• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Лист Діду Морозу 2018. Як написати

Дід Мороз – це один з найголовніших чарівників в новорічний час, особливо для дітей. Як відомо, у кожній країні є свій такий чарівник, наш Дід Мороз проживає в Києві, а, отже, будь-яке послання, призначене йому, ми відправляємо саме на цю адресу.
У багатьох сім'ях хорошою передноворічною традицією є написання такого святкового листа, у якому дитина розповідає не тільки про себе, про те, що він зробив у цьому році, як себе вів, але і про своє сокровенне бажання. Лист Діду Морозу 2018 року, як і раніше має бути правильно оформлений, якщо ви хочете, щоб ваша дитина отримала те, про що вона просила. Іншими словами, необхідно не просто правильно його написати, але і скласти заявку, адже зворотне лист разом з подарунком коштує грошей.
Для щоб уникнути традиційних помилок і неточностей в листі, самим правильним стане уважно вивчити всі особливості написання такого чарівного послання.
Адже необхідно пістаратися як можна довше зберегти у дитини віру в те, що Дід Мороз все-таки є і існує.Як написати лист – правила заповнення і відправки?


Для того щоб відправити лист Діду Морозу сьогодні можна назвати і позначити кілька найбільш поширених способів.

1.Відправити лист поштою, але тільки з точним і правильним зазначенням адреси.
2.Використовувати електронну версію, тобто пошту.
3.Звернутися до Діда Мороза через офіційний сайт.

Лист Діду Морозу 2018. Як написати


Всі з цих методів дуже добре і завжди діють, але погодьтеся, часом виникають труднощі, від яких абсолютно ніхто не застрахований. Саме тому рекомендується заздалегідь писати такі листи і відправляти їх на пошту. Яким же все-таки правилами написання листа слід дотримуватися?

 • По-перше, сідає за написання такого чарівного і казкового листи краще всього разом зі своєю дитиною. Це також дозволить вам зблизитися і бути в курсі того, про що він мріє. Причому не варто обмежувати дитину у своєму творчому пориві, якщо він хоче намалювати малюнок або ж написати вірш, то слід, тільки заохотити його таку ініціативу.

 • По-друге, написання другої частини листи краще за все взяти в свої руки. Запитаєте чому? Все просто, так як саме тут вказується те, що хоче ваша дитина. Хоча, якщо ви хочете отримати подарунок від діда Мороза з великого Устюга, то найбільш правильним буде скористатися електронною поштою та спеціальним каталогом, який там є. Варто зазначити, що такий спосіб дозволить вам набагато швидше отримати подарунок і у відповідь лист.

 • По-третє, на офіційній сторінці сайту Діда Мороза є розділ договір про співпрацю, ознайомившись з умовами цього контракту, ви в значній мірі прискорите весь цей процес. Звичайно, всі листи, які приходять до резиденції Діда Мороза обов'язково читаються і на кожне з них відповідають, але часом це займає дуже багато часу.

 • По-четверте, на офіційному сайті Діда Мороза також розміщена інформація, в якій описується покрокова інструкція для внесення всіх контактних даних. Слід розуміти і пам'ятати, що вам доведеться оплатити послугу зворотного листи, тому якщо ви вкажете не правильно адресу, ви не тільки втратить гроші, але і дитяче лист не дійде до адресата. У тому випадку, якщо у вас виникають якісь питання і труднощі, то є спеціальна технічна служба підтримки, звернувшись в яку вам дадуть вичерпну відповідь на будь-яке ваше питання.

 • По-п'яте, точна логіка написання листа. Дитині необхідно обов'язково розповісти про те, що лист має бути правильно складена, мати свою певну композицію. Для цього йому можна навіть скласти невеличкий план, який буде складатися з наступних підпунктів.

  Лист Діду Морозу 2018. Як написати


  1. Звернення до Діда Мороза, адже погодьтеся, відразу перейти або ж почати написання листа з вимог і побажань буде вважатися поганим тоном.

  2. Розкажіть про себе. Простіше кажучи. Необхідно обов'язково представитися, назвати своє ім'я, прізвище адреса, вік, розповісти про свої добрі вчинки.

  3. Точна формулювання бажання. В цьому плані дитині необхідно заздалегідь пояснити, що довгий список бажань писати не варто, адже все одно Дід Мороз не зможе їх все виконати, тому потрібно зупинитися на чомусь одному, причому конкретно розповівши про це.

  4. Завершення листа. В кінці обов'язково треба попрощатися і привітати діда Мороза зі святом, побажати йому виконання всіх бажань і попросити, щоб він по можливості вам відповів.

 • Якщо чітко слідувати такому грамотно складеним шаблоном і пам'ятці в написанні листа Діду Морозу, то будьте впевнені воно в точності дійде до адресата, а ваш малюк отримає свій заповітний і довгоочікуваний подарунок вірити ще довго, що Дід Мороз все-таки існує, і саме він, а не батьки виконують бажання, роблячи свято ще більш чарівним і казковим.
  загрузка...
  Лист Діду Морозу 2018. Як написати
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають