• 13:06 – Новий рік 2018: творчі ідеї прикраси новорічної ялинки 
  • 12:38 – Новий рік 2018: святковий декор будинку 
  • 11:14 – У чому зустрічати Новий рік 2018 
  • 19:53 – Чи можна виходити заміж в 2018 році 

Привітання з Новим роком 2018 батькам. Мамі. Татові

У всі часи Новий рік прийнято вважати одним із самих головних родинних свят, коли за одним великим накритим святковим столом збираються всі родичі, щоб не просто зустріти це свято разом, а побажати один одному щастя, радості і здоров'я. Привітання з новим роком 2018 родичам це, напевно, головна обов'язок кожної дитини, всіх дітей, як великих, так і маленьких. В даний час з вибором привітань навряд чи може виникнути якась складність і трудність, оскільки їх існує величезний і різноманітний асортимент, серед якого кожен зможе підібрати щось відповідне.

Що побажати?

Згідно зі східним календарем, цей рік пройде під заступництвом Жовтої Земляний Собаки, а, отже, принесе всім спокою і умиротворення, порівняно з минулими роками. Ось чому, астрологи рекомендують і радять присвятити цей рік і час найважливішого в житті, тобто сім'ї.
Найголовнішими сімейними цінностями Собака вважає взаємоповага, жертовність, вірність, надійність, взаємодопомога, відповідальність, здатність прощати, доброта, співчуття.
Саме в цьому році актуальними будуть слова з усім відомої і улюбленої пісні « помиріться ті, хто у сварці». Простіше кажучи, якщо у вас немає сім'ї, саме час задуматися про своїй другій половинці і створити місці міцну і дружну клітинку. Якщо ви в сварці, постарайтеся як можна швидше знайти привід і помириться, а краще не доводити ситуацію до такого положення. Щодо того, що ж побажати своїм батькам в цьому році, то Жовта Земляний собака рекомендує звернути увагу на наступні побажання.

• 1.Міцного здоров'я.

• 2.Удачі і терпіння.

• 3.Благополуччя.

• 4.Вірних друзів.

• 5.Любові.

• 6.Щастя і стабільності.

• 7.Сімейного благополуччя.

• 8.Гарного настрою.

• 9.Успіхів на роботі.

• Що стосується безпосередньо самих вітальних новорічних рядків, то їх існує великий і різноманітний асортимент. Це побажання в прозі і віршах, причому для кожних вітальних рядків характерні і властиві свої особливості.

Поздоровлення в прозі мамі і татові.

Якщо говорити про прозу, то це, мабуть, ті слова, які йдуть від душі, від чистого серця і представлені самими щирими побажаннями. Наприклад, можна привести парочку цікавих рядків, які, можливо, наштовхнуть вас на щось незвичайне і своє.

• 1.Мої улюблені мама і тато! Незважаючи на те, що вже давно дорослий, радий повідомити, що цей Новий рік я буду зустрічати разом з вами. Ми дуже рідко бачимося, і мені б дуже хотілося провести цей чудовий вечір і ніч в колі близьких мені людей. Від щирого серця бажаю вам щастя, обопільної поваги, міцної любові і потужного здоров'я. Зі святом!

• 2.Дорогі батьки! У новорічну ніч приймайте мої побажання, що йдуть від серця! Будьте завжди здорові, живіть радісно, а я постараюся робити так, щоб ви пишалися мною!

• 3.Мої рідні батьки! Від душі вітаю вас з наближенням свят новим 2018 роком! В честь такої події хочеться побажати вам розміреності буття, впевненості в завтрашньому дні, і тільки гарних подарунків від Діда Мороза. Нехай все буде так, як і повинно бути, але життя при цьому стане краще. З святом.

• Погодьтеся, навіть дуже добрі, милі і щирі слова, які викличуть посмішку і навіть сльози на обличчях ваших батьків.

Поздоровлення у віршах.

Якщо ви віддаєте перевагу більш сучасний і оригінальний варіант привітання, вірші і чотиривірші, це те, що вам потрібно в цій ситуації. Серед різноманітного асортименту, мабуть, можна відзначити наступні рядки.

• 1.Я вітаю вас: мама і тато!

Ось і прийшов на поріг Новий рік!

Я бажаю вам любові та злагоди,

А в будні – менше турбот!
    Щастя вам, милі й дорогі,

Планів, гарних ідей,

І чудових, неперевершених

Вірних і добрих давніх друзів!
    Довгих вам років і удачі бажаю,

Нехай буде радісним 2018 рік,

Хай він здоров'я посмішки, веселощів

В майбутні місяці вам принесе!

• 2.Нехай Дід Мороз під ялинку

Покладе вам успіх.

Удача з неба падає,

Звучить веселий сміх.

З Новим роком моя мама,

Нехай вдалим буде рік.

Стань щасливою, самої-самої

Що турбує – нехай пройде!

• 3.Мені в житті дуже пощастило:

Мені найкращі батьки дісталися.

І в Новий рік за святковим столом

Бажаю, щоб мрії здійснювалися.
    Щоб ваше здоров'я було міцним,

Щоб настрій був бойовим,

Щоб не журили вас ваші дітки

Що залишалося серце молодим!

• Незалежно від того, який варіант вітальних новорічних рядків і побажань ви виберете для своїх батьків, найголовніше, щоб вони йшли від чистого серця і були дуже щирими і душевними.
    загрузка...
    • Коментують
    • Сьогодні
    • Читають