• 13:06 – Новий рік 2018: творчі ідеї прикраси новорічної ялинки 
  • 12:38 – Новий рік 2018: святковий декор будинку 
  • 11:14 – У чому зустрічати Новий рік 2018 
  • 19:53 – Чи можна виходити заміж в 2018 році 

Ніжні привітання з Новим роком 2018 коханому. Чоловікові. Хлопцеві. Чоловікові

Новий рік прийнято вважати сімейним святом, яке зустрічають і проводять в коло рідних і близьких людей, після чого вже можна сміливо відправитися на зустріч з друзями, різноманітні масові гуляння. Але, бувають такі моменти, що рідні дуже далеко, а так хочеться порадувати їх теплими і ніжними словами. Саме тому ніжні привітання з Новим роком 2018 коханому порадують своєю пишністю і різноманітністю, серед якого кожна жінка і дівчина зможе підібрати ті самі ласкаві слова для свого коханого, навіть якщо він і знаходиться далеко.
Вибираючи побажання своєму коханому, неважливо хлопець це ваш, законний чоловік, слід уважно підходити до пошуку потрібних і відповідних рядків, які змогли б повною мірою і ступеня передати всі ваші почуття і емоції, всю їхню щирість і глибину.

Поздоровлення чоловікові, хлопцю, чоловікові в прозі.

У всі часи саме проза вважалася тими словами та побажаннями, які найкраще передавали всю глибину ваших почуттів та емоцій. Адже саме в них ви намагаєтеся максимально висловити все те, що почуваєте та думаєте.
Наприклад, такі яскраві побажання як ніколи краще підходять для цього.

• 1.З Новим роком, мій коханий! Я невимовно щаслива, що колись у моєму житті з'явився ти і за час наших відносин став по-справжньому рідним людиною. Лише тепер я зрозуміла, що життя моя прекрасна. Спілкування з тобою приносить лише радість і невимовне задоволення. Добре, що доля подарувала мені можливість познайомитися з справжнім чоловіком. Сподіваюся, що наступний 2017 рік принесе нам з тобою багато гарних днів. Люблю тебе! З Новим роком!

• 2.В цей день я поспішаю привітати з Новим, 2017 роком свою улюблену другу половинку. Чоловік мого життя, нехай Вогненний Півень подарувати тобі все найкраще, на що можна розраховувати. Хай дні твої завжди будуть наповнені щастям, щастям та успіхами на робочому терені, а наші почуття переживуть ще багато новорічних ночей. Дуже хочеться сподіватися, що з наступного року ми зможемо в будь-якій ситуації розраховувати один на одного в саму важку хвилину. У всьому іншому: великої радості і побільше хороших моментів. З наступаючими святами, мій любий!

• Ніжні привітання з Новим роком 2018 коханому. Чоловікові. Хлопцеві. Чоловікові

• 3.Вітаю свого коханого чоловіка з настанням 2017 року! Мій рідний і найкращий чоловік. Вже кілька років я можу з гордістю говорити про те, що я – твоя законна дружина. Спасибі тобі, рідний, що повірив у силу моєї любові і погодився розділити свій життєвий шлях з моїм. Сподіваюся, що так буде завжди. Бажаю тобі в Новому році більше радості, успіху у всіх починаннях і яскравих вражень. Живи, кохай і все буде просто чудово. А я завжди буду поруч!

• 4.Рідний мій чоловік! Вітаю тебе з наближенням Новим роком. Ось тільки, так як я в тебе вже є, навіть не знаю, що ще побажати. Трохи сили, трішки брутальності, крапельку доблесті і гарну чашку акуратності. Вірю лише в те, що в 2017 році ми зможемо побудувати нормальні, міцні відносини, в яких наша любов буде палати як справжній вогнище. Все інше буде. Ми ж разом. Люблю тебе!

• Погодьтеся, дуже ніжні і теплі слова, які максимально передають ваші почуття та емоції навіть на відстані.

Поздоровлення у віршах.

Серед найбільш яскравих і оригінальних привітань у вигляді невеликих віршів і віршів, можна назвати наступні. Можливо, деякі з них наштовхнуть вас на щось своє, незвичайне і оригінальне.

• 1. Мій любий і коханий,

Гордий, де-то веселий,

З дуже м'якої і ніжної,

Доброю, лагідною душею.

Мій чоловік, я мрію

Зустрічати новий рік удвох.

Так хочу я, вітаючи,

Обіймати і цілувати.

Нам з тобою тепло, затишно

Навіть лютою зимою.

Я твоя щохвилини!

З Новим роком, мій рідний!

• 2. Нехай Новий рік до тебе прийде

Вогнем веселих насолод;

І тільки радість принесе

І оберігатиме від поразок.

Любові і щастя феєрверк

До розвитку відкриє двері;

А щоб в душі світло не погасло,

Вимовляй частіше: «Вірю».

• 3. З Новим роком вітаю

І від усієї душі бажаю

Бути щасливим, не хворіти,

Не йти вперед — летіти!

Бути коханим, посміхатися,

Не працювати — насолоджуватися,

Сонцем замінити негода

З Новим роком! З новим щастям!

• 4. Що побажати чоловікові на Новий рік?

Любові, здоров'я, щастя і удачі.

Щоб на роботі — повага, пошана,

Завжди щоб було так, а не інакше!

Щоб в житті все підкорювати вершини,

Друзів мати чуйних і вірних.

І жінки завоювати любов

Щоб у Новий рік збулося все неодмінно!

• Ніжні привітання з Новим роком 2018 коханому. Чоловікові. Хлопцеві. Чоловікові

• 5. Милий, в цей Новий рік

Побажань видам звід,

І трішечки ЦУ

Я ще повыдаю!

Для початку, скажімо так,

Будь на все про все мастак,

Буде шлях нехай простий,

І на місці ти не стій!

Весь прийдешній Новий рік

Швидко рухайся вперед,

Нехай буде всюди «блат»,

Стань успішніше у сто крат!

Нехай, звичайно, Новий рік

Багато щастя принесе,

Будь обласканим долею,

Буду я у всьому з тобою!

• Так, справді чудові і зворушливі слова і побажання, які обов'язково сподобаються і припадуть до душі вашій другій половинці. При цьому погодьтеся, кожне таке привітання обов'язково повинно супроводжуватися таким же подарунком. Тоді такий подарунок стане новорічним і несподіваним сюрпризом для вашого чоловіка. Найголовніше – не боятися і творчо підійти до вирішення цього питання і у вас обов'язково все вийде.
    загрузка...
    Ніжні привітання з Новим роком 2018 коханому. Чоловікові. Хлопцеві. Чоловікові
    • Коментують
    • Сьогодні
    • Читають