• 13:06 – Новий рік 2018: творчі ідеї прикраси новорічної ялинки 
  • 12:38 – Новий рік 2018: святковий декор будинку 
  • 11:14 – У чому зустрічати Новий рік 2018 
  • 19:53 – Чи можна виходити заміж в 2018 році 

Новорічні привітання 2018 колегам. Шефові на Новий рік

Новорічні привітання 2018 колегам завжди були і є дуже приємним робочим моментом, який обов'язково необхідний для того, щоб створити по-справжньому святкову та чарівну атмосферу. Погодьтеся, якщо колектив дружний, і кожен відчуває себе тут як вдома, то напевно все заздалегідь подбають про найбільш зворушливих, веселих і навіть ліричних привітаннях один для одного і свого шефа. Саме теплі і ніжні слова як ніколи краще зближують, особливо якщо їх виголосити за святково накритим столом, коли зібрався весь робочий колектив.

Що побажати?

За східним гороскопом і календарем, цей рік пройде під керівництвом Жовтої Земляний Собаки, і саме цей символ з покон віків вважається одним з найнадійніших покровителів, грунтовних і відповідальних людей, на яких повністю і абсолютно у всьому можна покластися. Головними атрибутами і символами цієї тварини по праву вважаються і є жовтий колір і стихія Земля, і разом вони символізують не що інше, як багатство, достаток, рівновагу, гармонійність, мудрість, дисциплінованість і відповідальність.
Велика частина цих якостей і необхідні для успішної кар'єри і трудової діяльності, а також для створення дружного колективу і благополучної обстановки і атмосфери на робочому місці.
Отже, що ж можна побажати колегам по роботі в цьому році?

• 1.Успіхів у справах і у всіх починаннях.

• 2.Міцного здоров'я.

• 3.Кар'єрного росту і підвищення по службі.

• 4.Сімейного благополуччя.

• 5.Впевненості.

• 6.Сміливості та рішучості.

• 7.Цікавих та творчих проектів, планів і робіт.

• Грунтуючись саме на цих якостях і характеристиках, і слід орієнтуватися у виборі новорічних вітальних рядків.

Поздоровлення в прозі колегам і шефу на Новий рік.

Якщо ви вирішили зупинитися на привітаннях в прозі, то слід пам'ятати, що вони можуть бути офіційними і компанійськими, причому перший варіант для цієї форми вітання доречний найбільше. Переконатися в цьому можна на парочку яскравих і цікавих прикладів.

• 1.Дорогі колеги! З Новим роком! Бажаю всім нам щасливого, світлого і прекрасного. Нехай усіх нас переповнює жага до нових звершень, а енергія творення змушує рухати гори!

• 2.Дорогі, близькі і рідні мої люди – колеги! Нехай цей Новий рік кожен з вас здійснить свою заповітну мрію і доможеться бажаних цілей. Любові вам – міцної і ніжної дружби – міцної і вірною. Зарплати – великий, здоров'я – непорушного. Ура!

• 3.Дорогі і шановні соратники! З наступаючим Новим роком! Нехай він буде ще більш плідною і радісним, ніж рік, що минає. Нехай всі наші плани здійсняться, а кожен день буде успішним і в родині, і в роботі. Удачі, миру та доброти!

• Але, якщо ви віддаєте перевагу більш актуальні, веселий і оригінальні привітання, то вам, звичайно ж, слід вибирати з побажань у віршах, асортимент яких також дуже різноманітний і великий.

Побажання у віршах.

• 1.Нехай Новий рік вам принесе

Багато задумок і ідей,

І зростає нехай дохід,

Йде кар'єра вгору швидше.

Нехай настрій буде дивним,

Здоров'я — міцним на роки.

Все, що колись було важким,

Легко дається нехай завжди.

• 2.Колеги,

З Новим роком! Хай удачу

Вам подарує цей рік,

Складні вирішить завдання

І успіхи принесе.

Щоб турбот душа не знала.

І в опівнічний щоб годину

Була волога з келиха

Вами випита за нас,

За роботу, щастя жити

І один одним дорожити!

• 3.Ми з вами дружно і давно,

Працюємо так добре,

І в Новому нехай році у нас,

Все буде краще, ніж зараз,

Нехай для кожного, для всіх,

Супроводжує завжди успіх,

Нехай наш дружний колектив,

Та веселий буде та щасливий!

• Новорічні привітання 2018 колегам. Шефові на Новий рік

• 4. Ми кожен день все на роботі,

У працях звичайно і в турботі,

З колегами, ми як сім'я,

Дружні завжди, як ніколи!

І наш колектив, Новий рік,

Хай зустріне без проблем, клопотів,

Щоб легко, все виходило,

Щоб краще все виконувалося!

• 5. Колеги, шеф, та всі хто поруч,

Коли працюю буває я,

Ви знайте я безмірна рада,

Що ви підтримка для мене!

І в Новий рік вас вітаю,

І побажати від душі,

Щоб життя було для вас лише раєм,

Щоб втілювалися всі мрії!

• 6. З Новим роком вітаємо,

Дорогий, улюблений шеф!

З задоволенням бажаємо,

Щоб у справах Вас чекав успіх!

Нехай у Вашому житті особистої

Буде теж все відмінно,

Станьмо разом в хоровод,

Здрастуй, ялинка!

Новий рік!

• Як видно, новорічні привітання колегам по роботі і шефу радують своєю пишністю і різноманітністю, серед якого кожен обов'язково зможе знайти і підібрати щось до душі і порадувати всіх.
    загрузка...
    • Коментують
    • Сьогодні
    • Читають