• 22:43 – Новорічні рамки для фотошопа 2018: дитячі та сімейні, скачати безкоштовно 
  • 21:03 – Парад планет в 2018 році 
  • 18:10 – Шаблони для новорічних листівок 2018: завантажити безкоштовно і роздрукувати 
  • 21:35 – Костюм снігуроньки на Новий Рік 2018 своїми руками: майстер-клас + фото 

Новий рік 2018: святкове оформлення інтер'єру

Покровителька 2018 року - Собака, не дарма вважається символом дружби і вірності. Вона цінує надійність і затишок, без сумніву, з радістю візьметься охороняти чистий і красивий будинок, де живе дружна сім'я, панує щирість і взаєморозуміння. Тому перед новорічними святами, перш за все, важливо позбутися давніх конфліктів, примиритися з домочадцями, навести лад у думках і в житло. Собака оцінить атмосферу любові і душевної теплоти, підкреслити яку допоможуть тематичні елементи декору і новорічна символіка.

Новгодний дизайн інтер'єру 2018: загальні прийоми

Найбільш сприятливим стане поєднання домашнього комфорту і природності. В інтер'єрі тенденція виражається натуральними матеріалами: з огляду на майбутнє правління стихії Землі, перевагу рекомендується віддати каменю. Вирушаючи за покупкою новорічних прикрас, не завадить поглянути на парочку стильних статуеток собак з жовто-білого нефриту, помаранчевої яшми або медового онікса. Підійдуть і милі забавні сувеніри, зображуючі життєрадісних щенят, з більш доступних кам'яних порід.


Якщо давно зріє бажання прикрасити стіни пейзажами з мальовничими сільськими видами або апетитними голландськими натюрмортами - саме час реалізувати задумку. Бажаючим блиснути оригінальністю пропонується пограти з фольклорною тематикою, придбавши кілька аксесуарів в етнічному стилі. І, зрозуміло, поза конкуренцією різні вироби власноручного виготовлення за умови їх сполучуваності із загальною спрямованістю інтер'єру.

У кольорове оформлення дизайнери рекомендують привнести коричневі, охристі, золотисті, жовті, пісочні тони. Грунтуючись на загальних тенденціях, які стануть ключовими в створенні затишної атмосфери і залучать прихильність Жовтої Земляний Собаки, варто підбирати традиційні новорічні прикраси.

Новорічна ялинка 2018: основні тренди

Новий рік 2018: святкове оформлення інтер'єру


Аромат натуральної хвої привнесе в обстановку елемент природного єства. Правда, в наш час багато хто має штучні дерева з практичних чи етичних міркувань. В такому випадку розпорошення ароматичних масел успішно заповнить відсутній штрих.

У виборі ялинкових куль і мішури рекомендується віддати перевагу теплим відтінкам. Доречні золотисті тони і позолота декоративних елементів. Актуальну жовту колористику 2018 року вдало поєднувати з насиченим оранжево-червоним кольором, що завжди виглядає яскраво і святково.

В якості додаткової смачної прикраси ялинки пропонується використовувати справжні цукерки і красиво упаковані пряники на радість дітворі. Неодмінна умова - велика кількість блиску в обгортках.

Святковий стіл 2018: ключові моменти

Страви до новорічного застілля слід подавати досить ситні. Необов'язково вправлятися в кулінарних вишукуваннях, головне - врахувати смакові переваги домашніх і вдосталь нагодувати всіх присутніх за святковим столом.

Центральне місце в сервіровці відводиться відповідне оформленим основної страви або таці з фруктовою композицією. В оздобленні столу не варто старатися: оптимальним рішенням стане хвойний вінок або букет з сухих квітів, ялинових гілок і колосків.

Для додання вишуканості заходу досить піставити вигадливі декоративні свічки. Ідеальний варіант текстильного оздоблення - тканинна скатертина, стилізована під парчу, зі стриманим, але витонченим малюнком або вишивкою. Якщо серветки, підібрані в тон, здадуться занадто непримітними, можна зіграти на контрасті, вибравши теракотовий, цегляний або коричневий набір.
загрузка...
Новий рік 2018: святкове оформлення інтер'єру
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають