• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Новий 2018 рік в Україні: як відпочиваємо вихідні,свята

При прочитанні даного матеріалу ви дізнаєтеся, як відпочиваємо на Новий 2018 рік в Україні. Новорічні свята вже не за горами, а це означає, що підготуватися до них потрібно заздалегідь. Як то кажуть, готуй сани влітку, а майбутній відпустку - і того раніше. Чи згодні?

Новий 2018 рік в Україні: як відпочиваємо вихідні,свята


Новорічні свята в Україні в 2018 році

Отже, давайте не будемо зволікати, а відразу позначимо майбутні вихідні на Новий 2018 рік в Україні. Календар на 2018 рік такий, що, власне, сам рік починається в понеділок. А це в свою чергу означає наступне: те, що 30 і 31 грудня 2017 року випали на суботу та неділю відповідно. Виходить, що починати святкувати можна буде вже з суботи.

Згідно з наявною інформацією, яка, за чутками, незабаром буде підтверджена офіційно, в українців буде 3 вихідних дня, виділених їм урядом для зустрічі Нового 2018 року.

Виходить, що 1 січня (в понеділок) можна ще не виходити на роботу, а ось вже 2 числа (у вівторок) потрібно буде перебороти себе і таки зібратися, так би мовити, з думками.


У підсумку: якщо ви нас питаєте про те, як відпочивають на Новий 2018 рік українці, ми вам відповімо наступне: славно. А якщо конкретно, то славне свято новорічних урочистостей за законом триватиме всі 3 дні.

Січень 2018
Новий 2018 рік в Україні: як відпочиваємо вихідні,свята


Після цього чекайте швидкого настання Різдва Христового, що разом з собою, крім радості самого свята (яке, судячи з його назвою, вихваляє Чудо в вигляді народження після смерті за життя мирського Сина Божого), принесе ще й пару таких необхідних всім вихідних.


Новорічні вихідні в Україні в 2018 році

7 січня (день Різдва Христового) в 2018 році випало на неділю. Згідно із законом це свято, якщо воно випаде на календарний вихідний, переноситься на будній день. З цього випливає, що 8 січня 2018 року в Україні люди можуть не відвідувати свою роботу, а залишитися вдома і в колі сім'ї відзначити Різдво.

Звичайно, є ще і 6 січня - Різдвяний святвечір. Ця дата випала на суботу. Але навіть якби інакше, вихідного в будній день для українців не було б за законом. А так, є відразу три вихідних на Різдво-2018.


Підводячи підсумок, не можна не помітити наступне: українці при зустрічі Нового року-2018 можуть задовольнятися повною мірою 3 вихідними днями для зустрічі, власне, Нового року, і ще трьома - для зустрічі Різдва Христового.

Говорячи про вихідні дні в січні, варто сказати, що їх як таких буде 8: маються на увазі суботи та неділі. Додайте до них ще 1 і 8 січня, і тоді ми отримуємо 10 повноцінних вихідних днів в січні.


Про новорічні канікули в українських школярів в 2017-2018 році


Тепер же хочеться сказати кілька слів про школярів. Поговоримо ми, виходячи з теми нашої замітки, про їх вихідні дні - зимові канікули.

Так, піти на відпочинок учні середніх шкіл України зможуть вже 23 грудня 2017 року (у суботу). Правда, швидше за все, це стосується лише учнів молодших класів, в той час як у старшокласників, ймовірно, канікули можуть початися і зовсім тижнем пізніше. Чекаємо офіційного підтвердження даної інформації.

Зате для всіх без винятку українських школярів новорічні канікули завершаться 9 січня 2018 року, тобто у вівторок, відразу після 7 і 8 січня, виділених для зустрічі Різдва Христового.


Як відпочиваємо на Новий 2018 рік в Україні

З огляду на все вищесказане, ми можемо з 100% -ою впевненістю сказати наступне: новорічні свята в Україні в 2018 році почнуться ще в останню суботу 2017 го. І хоч вийти на роботу потрібно буде вже 2 січня, попереду в українців буде ще пара-трійка вихідних днів. Ну а вже починаючи з 9 січня стартує, що називається, робочий марафон, якщо так можна висловитися.

Протягом усього 2018 року для українців буде не так багато святкових вихідних. Таке рішення ухвалив уряд України, згідно з яким ця сама встановлена ​​міра повинна, врешті-решт, привести до підвищення ефективності праці, отже, повинене буде простежуватися помітне економічне зростання незабаром. Поживемо - побачимо.

Зустріч Нового 2018 року в Україні

Ну і ще: якщо ви збираєтеся відзначити Новий 2018 рік в Україні, то обов'язково відвідайте Головну Ялинку країни. Вона буде встановлена ​​в Києві, само собою.

На цей раз, за ​​словами організаторів, вона ознаменує собою поєднання досить яскравих українських традицій з не менш яскравими європейськими - як символ дружелюбності і погляду в славне майбутнє.


Крім цього, в столиці України протягом всіх днів новорічного торжества можна буде відвідати чимало заходів і гулянь, які дадуть всім вам виразно зрозуміти, що ж таке Новий рік по-українськи.


Більш того, те ж саме можна відчути, поїхавши на новорічні канікули і в будь-які інші міста України, наприклад, до Львова. У західних областях ви зможете відчути трошки інші мотиви новорічного свята і українських звичаїв.

Але хоч загальне святкування Нового року у Львові, хоч знаменна урочиста зустріч Нового року в Києві - в будь-якому випадку між цими народними гуляннями є щось спільне, і ви це обов'язково помітите.


Тому добре подумайте заздалегідь про зустріч Нового 2018 року в Україні - в цей час тут буде багато чого цікавого. Ну а самі українці тепер уже точно знають, як їм відзначити найголовніше свято в році, враховуючи, скільки вихідних днів буде у них в наявності. Happy New Year!
загрузка...
Новий 2018 рік в Україні: як відпочиваємо вихідні,свята
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають