• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Приколи на Новий 2018 рік | новорічні

Приколи на Новий рік 2018 допоможуть зробити святковий вечір незабутнім, влаштувавши яскравий вибух емоцій. Жарти і конкурси піднімуть настрій у всій компанії. Але підібрати приколи бажано так, щоб нікого не образити. Гості підуть з заходу лише з приємними емоціями.
Заздалегідь продумується:

 • кількість конкурсів

 • кількість приколів

 • готуються необхідні аксесуари

 • костюми


 • Обов'язково враховувати величину збирається компанії, адже бути в центрі веселощів захочуть все. Можливо знадобиться приготувати сценарій, за якого розгорнуться події свята. Це допоможе не збитися ведучому і дати можливість взяти участь бажаючим в розвазі.

  Зоряні привітання


  Цікавіше почати веселощі з привітання для друзів. Але нехай це будуть не прості тости і слова, а привітання від справжньої зірки. Вибравши популярного актора, співака, політичного діяча, замовте таку послугу і отримаєте готове привітання голосом популярної зірки.
  Можливо ви невеличкий комп'ютерний геній, тоді з легкістю створите цікаве відео-привітання. Його можна зібрати з:

 • фотографій друзів

 • шматочків відео з їх участю

 • цікавих моментів минулого року


 • Прикрасити це святковою новорічною піснею і подати як першу страву свята.
  Не створить труднощі виготовлення одного або декількох плакатів з жартівливими привітаннями. На них розмістити фотографії друзів і під кожною з них написати смішне привітання в довільній або віршованій формі, пов'язане з цими людьми. Біля кожної фотографії залишити трохи місця і вручити гостям ручки або олівці. Нехай вони від себе напишуть один одному побажання, а в кінці вечора роздати кожному свій шматочок з фото і словами поруч з ним.
  Приколи на Новий 2018 рік | новорічні

  Ще веселіше отримати привітання від Діда Мороза. Вбравшись в його костюм, взявши з собою мішок з подарунками, вітати присутніх. Але повідомити, що вручати подарунок годиться тільки після прочитання вірша. Як даримого сюрпризу підійдуть дрібниці у вигляді брелоків або цукерок на паличці.

  Новорічні бажання


  Починати їх зручніше у першій половині свята, поки розум гостей не заповнений. Тим більше проводити розіграш можна не відходячи від святкового столу.
  До цього приколу слід підготуватися заздалегідь. Для цього приготувати мішечок або шапку, скласти в них написані і згорнуті листочки з завданнями. Побажання писати реально здійснимі. Наприклад, розповісти вірш, присісти 20 разів, пролізти під столом, з'їсти часточку лимона і не кривитися. Можна зробити завдання більш сміливими і написати про поцілунок сусіда зліва або запропонувати посидіти у нього на колінах.
  Якщо побажання подвійні, то веселощі подвоїться. У цьому випадку мішечків знадобиться два. В один скласти листочки з найменуванням предметів, іншого слова дій. Гості тягнуть з кожного мішка по одному листочку. Далі з випавшим предметом зробити описані дії. Так чиясь туфелька опиниться в морозилці, а в кишені сусіда з'явиться вилка. Все залежить від вашої фантазії при написанні фантів.
  Якщо заздалегідь підготувати їх не вийшло, то в цьому із задоволенням візьмуть участь гості. Роздавши їм папір і ручки, попросити написати по кілька фантів. Тут вже все залежить від сміливості друзів. Тому витягуючи побажання потрібно бути до всього готовим. Можливо хтось написав про поглинання шматочки льоду з морозилки, а хтось побажав зателефонувати на будь-який номер і зізнатися в любові підняв трубку.
  Приколи на Новий 2018 рік | новорічні

  Новорічна казка на новий лад


  Казку вибирають будь-яку, важливо лише щоб кількість персонажів співпало з числом учасників. Казка «Теремок» ідеально підійде для цього. Учасникам роздати по одному персонажу і маленький текст.
  Теремок — хитає головою і каже: «Ох, куди!».
  Мишка — потирає лапки, промовляючи: «У-у-у, всім покажу».
  Жаба — плескає в долоні зі словами «Дістали».
  Зайчик — стукає ногою по підлозі примовляючи «Я проходив повз».
  Лисичка — кокетливо поводить плечем зі словами «Я готова».
  Вовк — чухає спину і каже «Хто кусається?».
  Ведмідь — голосно зітхає зі словами «Догралися».
  Щоб було ще смішніше, підбирати майбутніх акторів правильно. В якості мишки вибрати самого рослого гостя, Лисичку зіграє басовитий один, а Ведмедем стане мініатюрна дівчина. Завдання акторів, зіграти свою роль зі словами при їх згадуванні.
  Як це виглядає:
  «Стоїть в полі теремок («Ох, куди!»). Біжить повз мишка-шкряботушка («У-у-у, всім покажу»). Побачила теремок («Ох, куди!») і запитує:
  — Теремок-теремок («Ох, куди!»), хто в теремі («Ох, куди!») живе?» і далі за текстом казки. Саме смішне почнеться тоді, коли у терема збереться багато мешканців. Нестримний регіт і веселий настрій гарантовано.
  Приколи на Новий 2018 рік | новорічні

  Прикольні поздоровлення «Дістань собі сам»


  Такі приколи до Нового 2018 році стануть частиною святкового веселощів. Для цього написати на повітряних кулях короткі віршики-привітання чи побажання. Потім наповнити їх гелієм і прив'язати до кожного довгу стрічку від ялинкового дощику. Всі кулі літають під стелею і нікому не заважають. У певний момент повідомити гостям, що вони можуть самі для себе знайти поздоровлення, але дістати їх необхідно самостійно. Кожен буде тягнути до себе ближче кульки, набираючи якомога більше.
  Замість привітань цікавіше написати для передбачення майбутнього року. Тут фантазія безмежна. На повітряних кулях з'являться написи: «Ти будеш казково багатий», «У тебе з'явиться песцева шуба», «Ти навчишся стояти на голові», «Через 5 хвилин ти знову сядеш їсти» і багато інших.
  Приколи на Новий 2018 рік | новорічні

  В кульки можна помістити конфетті, маленькі цукерки або сувеніри. Тоді гості проб'ють кулі і насолодяться летять на них сюрпризами. Правда такі своєрідні хлопавки краще лопати далеко від столу, інакше все потрапить в тарілки. Важкі предмети в кулі поміщати не варто. Вони від цього прагнуть вниз, а при лопанье кулі може когось випадково вдарити.

  Прикол на 2018 рік: «Спритні ручки»


  Для цього новорічного приколу є різні варіанти виконання. Для завдань приготувати:

 • рукавиці і халати з гудзиками

 • прищіпки і низьку табуретку

 • боксерські рукавички і цукерки


 • З гостей вибрати пару, бажано хлопця і дівчину. Дівчині вручити халат, а хлопцеві рукавиці, які вони повинні на себе надіти. Тепер завдання чоловічої половини пари розстебнути гудзики халата. Здавалося б, що це легко, але впоратися з таким завданням у рукавичках стає в рази важче. В цьому конкурсі можуть брати участь всі гості, розділившись на пари і отримавши свою частину предметів.
  Для табуретки і прищіпок завдання буде іншим. Одна людина стає на табуретку, іншому закривають хусткою очі і допомагають одягнути рукавиці. Стоїть на табуретці причепити в різних місцях прищіпки. Це комір сорочки, шнурки на черевиках, волосся, ремінь штанів, адже головне тут фантазія. Тепер стоїть з заваязанными очима повідомляють кількість прищіпок, які він повинен виявити. Але для приколу названа цифра на 1 більше. Наприклад, сказали про 20-ти прищіпках, але насправді їх 19. Мало того, що шукати в рукавицях важко, так ще й пошук неіснуючої останньої прищіпки викличе вибухи реготу у оточуючих.
  Приколи на Новий 2018 рік | новорічні

  Для бажаючих взяти участь у боксерському турнірі, видається по парі рукавичок. Їх ставлять в протилежних кутах імпровізованого рингу, дають поради щодо розігрівання, розповідають про слабкі місця супротивника. Коли боксери повідомляють, що вони готові до них виходять дві дівчини. Далі повідомляють, що чоловікам належить нагодувати дівчат цукерками, які ті розгорнутий не знімаючи з себе рукавичок.

  Приколи для одного


  Для веселощів компанії можна влаштувати розіграш. Присутнім повідомляється, що обраний людина піде в іншу кімнату, а ведучий назве одну річ на гравцеві, яку той повинен вгадати і зняти з себе. Якщо він не вгадує цю річ, то знімає ту, яку назвав. Присутні почують назва, що дасть їм можливість стежити за чесністю гри. Потім вибирають людину і він виходить в іншу кімнату. Ведучий називає слово «Ковдра».
  Ввійшов дається ковдру, в яку він укутается щоб прикритися, адже доведеться знімати з себе речі. Зазвичай ніхто не здогадається, яку річ назвав ведучий. Тому не дивно, що з себе знімають практично все і тільки потім приходить розуміння, що гравця надули.
  Розіграти друга можна за допомогою коробки на шафі. Дно коробки вирізати, піставити її на шафу, насипати туди багато блискучих конфетті, серпантину, цукерок та ялинкової мішури. Попросити друга стягнути з шафи коробку, але пістаратися не дати йому стілець. Потягнувши за неї, на одного посиплеться всі внутрішній вміст, трохи налякавши спочатку. Коли він зрозуміє, що це своєрідний новорічний прикол 2018 року, то посміється разом з вами.
  Цей розіграш можна припасти наостанок, для декількох осіб або навіть всіх. Верхній одяг часто поміщається в іншу кімнату або коридор. У зручний момент взяти степлер і скріпити внутрішню підкладку рукава. Зверху зробити це незручно, тим більше можна пошкодити одяг. Всередині ж нічого не зіпсується і при цьому не помітно. Починаючи збиратися, гості спробують випростати руки крізь рукави. Виходити буде погано і це спишуть на бадьоро проведене свято. Але розібравшись, посміються з господарем будинку, який допоможе звільнити скріплені рукава.
  Приколи на Новий 2018 рік | новорічні

  Повеселити гостей і створити приємну атмосферу новорічного свята завжди можна. Навіть звичайна гра «Крокодил» скрасить чималу кількість часу. А прості загадки з хитромудрим текстом змусять задуматися і видавати неймовірно смішні, але малоправдивые відповіді. Такий новорічний свято запам'ятається на весь рік, головне, не забути знімати найсмішніші моменти на камеру.
  Читайте також:

 • Що має бути на новорічному столі в 2018 році

 • Подарунки на Новий 2018 рік: ідеї

 • Сценарії новорічного корпоративу 2018 року
 • загрузка...
  Приколи на Новий 2018 рік | новорічні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають