• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

2018 рік Жовтої Собаки

Якщо вірити китайському календарю, то 2018 рік наділений своїм покровителем. Покровителем цього року прийнято вважати собаку. Вона з радістю віддасть частину свого характеру, вплине на всі випадки, що відбуваються з нами і допоможе реалізувати деякі завдання.

Колір і стихія знака 2018
2018 рік Жовтої Собаки

Потрібно сказати, що 2018 рік пройде під знаком жовтої Собаки. Її колір, в свою чергу, визначається стихією Земля. Земля вже давно уособлює собою цнотливість і сталість. Підтримувана такою реалістичною і стійкою стихією, жовта Собака стане повноцінною і сильною особистістю, яка оцінює тверезо ситуацію, а також чудово здатна аналізувати, отримувати користь і робити висновки.

Чого очікувати від року Собаки?

Протягом всього року поведінку людей і сам розвиток подій визначатимуть небесні світила і полярний вплив двох протилежних начал - Янь та Інь. Як відомо, два попередні роки були насичені бурхливими подіями в економіці, політиці і особистому житті. А ось щільна енергетика стихії Земля дозволить людям відчути грунт під ногами, знизити емоційний градус і включити логіку.

До особливостей 2018 року астрологи відносять стабільність, матеріальні блага, розважливість і конкретику. 2018 рік вважається кращим часом для реалізації великих задумів. Пам'ятайте, що Собака не любить лінощів, інфантильності і порожніх обіцянок. Якщо ви людина ініціативна, чесна і працьовита, то рік обіцяє бути щасливим. Такі люди запросто можуть розраховувати на підтримку друзів, везіння і допомогу. Також 2018 рік вважається вдалим часом для одруження і відкриття своєї справи.

Якщо брати до уваги народження дитини в цей рік, то він успадкує відданість і якусь хитрість. Такі діти не зможуть переносити несправедливості: якщо будуть ображати слабкого на їхніх очах, то вони сто відсотків втрутяться, щоб захистити беззахисного.

До головного козиря людей, які народяться в рік жовтої Собаки ми віднесемо виняткову комунікабельність. Вони будуть відмінними слухачами, зможуть не тільки зацікавити співрозмовника, але і справити позитивне враження на оточуючих. Люди під знаком Собаки швидко стануть душею компанії. Тільки пам'ятайте, що Собаки можуть іноді наговорити багато шпильок, не думаючи про майбутні наслідки. Однак, природна чарівність запросто доб'ється вибачення.

В якому кольорі зустріти і провести 2018 рік?
2018 рік Жовтої Собаки

Жовтий колір в східній філософії вважається кольором мудрості і сталості. Він чудово підійде до вподоби берегині нашого року. Також колір посилить особливості боку Собаки: відданість, сімейна сталість, бажання досягти успіху і принципи. Так які ж кольори треба використовувати в 2018 році? В першу чергу, ми віднесемо до них коричневий, жовтий, хакі, оранжевий, золотий, шафран і гірчичний.

Само собою, до Нового року краще підготуватися заздалегідь і прикупити наряд відповідного відтінку. Тільки пам'ятайте, що дані кольори можуть йти не всім людям. Якщо ви невміло підберете колір, то він буде старити, псувати колір шкіри або взагалі не прикрашати. Пам'ятайте, жовтий відтінок не повинен бути головним.

Талісман удачі 2018 року
2018 рік Жовтої Собаки


Якщо ви бажаєте притягнути матеріальний успіх, то треба правильно вибрати амулет, наряд і прикрасити стіл. Краще купити ювелірні вироби для таких відтінків, як: бронзовий, пісочний, золотистий і лимонний. Що стосується талісмана року, то це алмаз. Цей камінь китайці наділяють захисними силами. Вони ж упевнені в тому, що алмаз надає впевненість і силу. Дозволяється надіти будь-яке плаття, не забувши доповнити його образ жовтою біжутерією.

Оберіг повинен не залишатися в силі від символу. Доречною в центрі столу буде порцелянова статуетка тварини. Відмінно впишеться і фігурка, зроблена своїми руками. Даний образ уособлює достаток і приємні зміни в житті. А ось біля вхідних дверей краще піставити кілька собачок Фу з рогом на голові. Вони згодяться для охорони. У будинок принесе щастя зображення Собаки з ієрогліфами, що написані від руки або вишиті. У кожного Нового року є свої обов'язкові умови зустрічі. У 2018 року це буде фантазія, азарт і чудовий настрій.
загрузка...
2018 рік Жовтої Собаки
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають