• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Як розважити гостей на Новий рік 2018. Чим розвеселити

Сьогодні Новий рік – це не просто нудне, банальне і традиційне застілля, а свято з найрізноманітнішими розвагами, в результаті чого весело буде абсолютно всім. Погодьтеся, таке свято обов'язково принесе масу задоволення не тільки вам, але і вашим гостям, стане незабутнім новорічним святом. Саме тому напередодні свята для багатьох актуальним є питання, як розважити гостей на Новий рік 2018 яким конкурсів та ігор краще всього віддати перевагу. Ось на ці питання ми і пістараємося знайти відповіді.

Чим розвеселити?


Звичайно ж, організовуючи новорічну ніч необхідно не тільки уважно і до дрібниць продумати новорічний бенкет та страви святкового столу, але і всі ті конкурси та ігри, які ви збираєтеся запропонувати своїм гостям.
В даний час існує великий асортимент таких розваг, серед яких кожен зможе знайти щось підходяще для себе.
Отже, що ж можна запропонувати?

Як розважити гостей на Новий рік 2018. Чим розвеселити

 • 1.«Боротьба за стільці». Це один з найвідоміших і популярних конкурсів, який добре знайомий кожному ще з дитячого віку. Для гри знадобиться 9 стільців. Хоча у вашому випадку все залежить від кількості гостей. Всі стільці акуратно розставляються по колу спинками один до одного. У конкурсі бере участь на одну людину більше. Поки звучить музика, всі ходять навколо стільців, як тільки музика припиняється необхідно зайняти стілець. Той, кому не дісталося стільця, вибуває з гри, забираючи один з стільців. Гра продовжується до тих пір, поки не виявиться переможець.

 • 2.Конкурс для любителів смачно поїсти. Погодьтеся, не всі гості люблять бігати і стрибати, тому їм можна запропонувати розвага у вигляді конкурсу гурманів. Суть полягає і полягає в тому, що учасникам зав'язують очі і пропонується за запахом визначити пропоноване ним страву. Той, у кого виявиться самий гострий нюх і є переможцем, і виходить медаль з написом «справжньому гурману».

 • 3.«Несподівані відповіді на питання». Це досить простий, але дуже веселий і захоплюючий конкурс. Гостям пропонується дві шапки, в одній з яких будуть перебувати записки із заздалегідь підготовленими питаннями, а в іншій листочки з відповідями. Кожен витягає питання і зачитує його, і тут же витягує листок з відповіддю. У результаті виходять дуже забавні і смішні фрази.

 • 4.«Уберегти повітряна кулька». Цей конкурс стане відмінним і чудовим розвагою для найактивніших гостей. Суть завдання полягає в тому, що до лівої нозі учасника прив'язується повітряна кулька. Поки грає музика, гості повинні пістаратися наступити правою ногою на кульку і лопнути. Перемагає той, хто врятує свою кульку і збереже його цілим і неушкодженим.

 • 5.«Танці з апельсинами». Для цього розваги буде потрібно мінімум 3 пари, але чим більше, тим краще і веселіше. Кожній парі дається по апельсину, який вони повинні затиснути між лобами і в такому положенні почати танцювати, намагаючись утримати фрукт, але, не використовуючи при цьому рук. Погодьтеся, дуже цікаво спістерігати за цими парами тоді, коли звучить швидка та весела музика. Та пара, яка змогла втримати свій апельсин, в кінцевому підсумку перемагає.

 • 6.«Смішна гусениця». Для цього конкурсу обов'язково потрібно ведучий. Всі інші вишиковуються по ланцюжку, узявши один одного за талію і утворюючи тим самим оригінальну і справжню гусеницю. Ведучий починає давати піступово завдання гусениці, які вона повинна виконати. Наприклад, станцювати, або лягти спати. Пам'ятайте, чим оригінальніше будуть такі завдання, тим буде цікавіше. В цьому конкурсі можуть брати участь дорослі і діти, і чим більше буде учасників, тим цікавіше і веселіше буде.

 • 7.Домашній кліп на пісню «В лесу родилась елочка». Це захоплююча розвага відмінно підійде для веселої і галасливій компанії. Всі учасники розподіляють між собою ролі, тобто Морозу, ялинки, зайчика, і інших персонажів, про яких згадується в пісні. Після провідний включає пісню, а учасники повинні показати свої дії. В результаті виходить дуже смішно і незвично.

 • Як розважити гостей на Новий рік 2018. Чим розвеселити

 • 8.«Малюємо казкового персонажа». Тут суть конкурсу досить проста і зрозуміла. Кожному з учасників видається по повітряній кульці та маркеру бажано темного відтінку. Завдання полягає в тому, що за п'ять хвилин необхідно намалювати на кульці відомого персонажа з новорічної казки або мультфільму. Після всі повинні відгадати, кого ж намагалися намалювати учасники. Перше місце по праву дістається тому учаснику, чийого персонажа впізнали одразу.

 • 9.Перевдягання з зав'язаними очима. Для цього конкурсу слід заздалегідь підготувати два мішки з одягом. Ведучий обирає чотирьох учасників, яких потрібно поділити на дві команди. Всім учасникам зав'язують очі, після один з учасників починає одягати іншого, дістаючи з мішка речі. Найголовніше – це пістаратися підібрати дійсно оригінальні і незвичайні речі, щоб вийшло весело і смішно. Так, наприклад, в мішок з чоловічими речами можна покласти жіночі речі, і навпаки. Переможе та команда, яка швидше за все використовує речі з мішка.


 • Погодьтеся, використовуючи навіть ці прості, але дуже веселі та смішні конкурси та ігри, ваш новорічний вечір буде по-справжньому незабутнім і казковим, а, головне, нудно не буде нікому.
  загрузка...
  Як розважити гостей на Новий рік 2018. Чим розвеселити
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають