• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Як відпочиваємо на Новий рік 2018 в Україні: скільки днів, розклад вихідних і святкових днів

Новий рік – чарівне свято, яке дарує нам віру в чудеса і виконання заповітних бажань. У числі останніх ми можемо сміливо згадати бажання гарного відпочинку! Його чекають всі українці, занурені в щоденну рутину тисяч турбот, проблем, робочих питань та буденних справ.
Цілком природно, що час відпочинку хочеться провести з максимальною користю – встигнути купити путівку на гірськолижний курорт або в теплі країни , забронювати зі знижками готель, придбати дітям квитки на казкові вистави, спланувати час, щоб побачитися з родичами, і багато іншого. Не дивно, що українці починають завчасно шукати інформацію про те, скільки днів для відпочинку їм буде виділено в січні 2018 року.
Відразу потрібно зазначити – не розраховуйте, що парламентарі розщедряться на суцільні канікули від Нового року і до Різдва. Така практика припинила своє існування вже кілька років тому, і, судячи з усього, уряд не збирається її реанімувати. Якщо ви бажаєте поїхати в гори або погрітися на теплому пісочку екзотичного пляжу, заздалегідь погодьте з керівництвом графік відгулів або візьміть пару днів в рахунок відпустки.
Як відпочиваємо на Новий рік 2018 в Україні: скільки днів, розклад вихідних і святкових днів
З 30 грудня по 2 січня українців очікують міні-канікули!

Попередній графік новорічних вихідних


До числа загальноукраїнських свят Кабінет міністрів відносить Новий рік і Різдво Христове. Згідно практиці останніх років, українці відпочивають кілька днів, а потім виходять на роботу, щоб попрацювати до Різдва, на святкування якого їм представлять ще пару днів. Офіційних розпоряджень щодо графіка на січень 2018 року не надходило – це питання члени Кабміну зазвичай розглядають на літніх сесіях. З досвіду 2016-2017 років можна спрогнозувати наступний розвиток подій:30-31 грудня 2017 року випадають на суботу і неділю, так що громадяни України, які працюють за 5 днів в тиждень, зможуть у спокійному режимі докупити потрібні продукти і напої для святкового столу, піставити ялинку , прикрасити будинок , а також купити подарунки для рідних і друзів.
1-2 січня 2018 року громадянам країни буде виділено для святкування Нового року. Більше переносів не передбачається.
3-5 січня 2018 року – починаючи з середи, потрібно буде присвятити час виконання професійних обов'язків.
6-7 січня 2018 року випадають на суботу і неділю, так що Святвечір і Різдво будуть повністю вихідними днями.
8 січня 2018 року – можна розраховувати на додатковий вихідний внаслідок перенесення Різдва, яке випало на недільний день.
9 січня 2018 року – громадяни країни повертаються до робочих обов'язків.Окремо варто нагадати, що такий календар вихідних на січень актуальний для тих, хто працює у п'ятиденному режимі, за винятком працівників Укрпошти, Казначейства, держбанків і Пенсійного фонду. Комерційні фірми з шестиденним робочим режимом зазвичай самі вирішують, як і коли виділяти своїм працівникам вихідні дні.
загрузка...
Як відпочиваємо на Новий рік 2018 в Україні: скільки днів, розклад вихідних і святкових днів
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають