• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Анекдоти про Новий 2018 рік | новорічні анекдоти

Веселощі, жарти і забави – ось найкращий спосіб зустріти Новий рік! У свято повеселишся – цілий рік будеш веселим! Гарний настрій у компанії допомагають підтримувати дотепні жарти та анекдоти. Анекдоти до Нового 2018 році часто розповідають про героя року за східним календарем – про собаку. Веселий норов і добродушність чотириногого друга людини допоможуть не нудьгувати на новорічних святах.

Історії про собак

Є відома приказка: «Коли людям нема про що поговорити, вони говорять про тварин». Не сама погана тема! Історії та анекдоти про собак в 2018 році стануть порятунком для занудьгував компанії. У кожного знайдеться що пригадати.
Жили ми на дачі. Майже в кожному дворі були собаки. Були і кішки. І ось одного разу з'явився у селищі бездомний кошеня, маленький і нікому не потрібний. Ми її підгодовували, не кривдили. Тут я помітила, що мій ротвейлер після сніданку став швидко йти на вулицю. Занепокоїлася, може бути, щось із шлунком. Вранці пес поїла й відразу до дверей! Я за ним. Дивлюся: стоїть біля паркану, в щілину пропихає щось. Підійшла ближче – а він кісточку під паркан суєт. Обійшла паркан – там кошеня — «син полку» — чекає!
Гуляю з німецькою вівчаркою по парку. Перед нами йде дівчина з чихуахуа на руках. На дівчині весь одяг рожева, собачка з рожевим бантиком, — фу! Тут вітерець подув, собачка затряслася, дівчина її поклала в сумочку. Думаю, ось це собака, в сумці її носять, як косметичку! Підходимо до рундука, встаємо в чергу за газетою. Рожева дівчина теж там стоїть. Раптом – шум, гамір, гавкіт, крик. А це чихуахуа злодійку за руку вхопив, коли вона в сумку за чужим гаманцем полізла! Ніхто ж не подумає, що в дамській сумці зубастий сторож сидить! Всі почали перевіряти своє майно. Я спохопився телефону. Мій німець, до речі, навіть не загарчав за весь цей час!
Приходжу з роботи додому. Вдома чекають собака, кішка, дружина і дочка. Заходжу, починаю примовляти: «А де моя дівчинка? Де моя Кисонька?» Вгадайте, хто першим прибіг? – Звичайно, собака.

Наша сім'я складається з 5 членів: я, дружина, дві дочки і собака. Щоранку суперечка: хто йде гуляти з собакою. Одного разу домовилися – хто перший скаже слово, той гуляє. Відразу після цього молодша донька з незадоволеним обличчям мовчки йде збиратися, одягається, навчається, бере повідець і йде до дверей. Ми з полегшенням, майже хором: «Молодець, Аліна». Донька – поводок у кут і знімаючи черевики: «Ось і попалися!»

Новорічні анекдоти

Під час новорічних свят в будь-якому суспільстві і в будь-який час користуються популярністю анекдоти про Новий Рік. У багатьох з них є згадки про собак.
В сім'ї росли 2 сина – один оптиміст, другий – песиміст. Один весь час веселий, інший – ниє і плаче. Перед Новим роком батьки вирішили трохи зрівняти настрій дітей та подарували песимісту плюшеву собаку, оптимісту – собачі какашки. Песиміст побачив іграшку і давай нити: «Ууу, я хотів сіру, а ця біла, я хотів велику, а ця маленька, я хотів живу» Оптиміст радісно: «А у мене жива! Тільки втекла!»
Дві собаки виявилися на новорічній дискотеці. Одна інший задумливо говорить: «Якщо б я так смикалася, мій господар відразу б почав лікувати мене від бліх».
Сім'я перед Новим роком вечеряла в ресторані. В кінці вечері мати наказує офіціанту: «Зберіть залишки, ми віднесемо її нашій собаці». Діти хором: «Ура, нарешті нам куплять собаку!»
Перед Новим роком онук погано себе вів, і дідусь з бабусею пообіцяли, що подарунок він не отримає. Подарунок завжди був під ялинкою. А в будинку жила собака, дуже пристойна собака, але в цю ніч вона чомусь вирішила сходити в туалет під ялинкою. Уявляєте, який виховний ефект для дитини мало ранок 1 січня?

Анекдоти у великій компанії

Важко привернути увагу в багатолюдній компанії. Анекдоти повинні бути короткими і дуже смішними.
На уроці ботаніки.
Вчителька: «Коли краще всього збирати яблука?»
Вася: «В серпні».
Таня: «У вересні».
Вовочка: «Коли собака у сусідів прив'язана».
Вранці на вулиці бачив, як мужик розмовляє зі своїм псом, думає, напевно, він розуміє. Вдома ввечері розповів коту, довго реготали.
Країна велика, жінок з різним рівнем соціальної відповідальності багато, а президент живе з собаками. Дивно
Синку, не гризи кістка, ти ж не собака. Залиш краще татові.

Анекдоти для студентської компанії

Вечірки з анекдотами про Новий 2018 рік – популярна розвага у студентів в грудні. Справжня душа компанії – це людина, яка знає багато веселих історій і вміє розповісти їх до місця.
У дачника пістраждала собака при зустрічі з ведмедем. Ветеринар запросив за свої послуги 10 тисяч. Дачник обурений:
— Нічого собі! Тільки й знаєте, що дачників влітку розводити! Чим ви тільки взимку займаєтеся?
— Ведмежат розводимо
Студент заходить до приятеля і бачить, що той грає в шахи зі своєю собакою.
— Яка розумна собака!
— Та яка вона розумна! Вже 2 рази мені програла!
В заповнене кафе приходить людина з собакою. Він укладає парі з відвідувачами, що його пес уміє розмовляти. Багато хто погоджуються. Але пес мовчить. Господар платить програш і йде.
На вулиці, засмучений, він звертається до собаки: «Що ж ти мовчав? Ми з-за тебе стільки грошей програли!»
Пес відповідає: «А ти подумай, скільки ми заробимо тут завтра».
Іноземцям ніколи не зрозуміти всіх тонкощів російської мови! Бабуся жене гусей і кричить на них:
— Ідіть, ідіть, собаки погані!
Іноземець запитує:
— Чому ж ви називаєте їх собаками, це ж гуси?
— А тому що вони, брудні свині, мені все грядки перерили!
Дзвінок. Ветеринар піднімає трубку і чує: «Зараз до вас приїде моя теща з собакою. Будь ласка, дайте їй самого сильного отрути, щоб не мучилася і померла відразу». Ветеринар дбайливо: «А собачка сама додому добереться?»
Перед Новим роком багато очікувань, а після нього – багато спогадів. Зробити пам'ять про святі повної веселощів допоможуть новорічні анекдоти 2018.
Наостанок Анекдот: Склав перед святом список людей, кому потрібно подарувати подарунки, і зрозумів, що посваритися з усіма 30 грудня буде набагато дешевше. Головне – не сваритися з Марокко. Всім щасливого Нового 2018 року!
Читайте також:

• Новий 2018 рік в Тюмені

• Новий 2018 рік в Ростові-на-Дону

• Новий 2018 рік в Краснодарському краї
  • загрузка...
    • Коментують
    • Сьогодні
    • Читають