• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Що подарувати директору чоловікові на Новий рік 2018. Подарунок начальнику

Новий рік – це свято, якого багато хто чекає з великим нетерпінням, і це стосується як дорослих, так і дітей. Саме тому в цей час найбільш актуальним є питання вибору подарунка, причому потрібно пістаратися нікого не забути і про всіх згадати. Що подарувати директору чоловікові на Новий рік 2018 є окремою темою для розмови, так як це по праву повинен бути особливий подарунок, щоб дійсно порадувати і догодити своєму шефу.

Подарунок начальнику – як правильно вибрати?


Напевно, кожен добре розуміє, що подарунок босові завжди повинен даріться від всього колективу, а не в індивідуальному порядку. Відразу варто відзначити, що це дуже відповідальне завдання, адже категорично забороняється дарувати і підносити начальнику особисті речі, в список яких входять косметичні засоби, одяг, або ж пристрої, призначені для контролю здоров'я, і, звичайно ж, речі, які символізують неповажне ставлення до людини.
За своєю суттю всі види подарунків для начальника можна умовно розділити на групи, для кожної з яких будуть характерні і властиві свої особливості.
Але, про це детальніше.

Що подарувати директору чоловікові на Новий рік 2018. Подарунок начальнику

 • По-перше, статусні подарунки. Ця категорія презентів, які включають в себе дорогі варіанти подарунків, головним завданням яких є підкреслити всю важливість і значущість цієї людини, його статус. Найбільш поширеними і популярними серед цього списку є щоденник у шкіряній обкладинці, ручка від відомого бренду, портфель з натурального матеріалу.

 • По-друге, пам'ятні подарунки. Ця така категорія презентів вироби, які будуть служити гарним нагадуванням вашому начальникові про вас. Напевно, кожен знає про те, що цей рік пройде під заступництвом Жовтої Земляний Собаки, тому дуже доречним стане придбання оригінальною і красивою декоративної статуетки. А ось гарним доповненням до такого подарунку, звичайно ж, буде пляшка дорогого алкогольного напою.

 • По-третє, художні презенти. У всі часи, вироби, що представляють собою високу художню цінність, завжди були у великій пошані. Тут можна відштовхуватись від інтересів і смаків свого начальника. Приміром, якщо він колекціонує картини, то найбільш правильним буде подарувати відоме полотно.

 • По-четверте, ділові подарунки. Це по праву один з найбільш безпрограшних і популярних варіантів на сьогоднішній день. Запитаєте чому? Все просто, такі подарунки завжди являють собою поєднання практичності і розкоші, що є головним атрибутом і вірним вибору подарунка для начальника. Які ідеї в цьому напрямку найбільше заслуговують більш детального і докладного вивчення і розгляду?
  1. Настільна візитниця, виготовлена з срібла. Варто зазначити, що сьогодні вони можуть спроектовані в абсолютно різних формах.

  2. Затиск для грошей, прикрашений дорогоцінними каменями. Цей аксесуар обов'язково припаде до душі і смаку вашому начальникові.

  3. Настільна підставка під ручку, яке завжди є розкішною прикрасою будь-якого кабінету, тим більше їх асортимент радує як ніколи.

  4. Обкладинка для документів. Такий предмет обов'язково повинен бути виготовлений з високоякісного матеріалу і тільки з натуральної шкіри.

  5. Настільний набір, що включає в себе кілька предметів. Завдяки саме цьому предмету і речі дуже легко і просто навести порядок на своєму робочому місці, і зробити його ще більш привабливим.

  6. Пір'яна ручка, рукоятка якої виконана з натурального дерева. Погодьтеся, це дуже незвичайний письмовий аксесуар, який стане в нагоді кожному начальнику.

 • Що подарувати директору чоловікові на Новий рік 2018. Подарунок начальнику

 • По-п'яте, подарунки, пов'язані з дозвіллям і відпочинком. Але, рухатися в цьому напрямку слід лише в тому випадку, якщо вам добре відомі всі пристрасті та захоплення вашого начальника. Якщо ні, то відповідно від такої задумки краще всього відмовитися. Що можна запропонувати в цьому році?
  1.Шахи з полистоун. Це дуже презентабельний презент, який стане відмінним доповненням інтер'єру робочого кабінету, навіть вітальні в будинку. Якщо рухатися в цьому напрямку, то також можна запропонувати шахові фігурки, взяті з давньогрецької міфології.

  2. Набір для покеру в металевому або ж олов'яній кейсі. Цей подарунок відмінно підійде тим, хто захоплюється картковими іграми.

  3. Аксесуари для більярду, які радують своєю різноманітністю і пишністю. Наприклад, сюди можна включити дерев'яний кий, трикутник і багато інших корисних і потрібних речей.

  4. Електронний кальян, який являє собою посудину для куріння, за допомогою якого відбувається фільтрація і охолодження вдихуваного диму. Такий предмет допоможе розслабитися і зняти нервову напругу.


 • Як видно, подарунків для начальника до прекрасного і чарівного свята Новий рік існує велика безліч. Але пам'ятайте одне просте правило – в жодному разі не слід купувати жартівливі подарунки, так як це може піти і зіграти не на вашу користь.
  загрузка...
  Що подарувати директору чоловікові на Новий рік 2018. Подарунок начальнику
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають