• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Дитячі новорічні подарунки 2018. Подарунки на Новий рік

Новий рік – час чарівництва і магії, здійснення усіх найзаповітніших бажань. Іншими словами, це свято, якого з нетерпінням очікують діти, так як вони чекають від Діда Мороза самого справжнього новорічного і чарівного сюрпризу. Дитячі новорічні подарунки 2018 року – це дійсно особлива тема для розмови, яка вимагає особливого, більш відповідального підходу, адже потрібно максимально точно знати, про що мріє ваша дитина, щоб збулася його найзаповітніша мрія.
Саме правильне в цьому випадку, керуватися віковими особливостями дитини, тоді ви точно вгадаєте з подарунком, і він буде цікавий і захопить вашого малюка.

Подарунки на Новий рік.


Отже, якщо спиратися на вікові особливості дитини, то слід пам'ятати про таких важливих і більш значимих моментах.

 • По-перше, подарунки немовляті. Незважаючи на те, що дитина в цьому віці надто малий, але він все-таки вже починає потихеньку проявляти інтерес до новим і цікавим йому речей. Причому відразу варто відзначити, що багато такі іграшки мають гарний розвиток, головне, зробити правильний вибір.
  1. Ходунки, стрибуни, шезлонг, манеж.

  2. Яскравий і барвистий набір для купання і ванною, в комплект якого входить спеціальна гірка, килимок та іграшки.

  3. Слінг або яскравий рюкзак, завдяки якому дитина завжди буде поруч з мамою.

  4. Веселі і барвисті каруселі для ліжечка.

  5. Ігровий і розвиваючий центр-каталка.

  6. Різноманітні іграшки для розвитку моторики.

 • Дитячі новорічні подарунки 2018. Подарунки на Новий рік
 • По-друге, дитина у віці від 1 до 3 років. Дитина вже стає набагато старше і вже починає піступово проявляти увагу до того, що його цікавить, хоча ще не може остаточно сформувати своє бажання, тому батьки повинні самі зробити правильний і вірний вибір. При цьому слід зазначити, що в цьому віці поки немає істотного розмежування між хлопчиком і дівчинкою.
  1. Яскраві образні іграшки, у вигляді собачок, лялечок, ведмедів, зайців.

  2. Різноманітна кухонні та домашнє начиння. Іншими словами, якщо дівчинка любить грати з ляльками, то її обов'язково зацікавлять іграшки з цієї серії.

  3. Транспортна іграшка, яку дуже люблять хлопці. Сюди можна включити машинки, човни, літаки та вертольоти.

  4. Динамічні іграшки типу кегельбан, стрибунці, дзига, список яких найрізноманітніший.

  5. Інтерактивні іграшки. Тут також асортимент величезний, але найбільш популярними можна назвати роботи-тварини, музичні іграшки, літають вертольоти.

  6. Музичні іграшки, музичні центри та інструменти.

  7. Розвиваючі іграшки, а, точніше, конструктори з великими деталями, різноманітні будиночки, матрьошки, мозаїки і пазли.

  8. Різноманітні предмети для творчості, які будуть цікаві хлопчикам і дівчаткам. Найбільш актуальними в усі часи є фарби, олівці, фломастери і т. д.

 • По-третє, подарунок дітям у віці від 4 до 7 років. Головною особливістю цього дитячого віку є те, що їм стає цікаво абсолютно все, вони намагаються пізнати і осягнути світ, і є свого роду «Чомучками». Адже саме в цьому віці вони без кінця задають це питання. Що ж можна їм запропонувати?
  1.Ілюстровані книжки казок.

  2.Розвиваючі абетки і картинки.

  3.Тематичні книги, які дозволять осягнути світ.

  4.Дитячі дошкільні енциклопедії.

  5.Розвиваючий дитячий комп'ютер.

  6.Розвиваючі набори, в залежності від інтересів дитини. Наприклад, дівчинці відмінно підійдуть набори лікарів, перукаря, лялькові будиночки, домашню начиння і меблі для будиночків, коляску для ляльок, замок. Щодо хлопчиків, то їм будуть цікаві гаражі з машинками, набір слюсарних інструментів, гонча траса, залізниця.

  7. Різноманітні мультфільми та іграшки з улюбленими героями.

  8. Сучасні конструктори, так як в цьому віці у дитини вже з'являється своєрідне мислення. Яке необхідно всіляко розвивати і підтримувати. Найбільш популярними можна назвати конструктори «Лего» і «Магформес», дерев'яні містечка, різноманітні мозаїки, пазли, різні набори для плетіння.

 • По-четверте, діти у віці від 8 до 10 років. Напевно, кожен добре розуміє, що чим старше стає дитина, тим більше він розуміє і в цьому віці він вже може сам висловити своє побажання щодо новорічного подарунка, або ж батьки можуть уважно прислухатися до його побажань, придивитися до інтересам.

  Дитячі новорічні подарунки 2018. Подарунки на Новий рік


  1. Дівчатка. Саме вони в цьому віці вже починають піступово звертати увагу на свій зовнішній образ і завжди хочуть виглядати красиво. Саме тому в якості подарунка можна використовувати спеціальні косметичні набори, сучасний, стильний і брендовий одяг різноманітні аксесуари та біжутерія. Щодо іграшок, то це ляльки, будиночки, меблі для ляльок, різноманітні творчі та тематичні набори.

  2. Хлопчики. Дітей у цьому віці, звичайно ж, цікавить різна техніка, ігрові приставки, конструктори, миниавтомобиль, велосипед, самокат, музичні інструменти.


 • Дитячий новорічний подарунок вибрати не так легко і просто як здається на перший погляд, тому ні в якому разі не слід відкладати покупку на потім, якщо ви хочете придбати дійсно стоїть і потрібну річ, яка обов'язково сподобається вашій дитині.
  загрузка...
  Дитячі новорічні подарунки 2018. Подарунки на Новий рік
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають