• 13:06 – Новий рік 2018: творчі ідеї прикраси новорічної ялинки 
  • 12:38 – Новий рік 2018: святковий декор будинку 
  • 11:14 – У чому зустрічати Новий рік 2018 
  • 19:53 – Чи можна виходити заміж в 2018 році 

Новорічні ворожіння в 2018 році. Ворожіння на ніч

Для багатьох, Новий рік – це не просто черговий свято та можливість зустрітися зі своїми рідними та друзями, весело провести з ними цю ніч і канікули. Але що ж це ще? Звичайно ж, хороша можливість і шанс хоч ненадовго заглянути в своє майбутнє, знайти відповіді на хвилюючі питання і повірити в те, що мрії збуваються. Новорічні ворожіння в 2018 році, як і раніше, радують своєю різноманітністю і досить великим асортиментом, серед якого кожен зможе підібрати те, що йому необхідно і потрібно в цей момент.
Але не слід забувати, що для ворожіння відведені певні дні, якщо, звичайно ж, ви бажаєте отримати більш правдивий і точний варіант відповіді. При цьому в деякі дні взагалі категорично забороняється гадати, або в іншому випадку ви просто-напросто нашкодите собі. Як правило, такими забороненими днями по праву вважаються неділю, і це пов'язано з релігійними уявленнями, понеділок, що характеризується астрологічними характеристиками, тобто по відношенню до Місяця в цей день всі передбачення більшою мірою оманливі.
Вже з покон віків прийнято вважати, що найбільш правильним і точним днем для ворожіння є ніч з 13 на 14 число, а також перший день нового року, а також усі п'ятниці, які припадають на період з 25 грудня по 17 січня.
Якщо з днем для ворожіння все стало досить зрозуміло, то тепер залишилося визначитися з варіантами і способами для ворожіння, адже кожен дає відповідь на точне запитання.

Ворожіння на ніч.

Багато хто вважає, що саме ворожіння перед сном як ніщо інше найкраще розкриває все те, що з вами має статися в найближчому майбутньому, якщо, звичайно, ви правильно й точно будете виконувати всі рекомендації і поради. Що ж можна запропонувати?

• 1.Ворожіння на склянку води перед сном. Для цього беремо простий і самий звичайний стакан і наповнюємо його прохолодною водою. Лежачи в ліжку необхідно взяти в руки цю ємність і тричі прочитати слова з певного змови – «Звужений ряженный, не барися, до мене прийди, водиці мені принеси, напитись мені піднеси, погляду не відведи, на мене погляди!». Після цього потрібно зробити три невеликих глотка, причому після кожного обов'язково промовляючи такі слова, як «П'ю-п'ю, ніяк напитися не можу, милого чекаю, без нього помру від спраги». Далі, стакан ставимо на колишнє місце, тобто на підлогу біля ліжка і лягаємо спати, намагаючись запам'ятати те, що вам наснитися. Багатьом в цю ніч є хлопець, який пропонує їм зробити ковток води з цього склянки, або ж відводить до криниці.

• 2.Ворожіння на гребінці перед сном. Для цього способу потрібно строго дерев'яна гребінець. Дівчина сідати біля ліжка, огортає ноги під ковдру і обов'язково знімає з себе усі прикраси. Після, дванадцять раз проводимо гребінцем по волоссю промовляючи змова. «Я йшла по лісі дрімучому, гілки за волосся чіплялося, птахи чорні мені вслід кричали, про милому моєму згадували, волосся мої густі сплуталися, ковтунами вкрилися, птахи чорні в них вчепилися, міцними кігтями за них триматися. Не відпустять мене птахи лісові, поки милий до мене не прийде, поки волосся мене причеше, поки по голові не погладить, поки страхи не прожене, поки міцно не обійме. Прийди ж, звужений до мене – через далекі поля, через ріки глибокі, через хащі дрімучі, по пекучому сонцю, по проливним дощем, на час не дивись, а до мене в сон явися, дерев'яний гребінь візьми і волосся мені причеши, птахів чорних віджени, лик мені свій покажи». Після гребінець поміщаємо під подушку і відразу ж лягаємо спати. Цієї ночі уві сні дівчина повинна обов'язково зустрітися зі своїм судженим і зможе його уважно розглянути.

• Це, мабуть, основні і популярні ворожіння, які ми найчастіше використовуємо перед сном.

Способи гадання на кохання.

Як правило, ці види ворожіння допоможуть дізнатися, як скоро ви зустрінетеся зі своєю другою половинкою, як складуться ваші відносини і що вас разом очікує. Серед великої безлічі способів, мабуть, варто відзначити наступні, які вже встигли зарекомендувати себе на протязі не одного десятка років.

• 1.На луці. Це ворожіння краще всього проводити в ніч перед Різдвом. У тому випадку, якщо у вас є кілька претендентів, а вам важко вибрати когось одного, то в цьому випадку вам допоможуть цибулини. Беремо цибулини, причому їх кількість залежить від кількості ваших обранців. На кожній цибулині пишемо ім'я чоловіка, після чого відправляємо їх в ємність з водою приказуючи такі слова, як «Лук-цибулька, розкажи, хто мій женішок». Тепер залишилося трохи почекати, тобто, яка цибулина проросте першої, той і буде вашою долею.

• 2.Пророкування по ялинці. Для цього способу потрібно вже прикрашена новорічна ялинка і помічник, який зав'язати вам очі і в потрібну хвилину підведе до дерева. Все що потрібно, це загадати бажання і взяти з ялинки будь кульку, за кольором якого ви зможете визначити відповідь. Отже, якщо ви вибрали зелений куля, то в цьому році на вас чекає нова любов, але от чи буде вона вашої справжньою долею, ви зможете дізнатися тільки ближче до кінця року. Якщо випав чорний колір, то любов нерозділена, яка принесе вам багато страждань; рожевий або червоний – це сильна пристрасть; білий – ніяких серйозних змін і змін очікувати не варто; фіолетовий або синій – ваші почуття охолонуть один до одного; золотий чи чорний – зустріч із забезпеченим кавалером.

• Погодьтеся, здавалося б, досить прості і не складні ворожіння, а багатьом вони здатні додати сил і впевненості, а також вселити надію на те, що в цьому році обов'язково все буде добре. А це, мабуть, те, заради чого ми і ворожимо.
    загрузка...
    • Коментують
    • Сьогодні
    • Читають