• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Привітання з Новим роком 2018 партнерам. По бізнесу

Привітання з Новим роком 2018 партнерам, являє собою тему, що заслуговує окремого, більш пильної і пильної уваги і вивчення. Напевно, кожен погодиться з тією точкою зору, що за кожним пістачальником, торговим агентом, посередником, начальником і діловим бізнес партнером ховається простий і звичайний чоловік, який також любить Новий рік, тому всілякі різноманітні вітальні рядки та побажання будуть йому дуже приємні. Пам'ятайте, що таке привітання є, перш за все, показником вашої ввічливості і, звичайно, важливим елементом корпоративної політики, який сприятиме зміцненню зв'язків і направить їх у більш дружнє русло.
Вибір вітальних рядків для організацій напередодні свята, а також красиво оформлене та подане привітання, є досить складним і навіть важким завданням, впоратися з якою цілком можливо, якщо чітко слідувати досить простим і банальним, але дуже дієвим порад і рекомендацій.
Пам'ятайте, що вітальні рядки обов'язково повинні бути коректними, доречними, гранично ввічливими, без будь-яких тонких натяків і жартів, які можуть не тільки не сподобатися, але і зіпсувати все уявлення про вас, що негативно позначиться на ваших ділових відносинах.
Але найголовніше, привітання слід надсилати так, щоб адресат зміг його прочитати до свята, або ж після новорічних канікул воно просто-напрсото втратить свою актуальність.Привітання партнерам по бізнесу в прозі.


На сьогоднішній день, також як і багато років тому, саме проза уособлювала собою більш офіційний і діловий стиль, який відмінно підходить для спілкування між партнерами. Які ж приклади в цьому випадку можна привести?

 • 1.Дорогі друзі! Напередодні чарівного новорічного свята хочемо побажати Вам, щоб кожен з днів прийдешнього періоду був для Вас повний добра і щасливих моментів і став плідним часом для звершення задуманих планів, підйому на нові щаблі розвитку і виконання бажань. Сподіваємося, що в 2018 співпраця з нами ознаменується для Вашої компанії успішної і взаємовигідній реалізацією багатьох проектів. І зі свого боку ми обов'язково докладемо для цього максимум зусиль. З побажаннями благополуччя та душевного тепла, Генеральний директор компанії.

 • Привітання з Новим роком 2018 партнерам. По бізнесу

 • 2.Дорогі партнери! З величезною душевною теплотою та вдячністю за співпрацю вітаємо колектив Вашої фірми зі святами. Нехай в майбутньому році у Вас з'являться можливості для виходу на новий рівень розвитку і підкорення ще не завойованих висот, невичерпне творче натхнення, креативні ідеї, енергія і оптимізм для втілення сміливих починань. Бажаємо міцного здоров'я, зростання благополуччя та особистого щастя всім співробітникам Вашої професійної команди, з якої, сподіваємося, що в 2018 році ми будемо продовжувати також легко і приємно вирішувати піставлені завдання і втілювати в реальність взаємовигідні проекти. І тоді підкорених спільно вершин стане ще більше.

 • 3.Користуючись нагодою, хочемо висловити Вам глибоку вдячність за надійні й міцні відносини. У цей знаковий період, коли ми підводимо підсумки і оцінюємо досягнутих за рік результатів діяльності, з надією заглядаючи в 2018 рік, хочемо побажати Вам оптимістичного настрою, приємного і повноцінного відпочинку в колі тих, хто вам доріг, величезного заряду енергії для нових спільних перемог. Нехай Вашу компанію чекають у наступному році привабливі перспективи, багатообіцяючі проекти та вигідні контракти, які призведуть до підвищення фінансового добробуту. Генеральний директор компанії.

 • 4.Шановні партнери, дорогі друзі! У цей чарівний новорічний свято ми обов'язково піднімемо свої келихи за корпоративне процвітання Вашої компанії та особисті успіхи кожного співробітника Вашого колективу. Щасливих посмішок, надійних партнерських зв'язків і максимум можливостей для самореалізації! Нехай у учасників Вашої команди з'являться шанси кар'єрного розвитку і прояву себе як високих професіоналів, які вносять велику лепту у спільну справу. З вдячністю за ефективну співпрацю.


 • Погодьтеся, незважаючи, здавалося б, на всю офіційність, побажання по-справжньому звучать від чистого і щирого серця і, швидше за все, такі відносини між компаніями будуть досить міцними і сильними.

  Поздоровлення у віршах.


  Якщо говорити про вірші і чотиривірші, які також актуальні, то тут пропонований асортимент ще більше і різноманітніше. Але, вибираючи рядка для вашого партнера, з яким ви ще плануєте довго співпрацювати, самим правильним стане уважно вивчити обраний вами побажання, щоб у ньому не було нічого зайвого і непотрібного. Що можна запропонувати?

 • 1.Ми бажаємо вам у роботі процвітання,

  Грошей, успіхів, натхнення і признанья

  Стабільності, надійності та нових сил,

  Щоб кожен новий день

  Вам тільки радість приносив!

 • 2.Нехай чудесами заручиться

  Для вас наступаючий Новий рік:

  Контракт вдалий нехай продовжитися,

  З витратою впоратися прихід.

  Папери, телефони, факси,

  Слухняні стануть вам тепер,

  Секретарі почнуть намагатися,

  Відкриється без стуку двері.

  Переговори, бізнес-плани.

  І вечірки – все на п'ять!

  Вам щастя повні кишені,

  Пора наповнювати келихи!

 • Привітання з Новим роком 2018 партнерам. По бізнесу

 • 3.Бізнесу вашому – лише процвітання,

  Менше податків, а прибутку більше!

  Дні вихідні, щоб тривали довше,

  Щоб побудували нове будівля!

  Вашій босові удачі бажаємо,

  Рахунки величезного в декількох банках

  У «Хаммерах» їздили, щоб як на танках

  Ми як ніхто в цьому вас розуміємо.

  Нашим партнерам ми у Новому році

  Щастя бажаємо, здоров'я, успіхів,

  Чорної ікри, шоколаду, горіхів,

  Бути у своїй справі у передньому ряду!

  І зі свого боку обіцяємо

  З вами дружити не словами, а ділом!

  Грошей як снігу щоб липких і білих,

  У Новому році бажаємо вам удачі!


 • Так, новорічні привітання навіть партнерів по бізнесу дуже радують своїми досить теплими і спорідненими словами, в яких простежується вся турбота, переживання і ваш настрій на довгі і міцні стосунки.
  загрузка...
  Привітання з Новим роком 2018 партнерам. По бізнесу
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають