати з життя всі неприємності і впустити нові позитивні події;
німці вважають, що здійснення мрії сприяє стрибок, тобто свою «хотілки» потрібно просто вскочити! Як тільки починають бити годинники, всі члени сім'ї водружаются на стільці і табурети, щоб вискочити з останнім ударом у щасливе майбутнє;
болгари подарували світу неймовірно романтичну святкову традицію. З настанням нового року в квартирах і будинках гасять світло, а потім на дотик намагаються відшукати і поцілувати свого коханого або кохану. У разі, якщо через п'ять хвилин цей захід увінчається успіхом, то рік буде виключно вдалим, а всі бажання збудуться;
бразильці люблять все яскраве і помітне, так що новорічну ніч вони часто проводять на океанському узбережжі чи біля річки, опускаючи на воду кошики з фруктами, вінки з яскравих кольорів або розмальовані кораблики з палаючими свічками. У разі, якщо це своєрідне «жертвопринесення» не потоне, то мрія стане дійсністю. Так що якщо ви живете недалеко від якого-небудь джерела води, можете спробувати бразильський метод виконання бажань;
індійці мають безліч цікавих звичаїв для кожного свята, і Новий рік – не виняток! Його святкують з особливим розмахом, щоб привернути до себе багатство і благополуччя. Перед настанням свята прийнято робити повітряних зміїв – саме їм довіряють найзаповітніші бажання, а потім відпускають на волю повітряних потоків, щоб паперові посланці донесли мрії господарів силам Всесвіту;
корейці загадують бажання в хвилину, коли над обрієм проявляється перший промінь Сонця, що зійшло в новому році. Вважається, що позитивна енергія першого січня сприяє втіленню задуманого. Якщо ваша вечірка затягнулася до самої зорі, то неодмінно скористайтеся цією порадою.На закінчення хочеться сказати – не бійтеся мріяти і бажати в новорічну ніч! Однак не поспішайте засмучуватися, якщо ваша мрія не здійсниться в наступному році. Цілком можливо, що Всесвіт приготувала вам ще більший подарунок, але трохи пізніше.
загрузка...
Як загадати бажання на Новий рік Собаки 2018 щоб воно збулося?
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають