• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Ворожіння на Різдво в 2018 році. Способи

Скоро настануть самі довгоочікувані новорічні та різдвяні свята, яких багато чекають з великим нетерпінням, особливо більш молоде покоління. Напевно, кожен подумав про те. що це просто гарний привід і можливість всім зібратися разом і весело провести час. Так, безумовно, але ще й шанс дізнатися, що чекає тебе в майбутньому, ще з давніх часів саме у цей час наші предки не упускали такої можливості дізнатися про своє майбутнє, привернути удачу і благополуччя в дім і сім'ю.
Якщо вірити старовинним повір'ям, саме в цей час відкривалися двері в паралельні світи, вимірювання і містифікації.
Багато занурювалися в трансовий стан. Але сьогодні існує велика безліч абсолютно нешкідливих, а найголовніше безпечних способів ворожіння. Ворожіння на Різдво в 2018 році також актуальне і затребуване, тому саме час подумати про те, на якому з способів і варіантів ворожіння слід зупинитися, щоб отримати більш достовірну та правдиву інформацію.

Способи ворожіння.


Серед усього розмаїття, мабуть, слід відзначити і назвати наступні.
 • По-перше, ворожіння на воску. Для цього ритуалу потрібно запастися такими помічниками, як свічка, маленька тарілка, тепла вода. Далі, розтоплений віск свічки обережно і не поспішаючи капаємо в блюдце з водою до тих пір, поки не будуть видні і утворені певні фігурки. Після, потрібно дати трохи часу парафіну, щоб він охолов, і акуратно витягуємо його з тарілки і вдивляємося в образ, який у вас вийшов. Які значення можна відзначити в першу чергу?

  Ворожіння на Різдво в 2018 році. Способи


  1. Віяло – чекайте проблем на роботі.

  2. Гроно винограду – швидка удача і везіння.

  3. Дракон – до поповнення в сім'ї.

  4. Гриб – довге і щасливе життя.

  5. Дзвіночки – до приємних новин і новин.

  6. Листок з дерева – до інтриг.

  7. Мавпочка – в колі близьких і рідних, а також друзів є улесливі і заздрісні люди.

  8. Яблуко – довголіття.

  9. Яйце – радикальні зміни в особистому житті, при чому тільки в кращу сторону.

 • По-друге, майбутнє за зернышкам. Для цього нам потрібні зернятка, які обов'язково необхідно вмочити в віск або використовувати круглий предмет. Далі, ретельно перетасовуємо і розкладаємо карти у вигляді півкола і закритими очима насипати жменю зерна. Та карта, на яку впало зернятко і позначає ваше майбутнє, то чого варто очікувати.

 • По-третє, прогноз по картах. Ворожіння на картах користувалися популярністю ще в стародавні часи. Якщо вірити стародавнім легендам і міфам, то древні віщуни користувалися такими картами, як Таро, рунами і практично ніколи не помилялися в своїх прогнозах і пророцтвах. Перш ніж почати гадати, необхідно знати точну і правильну розшифровку значення карт.
  1. Шістки – далека дорога, подорож.

  2. Сімки – побачення, ділова зустріч.

  3. Вісімки – переговори, вісті.

  4. Дев'ятки – любов, радість, пікова до хвороби.

  5. Десятки – несподівана подія, близькість.

  6. Валет – настають клопоти, піковий до порожніх турбот.

  7. Дама – вірність, нова любов, пікова до інтриг і наклеп.

  8. Король – важлива персона, покровитель.

 • Ворожіння на Різдво в 2018 році. Способи

 • По-четверте, «Світло мій, дзеркальце, скажи ». Як правило, це ворожіння краще всього проводити в нежитловому приміщенні, тому багато хто дуже часто для його проведення обирають баню, хлів або ж підвал. У тому випадку, якщо ворожити буде дівчина, то волосся обов'язково повинні бути розпущеним, а також ніяких пов'язок, годин, ланцюжків, браслетів і поясів щоб не було на тілі. Для ритуалу знадобитися свічка і рушник, два дзеркала, причому одне з більше, а інше, навпаки, менше. Два дзеркала встановлюються один навпроти одного, при цьому вони обов'язково повинні бути чистими і без яких-небудь пошкоджень, так як встановлюється свого роду магічний прохід. Між дзеркалами розміщуємо 2 свічки, таким чином, щоб сама верхівка була вище меншого дзеркала. Тепер акуратно запалюємо свічки і вдивляємося у відображення, при цьому необхідно вимовити спеціальні магічні слова. Це «Суджений-ряджений! Приходь до мене вечеряти». Як тільки свічка починається трохи колихатися, скло покривається потом, яке обов'язково потрібно протерти рушником. Саме головне, набратися терпіння, так як процес деколи буває досить довгим, але, повірте, результат того вартий. У дзеркалі обов'язково проявиться вигляд вашої другої половинки і як тільки це станеться і ви встигли розглянути риси його обличчя, необхідно обов'язково сказати: «Цур мене!». У тому випадку, якщо ви не зробите це, то ворожіння може принести удачу не тільки вам, але і вашій другій половині, тому слід бути вкрай обережним і уважним.

 • По-п'яте, ворожіння на папері бажання. Для того щоб дізнатися, яке з ваших бажань обов'язково збудеться в недалекому майбутньому необхідно взяти 12 листочків паперу і на кожному з них написати своє бажання. Після, ці папірці акуратно розкладаємо під подушкою і лягаємо спати. З ранку, саме перше, що ви повинні зробити, це засунути руку під подушку і витягнути будь-який папірець, і саме це бажання здійсниться.


 • І це лише мала частина найпопулярніших і затребуваних способів ворожіння в даний час, які, якщо правильно до них підійти дадуть максимально точний і правдивий відповідь на цікавий і хвилюючий вас питання.
  загрузка...
  Ворожіння на Різдво в 2018 році. Способи
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають