• 13:06 – Новий рік 2018: творчі ідеї прикраси новорічної ялинки 
  • 12:38 – Новий рік 2018: святковий декор будинку 
  • 11:14 – У чому зустрічати Новий рік 2018 
  • 19:53 – Чи можна виходити заміж в 2018 році 

Новорічні приколи і анекдоти на Новий рік Собаки 2018

Настання Нового року з нетерпінням чекають і дорослі, і діти, адже це — час чудес, веселощів та подарунків! Звичайно, центральним місцем святкування є новорічний стіл , але організація застілля – це тільки половина справи. Попереду — ціла ніч, яку хочеться провести не за переглядом нудних телевізійних шоу. Веселі конкурси , командні ігри і танці під запальну музику налаштують присутніх на святковий лад. Але що робити, коли час вже за північ, і гості втомилися від рухливих розваг?
Відмінним рішенням стануть новорічні анекдоти, які пожвавлять застілля і подарують незабутні хвилини веселощів всім присутнім. Адже відомо, що як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш — а значить, необхідно внести море позитиву в новорічну ніч, щоб весь наступний рік дарував вам тільки сміх і радість! Пропонуємо вам підбірку нових і самих смішних анекдотів на 2018 рік Собаки, щоб ви змогли без праці розсмішити своїх гостей і підвищити градус веселощів на всю святкову ніч!

Анекдоти на Новий рік 2017

Дорогий дідусь Мороз! Пише тобі хлопчик Антон. Прошу, дочитай це лист до кінця. Це не спам, це реальна можливість заробити

Китайці першими зрозуміли, що починати нове життя — худнути і кидати пити — з 1 січня нереально. Ось чому китайський НГ в кінці січня.

Новорічна фраза для пікапа:

— Можна тебе сфоткати, щоб я міг показати Діду Морозу, чого я хочу на Новий рік?

Купив ялинку 31 грудня. Чи можу я в відповідності з законом про Захист споживачів у строк до 13 січня повернути ялинку не підійшла?

Вчора на корпоративі керівництво у вітальній промові побажав нам мати в 2018 році повні кишені оптимізму. Ось тепер сидимо, думаємо: а гроші платити вони збираються, чи як?

Чемпіона зі складання кубика Рубіка випадково залишили одного за новорічним столом, і він за десять хвилин зібрав з салату «Олів'є» полбатона докторської ковбаси, п'ять варених картоплин, три морквини, п'ять яєць, чотири солоних огірка, півбанки зеленого горошку і пакетик майонезу.

Святкування Нового року подібно до першого сексуального досвіду: довгий, хвилююче очікування змінюється подивом — і це все?

— Дорога, у холодильнику миша повісилася!

— Не чіпай, це на Новий рік!

З доповіді в держдепі США:

— Поки що важко розшифрувати, що страшного каже російський президент свого народу в новорічному зверненні. Але вони після цього йдуть в запій на два тижні.

Підсумки 2017 року:

— І що це було?

— Чим відрізняється російський кіт від європейського?

— Тим, що російський кіт на генетичному рівні розуміє, що нявкати і просити їжі вранці 1-го січня, не те, щоб абсолютно марно, але й небезпечно для життя

Проблема дитинства: як би голосно не кричав, ялинка з першого разу не загориться.

Економіст Петренко, що з'явився на новорічний корпоратив з відеокамерою, несподівано на наступний день, за обіцянку негайно знищити диск – оригінал з відеозйомкою, отримав наступні матеріальні блага:

збільшення зарплати у півтора рази (від шефа),

путівку в Геленджик (від Ганни Петрівни – голови профкому),

29567 рублів (все, що було у кишенях у Петра Івановича,

прийшов вчора з Ганною Петрівною),

пляшку французького коньяку (від водія Володі і бухгалтерки

Галочки),

— довгий, багатообіцяючий поцілунок (від секретарки шефа).

Якщо Новий рік на носі, ялинка в будинку, мандарини в холодильнику, а радості немає як немає — значить, приблизно від 3 до 10 років тому ви забули завести дитину.

Ваш син вже вийшов із віку походів на ялинку, якщо він відмовляється йти, аргументуючи це тим, що «начальник не відпустить».

— Дід Мороз, прошу тебе, подаруй мені конструктор!!!

— Не кричи так, внучок, Дід Мороз почує навіть шепіт

— Так, але тато закрився в своїй кімнаті, і міг би не почути.

— Люба, якби кінець світу настав сьогодні, то однією проблемою точно було б менше.

— Це який же?

— Питання, що тобі надіти на Новий рік, відпало б само собою!

70 відсотків людей наряджають ялинку тільки з тієї сторони, яку видно.

— З Новим роком!

— Баян.

— Вже 2017 років як баян ?

Я досить-таки рано здогадався, що Дід Мороз — це тато. Єдине, чого я довго не міг зрозуміти, звідки у нього стільки грошей на подарунки всім дітям, і чому він мені дарує книжки-розмальовки і Кіндер-сюрприз, а чужим діткам дістаються «Lego», «Sony playstation» та велосипед.

З сьогоднішніми цінами розумієш, що деякі друзі не такі вже й близькі, щоб дарувати їм подарунки на Новий рік.

— Дістали економіку обговорювати. Давайте хоч що-небудь актуальне, новорічне. Штучні ялинки vs. справжні, чи там як правильно варити холодець.

— Ну, особисто мені здається, що холодець з цієї ялинки всяко смачніше, ніж з штучною.

— А правда, що 2015 рік для Росії буде дуже важким?

— Це все брехня, в Росії не буває легких років!

– Ну що, є новорічний настрій?

– Хочу померти.

– Ну це твоє звичайний настрій.

– Тоді хочу померти під ялинкою.

Російський народний свято «Домовлятися Щодо Нового Року» зазначається кожні перші, другі та треті вихідні грудня!

Сидить родина за новорічним столом. До Нового Року залишається 5 хвилин. Диктор по телевізору повідомляє:

— А тепер ви побачите звернення Президента.

Дитина, здивовано:

— У кого?

У новорічну ніч у витверезник було доставлено п'ятдесят чоловік і чотирнадцять сніговиків. Причина помилки міліціонерів з'ясовується

У двадцятому столітті, стоячи перед будинком у новорічну ніч, можна було легко відрізнити, де живе радіоаматор. У всіх гірлянди просто горять, у нього блимає. Тому що він знає, як зробити мигалку.

У наші дні, стоячи перед будинком у новорічну ніч, теж легко відрізнити, де живе радіоаматор. Тільки тепер навпаки, у всіх гірлянди блимають, а в нього просто горить. Тому що він знає, як прибрати цю дебільну, набридливу мигалку.

Дивно, що Всесвіт отримує запити на новий рік через згорілу папірець в стравоході!

— Чому на Новий рік немає ні морозу, ні снігу?

— Коли дідусь Мороз віз у Росію з Північного полюса великий віз зі своїми подарунками, з його оленячої упряжки зажадали плату за системою «Платон». Після цього Дід Мороз приєднався до страйку далекобійників

Чоловік загадав на Новий рік бажання, щоб дружина стала економною, а теща — розумною. Після бою курантів дружина вимкнула телевізор, задула свічки, прибрала зі столу коньяк, а теща почала розповідати подробиці російсько-турецької війни 1877 року

— Люба, в цьому році я викинув ялинку, навіть не чекаючи твого ниття. Що, несподівано, так?

— Дебіл, ми ж штучну купили!

— Хочеться якось Новий рік незвично зустріти.

— Спробуй зустріти тверезим.

— Не, екстрім не люблю

Зустрічаються два приятелі через декілька днів після нового року.

— Ну, як зустрів Новий рік?

— Не знаю, ще не розповідали

— Я на Новий рік подарував діамантові сережки, а вона мені сраний одеколон.

— А ти теж хотів діамантові сережки?

Маленький хлопчик приходить додому весь подряпаний — обличчя подряпане, подряпані ручки Тато запитує:

— Що сталося?

— Хороводи навколо ялинки водили.

— Ну і що?

— Ялинка велика, діток мало

Турботлива бабуся до Нового року нав'язала онукові светр, вовняні шкарпетки, свою точку зору і систему моральних цінностей.

Телефонне опитування, проведений вранці 1 січня, дав наступні результати:

— 2% опитаних відповіли «Так?»

— 3% — «Алло?»

— 95 % не змогли відповісти.

Зустріч Нового року для більшості росіян полягає в тому, щоб всю ніч дивитися, як веселяться наші зірки шоу-бізнесу, і пити за їх здоров'я.

Ідея для новорічної вечірки: кожен витягує папірець з одним із смертних гріхів і всю ніч безкарно йому передається.

— А я своїй коханій на Новий рік подарунок під ялинку поклав!

— А вона що?

— А вона його до цих пір шукає, тайга — то велика!

Електрична обертається ялинка — для дітей, яким лінь водити хоровод.

На Новий Рік адміністрація нашого міста вирішила не вішати гірлянди, а просто збільшити швидкість світлофорів у 10 разів

— Уявляєш, Новий рік ще не розпочався, а у нас у дворі вже хтось викинув ялинку!

— Це я викинув минулорічну ялинку, щоб звільнити місце для нової.

— А у вас є якісь новорічні знижки?

— Так, ось ці товари не подорожчали.

Китайські петарди роблять заявлений термін служби німецького натяжної стелі сильно перебільшеним.

Ялинки перед Новим роком намагаються виглядати якомога гірше.

Сани Діда Мороза можна легко відрізнити від саней Санта-Клауса по встановленим на них відеореєстратора.

— Тато, вгадай, який потяг більше всіх спізнюється?

— Який, синку?

— Той, який ти обіцяв мені подарувати ще на минулий Новий рік.

Дві блондинки пішли під Новий рік в ліс за ялинкою. Годину ходять, два, три Нарешті одна каже:

— Слухай, Люся, набридло вже бродити! Давай хоч не наряженную візьмемо
загрузка...
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають