• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Як загадати бажання на Новий рік 2018?

Новий рік — це найкращий час загадувати бажання! Новорічна пора — магічна і чарівна. Дід Мороз, ялинка, гірлянди, бенгальські вогні, шампанське, мандарини і бій курантів. Час чудес і початку нового життя! Напевно, кожному буде цікава інформація про те, як загадати бажання на Новий рік 2018. Сьогодні ми дамо вам практичні поради як, не просто загадувати бажане, а зробити так, щоб воно сто відсотково збулося. Інакше, навіщо витрачати час? Чому? Та тому, що в Новий рік і інші значущі свята (і в першу чергу, релігійні: під Різдво, Водохреща) рівень загальної енергетики набагато вище, ніж у звичайні дні, тому у багатьох людей збуваються мрії, загадані під бій курантів або в період святок.
Як загадати бажання на Новий рік 2018?


Класичний варіант


«Для того, щоб бажання здійснилося, досить написати її на папері, спалити, кинути в келих з шампанським і випити вміст рівно опівночі», — так стверджувала героїня одного відомого фільму. Тепер це чи не найпоширеніший спосіб загадати бажання під Новий рік. Працює така магія чи ні — поки не спробуєш, не дізнаєшся: не дарма щороку безліч людей не втомлюються пити «коктейль», запевняючи, що він допомагає, а інші не погоджуються на подібний експеримент.
Як загадати бажання на Новий рік 2018?

Італійський спосіб


Якщо Вам здається, що шампанське з попелом — доля екстремалів, то можна спробувати європейський спосіб загадувати бажання. Італійці обожнюють виноград, вважають його носієм багатства, щастя і удачі. Тому рекомендують з'їсти дванадцять виноградин в той момент, коли стрілки вкажуть рівно на дванадцять годин ночі. Від кісточок необхідно позбутися рівно до останнього удару курантів! Щоб бажання збулося, напевно, можна піти на хитрість і поласувати виноградом без кісточок. Любителі азарту все ж можуть спробувати обігнати час і встигнути отримати свою порцію виноградного щастя.
Як загадати бажання на Новий рік 2018?

Чародії


Рецепт виконання бажань також був підказаний в улюбленому передноворічному фільмі «Чародії». Проте він працює в певних погодних умов: якщо на вулиці йде сніг. Щоб всі мрії збулися, як радять у фільмі, досить лише вийти на свіже повітря і зловити сніжинку. Якщо вона не розчиниться до того моменту, поки на годиннику не стукне дванадцять, то все задумане обов'язково здійсниться!

Для хазяєчок


Для тих, хто вміє шити і вишивати, є ще один нескладний спосіб. На подолі свого святкового вбрання вишів своє бажання. Просто кілька стібків, наприклад, любов, дружба, здоров'я. В той момент, коли почнуть бити куранти, праву руку поклади на вишивку і рівно опівночі скажи своє бажання вголос.
Як загадати бажання на Новий рік 2018?

Чарівна свічка


Є ще одна можливість принести щастя в дім. В цьому зможе допомогти звичайна, невисока і тонка свіча. Рівно опівночі її слід запалити, прошепотіти заповітні слова над палаючим полум'ям, а пізніше перемістити на святковий стіл. Якщо свічка тримається до кінця вечора і при цьому не гасне, то бажання обов'язково повинні збутися.
Як загадати бажання на Новий рік 2018?

Новорічна коробочка


На новорічну ялинку повісь невелику коробочку, де буде лежати написане тобою бажання. За 5 хвилин до настання Нового року підійди до неї, візьми в ліву руку і скажи наступні слова: «Коробочка, зберігаєш ти мою таємницю, і це невипадково, нехай моє бажання стане реальністю». Знімаєш коробочку з ялинки і тримаєш її в руці до настання 12. Після повісь її назад, але бажання викинь у кватирку.
Як загадати бажання на Новий рік 2018?

Правильні слова


Професіонали стверджують: для того, щоб загадані бажання збувалися, необхідно їх точно формулювати. Варто уникати частинок «не». Наведемо приклад. Якщо Вам необхідно здоров'я, не кажіть «Я бажаю не хворіти». Говоріть, що хочете втілити в життя — «Я бажаю бути здоровим». Бажання «реагують» на мрії в теперішньому часі, представляючись реальним фактом, а не віддаленим майбутнім. При цьому необхідно заздалегідь ретельно продумати слова і думки, адже фраза «бійтеся своїх бажань, вони мають властивість виконуватися» була сказана не просто так. Отримавши достаток у чому-небудь одному, є ймовірність втрат в чомусь іншому. Пам'ятайте, що виконуються тільки щирі і доброзичливі бажання, які йдуть від самого серця. Вибирайте слова, дійте за покликом серця, просіть тільки те, що дійсно необхідно і, звичайно, не забувайте пізніше дякувати долі. Нехай всі Ваші мрії збуваються!

Лист Дідові Морозу


Думаєте чари спрацьовує тільки у дітей? Зовсім ні! Покладіть ваш лист гарний конверт, заклейте і залиште під ялинкою на всі свята, кожен день згадуйте і повторюйте ваші побажання. Коли ялинку приберете, конверт з листом покладіть в затишне містечко. А на наступний Новий рік дістаньте, роздрукуйте і перевірте, що збулося. Ви будете приємно здивовані.
Як загадати бажання на Новий рік 2018?

Щасливе лист


Купіть саму красиву листівку, яка вам сподобається. Краще, якщо зображення на ній буде символізувати вашу мрію. Напишіть на ній побажаннясамому собі. Потім сміливо відправте собі поштою. Весь рік зберігайте цю листівку в якості щасливого талісмана. Незайвим буде таким же чином написати поздоровлення коханим та рідним людям, а також друзям.
Як загадати бажання на Новий рік 2018?

Лісова казка


Вирушайте в ліс, це краще зробити за один або декілька днів до Нового року, або напередодні старого Нового року. Запросіть із собою друзів, родичів, дітей (чим більше народу, тим сильніше ефект). Візьміть з собою кілька ялинкових іграшок, дощик. Можна взяти бенгальські вогні, хлопавки. Можна прихопити шампанське і кришталеві келихи (тільки не пластикові). Нарядите в лісі найкрасивішу ялинку і водите хоровод, паліть бенгальські вогні, стріляйте з хлопавок, пийте шампанське (тільки не забудьте потім прибрати за собою сміття). Думайте про своїх мріях, відправляйте їх у Всесвіт під час такого веселого і дружно проведення часу.
Як загадати бажання на Новий рік 2018?

Паперовий друг


Цей спосіб для шанувальників орігамі та любителів виробів, цікаво буде застосувати цей спосіб разом з дітьми. Робите саморобку якої-небудь тварини або пташки з паперу, розповідаєте їй пошепки усі заповітні мрії, після чого ставите на ялинку. Хай він там буде все свята, несучи енергію ваших побажань і вбираючи енергетику свята. Після того, як приберете ялинку, покладіть виріб на чільне місце. Потрапляючи вам на очі, вона буде нагадувати про ваші мрії та мотивувати до дії.
Як загадати бажання на Новий рік 2018?

12 заповітних бажань


Ще цікава методика. Відмінно підійде тим у кого величезна кількість бажань. Беремо 12 листочків паперу і записуємо на них свої прохання. Разом – дванадцять бажань. Вранці, як тільки прокинетеся, витягайте один листочок. Те, що на ньому написано – 100% виповниться в новому році.
Як загадати бажання на Новий рік 2018?

Магічний час


Бій курантів несе особливий ментальний посил. В цю мить все навколо ніби завмирає, наповнене особливою магічною енергією переходу в Новий часовий етап. Сміливо стаєте на стілець, загадуйте бажання і максимально реалістично уявіть себе там, де вони вже збулися, в момент останнього удару стрибайте зі стільця в нове життя, де всі мрії здійснилися.
Як загадати бажання на Новий рік 2018?

Основні правила загадування бажань: • Ваше прохання не повинна бути пов'язана з виконанням побічних бажань. Наприклад, не можна хотіти грошей для подорожі – треба просити сама подорож.

  Виконання бажання повинно викликати почуття задоволення, а не суєту думок про нові бажання. Наприклад, якщо ви хочете заміж, то потрібно загадувати желаниео щасливе заміжжя, а не про зустрічі з обранцем.

 • Не бажайте іншим зла, інакше воно обернеться проти вас.

 • Не загадуйте бажання із залученням інших, навіть найближчих людей. Новорічне бажання повинно ставитися саме до вас.

 • Стежте, щоб бажання було позитивне і несло в собі добро.

 • Замислювайте бажання відповідально, в урочистій і красивому вигляді.

 • Якщо ви записуєте бажання, то використовуйте найкращу ручку і папір у вашому домі.

 • Припустіть результат і наслідки здійсненого бажання і подумайте, наскільки це для вас важливо.

 • Не розповідайте іншим про загадане.

 • У тексті бажання не використовуйте частку «не».

 • Твердо вірте у виконання бажаного.

 • У своїх побажаннях будьте реалістичні.

 • Уявляйте виконання свого бажання на Новий рік в найдрібніших подробицях.

 • Сформулюйте поетапний план досягнення бажаної мети.

 • Не соромтеся озвучувати, підтверджувати і бажання повторювати про себе або вголос.

 • У момент загадування потрібно мати максимально добрий настрій.

 • Не можна сваритися з близькими напередодні або після вашого святкового ритуалу.


 • Як загадати бажання на Новий рік 2018?

  Всі ці способи загадати бажання можна використовувати не тільки в Новий рік 2018 але і у Старий Новий рік, який. Удачі вам, нехай всі мрії здійсняться!
  загрузка...
  Як загадати бажання на Новий рік 2018?
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають